Je suis hyena ale Jozef Lenč je väčšia

Terorizmus opäť zasiahol Európu, ovládol internet aj naše emócie. Hyeny, suroví a bezcitní teroristi rozsievajúci strach, oživili hyeny ukryté v našej spoločnosti, ktoré sa snažia ťažiť z nešťastia iných.“ – napísal bývalý občan Slovenska, človek ktorý opustil európsky morálny priestor, a dobrovoľne prijal morálku krvilačného púštneho beduína – Jozef Lenč. Ale v čom spočíva to ťaženie už nevysvetlil. Čo je ten zisk, ten zárobok? Či starosť o budúcnosť našich detí, ich bezpečnosť má byť tým ziskom?

Tie Hyeny o ktorých hovorí Lenč, to sú starostliví občania, ktorých jednou zo starostí je budúcnosť ich detí. A ktorí ju nechcú spájať s islamom, dôvodov na to je viac ako dosť. Preto navrhujú ako to píše Lenč: „‚presne vedia‘, čo urobiť (nepriechodne uzavrieť hranice, monitorovať moslimov, všade nainštalovať kamery)„, dá sa povedať, že s nepriechodnými hranicami a presnejším monitorovaním moslimov by tie útoky mali menšiu šancu sa stať, nakoľko ich páchateľmi sú práve moslimovia. Tí starostliví občania – rodičia, ktorých je podľa Lenča viac ako hyen na pláňach Serenghetti, sa vraj priživujú, ale ja vidím skôr starostlivých rodičov, ktorí sa boja o seba a svoje deti. A nechcú zomrieť za bieleho dna alebo byť znásilnení či sexuálne obťažovaní moslimami. A prečo by sa mali vyjadrovať k atentátom z Bagdadu ci Istanbulu? Islamský svet, islamská tradícia vraždiť pokiaľ sa odohráva ďaleko, nás nemusí až tak zaujímať. To nie my ich nútime nasledovať proroka Mohameda a že sa im to občas troška popletie a priveľmi sa rozbehnú a nevraždia len ľudí knihy, ale sami medzi sebou, to je ich vec. To oni čítajú tú knihu, ktorá prikazuje vraždiť a budú vraždiť kým ju budú čítať.

Lenč teroristov emotívne volá „Hyeny, suroví a bezcitní teroristi rozsievajúci strach“, Lenč pozná dejiny islamu a vie čo sa dialo po 622 roku a kto bol najväčším rozsievacom strachu na Arabskom polostrove, kto bol najväčším otrokárom a dobyvateľom a čia armáda v jeho mene kruto vraždila. Dokáže Mohameda a jeho hrdlorezov tiež tak pomenovať?

Lenč vytýka politikom, že rýchlo reagujú, ako keby čakali na teroristické útoky – ako to okomentovať, čo je to za argument? Lenč by skôr očakával mlčanie? Spochybňovanie liberálnej demokracie je dnes ako spochybňovanie statiky chatky pygmeja voči útoku tsunami. Nemá šancu to prežiť a tak nemá šancu prežiť liberálna demokracia, ktorá bola „vymyslená“ dobrými ľuďmi pre dobrých ľudí, nie pre tých ktorí každý deň čítajú vražedný Mein Kapf islamu – Korán.

Útoky teroristov sú barbarské. Ale čo očakávať od ľudí ktorých vzorom je barbar, púštny beduín, vrah ktorý ma svedomí hromadnú popravu? Je otázkou času kedy to v nich prepukne – džihád nie je menzes,… a obava Roberta Fica je legitímna. Lenin a Hitler sa dostali k moci len vďaka korektnosti politických režimov, ktoré nevedeli zareagovať na hrozbu, ktorú nerozoznali a podceňovali.

Viete, bývalý občan Slovenska Lenč, keď je niekto chorý a veľmi nebezpečne chorý, tak ho izolujú. A naša liberálna demokracia je napádaná červom islamskej totality, pre ktorého vyšliapala chodníčky politická korektnosť a ideológia multikulturalizmu tak, že prišiel čas odložiť na bok práva a sústrediť sa na naše povinnosti voči budúcim generáciám, tak aby nám naše deti necikali na naše hroby za to, že sme nič nespravili a dovolili islamskému šialenstvu ovládnuť Európu. Ale to sa vás netýka. Vy, ako to povedal jeden expert z Čiech, už máte rozum zmagorený Alahom.

Lenč napísal že kritikov islamu „Nezaujíma ich to, že fakty hovoria niečo diametrálne odlišné. Drvivá väčšina teroristov nie sú utečenci. Pochádzajú priamo z veľkých európskych metropol, zvyčajne z vylúčených komunít, ktoré sú skôr dôkazom neexistencie než zlyhania multikulturalizmu a skoro všetci podstatnú časť svojho života zasvätili drogám, alkoholu a kriminalite a vôbec nie viere.

Multikulturalizmus nezlyhal. Celá Európa je multikultúrna, ale aké islamské hodnoty sú kompatibilné s tými západnými a nielen západnými? Trest smrti za apostázu, trýznenie žien, maloleté manželstvá, dočasné manželstvá, zotročenie neveriacich, absencia nezabíjaj, nekradni?

A odkiaľ sa zobrali v tých európskych metropolách? Narodili sa tam ako Európania? Čo znamená vylúčená komunita. Kto ich vylúčil? Prečo práve moslimské vylúčené komunity majú problém s terorizmom? Zaujímavé je že všade v Európe majú s vylúčením a s terorizmom problém práve moslimovia. Znamená to dve veci, buď multikulturalismus nefunguje, alebo nefunguje len s moslimami. Vlastne sa dá povedať že Európa je dvojkultúrna – islamská a neislamská. Tá prvá má so všetkým problém. Tá druhá nemá žiaden problém a je v skutočnosti multikultúrna.

Lenč si vymýšľa keď tvrdí „skoro všetci podstatnú časť svojho života zasvätili drogám, alkoholu a kriminalite a vôbec nie viere„. Profesorka Marion Von San z University v Rotterdame tvrdí, že moslimov vôbec neradikalizuje chudoba, drogy či alkohol, ale práve islam. Podľa jej výskumu väčšina teroristov nezasvätila svoj život drogám ale práve kariére a pochádza z dobre situovanej strednej triedy a nie ako klame Lenč. A moslimovia vôbec nie sú mierumilovní. Podľa výskumu ICM (Mirror) z roku 2015 až 1,5 milióna britských moslimov, čo je polovica moslimskej populácie v Anglicku, podporuje útoky džihádistov. Duania Bozar z francúzskeho centra výskumu islamu v dokumente Ewy Ewart povedala, že jedna pätina tých, čo sa pripojili k IS sú konvertiti (takí Jozefovia Lenčovia), že sú medzi nimi študenti medicíny z dobrých rodín, ale aj osoby slabomyseľné, islam osloví každého. Iný expert v rovnakom dokumente dodáva že sú to osoby ľahko ovplyvniteľné. Osoby ľahko ovplyvniteľné sú v spoločnosti vždy a preto čím viac nad tým uvažujem – kto začína vraždiť? Treba sa zamýšľať prečo? A na otázku prečo odpoveď je jediná. Pretože islam. Preto marginalizácia a obmedzovanie šírenia islamu je jediným riešením.

Ine štatistiky tu.

Hyeny chcú vidieť náš strach napísal Lenč – možno aj chcú, ale my sa nebojíme, my tu len ten islam nechceme. Nechceme tu mať Mogadišo, Bagdad, Kábul ci Tripolis na európskych uliciach.

Teraz, kto sú tie skutočné hyeny.

Tie skutočné hyeny sú ti, ktorí pod ruskom ľudskosti a slobody nám zavádzajú už 1400 rokov trvajúcu islamskú totalitu. Hyeny sú takí Lenčovia, ktorí z nepochopiteľných dôvodov prijali islam, a teraz sa tvária, že sa im krivdí tým, že sa veci pomenovávajú pravým menom. To Vy, pán Lenč, tvoríte podhubie terorizmu na Slovensku, to vy ktorí lakujete islam na ružovo dovoľujete tomu islamu sa tu rozvíjať.

A áno, pán Lenč, my tu slobodu pokojne a ochotne lacno dočasne vymeníme za nie imaginárny, ale skutočný pocit bezpečnosti pod dozorom, ako to voláte „veľkého brata“, aby hyeny, ako ste vy nezvíťazili a aby sme nemali na uliciach Slovenska Mogadišo, Kábul či Teherán.

Pod dozorom veľkého brata budeme stále žiť. Pod moslimským dozorom budeme pomaly zomierať. Tak ako už morálne zomrel bývalý občan Slovenska Jozef Lenč.

Mariusz Malinowski

8 komentárov

 • kokorko trufaly

  Žiadna zbraň islamistov nie je taká silná ako ich koránom prekrútený islamský ko.ko.t. V poslednej dobe uz delím islamistov na tých, ktorí ho majú medzi nohami a tých, ktorí ho majú v hlave; ako napríklad Kundamerkel. Výsledkom ich činnosti sú znásilnené pozn.rozumej poislamčené, európske ženy a deti a dá sa očakávať pôrodný nástup džihádistov. Ten boj už začal a volá sa tretia svetová vojna. Hmmm… kto by to povedal v dnešnej technickej dobe, bojovať ko.ko.tom.

 • Nechutné zdegenerované slniečkárske hovno trčiace zo smradľavej americkej rite – Jozef L.

 • Velmi dobre Mariusz. Je potrebné hľadať a nájsť cesty, ako túto evidentnú pravdu presadiť do celoeurópskeho aj atlantického mainstreamu, ktorý je zatiaľ stále v područí falošného blúznenia o možnej kultúrnej koexistencii ideológie púštnych kozojebcov s judeo-kresťanským základom civilizácie západu. Ktovie odkiaľ sa vzala alebo bola importovaná ako nejaká infekcia politika multikulti a bezmedznej tolerancie tých najodpornejších prejavov tejto fašizoidnej ideológie? Hlboku sú ňou zasiahnuté politické elity EU, ale aj USA – veď čo už povedať na to, že si zvolili vychytralého klamárskeho moslima za prezidenta? Takíto lenčovia to je iba treťotriedny odpad, vcelku neškodný, ktorý stačí vari dvakrát zosmiešniť v diskusii a nebude jeden študent, čo by sa u neho zapísal na prednášky. Chmelár je postihnutý inak, je to skrátka presvedčený levyčák a na neho platí iný postup. Každopádne držím palce v boji proti tomu najodpornejšiemu čo bolo doteraz vymyslené, proti islamu ako takému. Nielen proti teroristom, treba zastaviť šírenie tejto falošnej ideológie, týchto satanských veršov. A z hľadiska vyššieho princípu, ako povedal klasik, ani vražda na tyranovi nie je zločinom.

 • Tri fázy Džihádu

  Islam má prepracovanú stratégiu dobývania krajín, v ktorých sa vyskytuje. Po celom svete sa už 14 storočí opakuje ten istý vzorec. Definoval ho už zakladateľ islamu – Muhammad a má tri na seba naväzujúce fázy… Veľmi aktuálna téma, o ktorej hovorí evanjelický teológ David Wood.

 • Vy by ste mali ísť do Slobodného vysielača a dať si s Chmelárom diskusný duel o islame. Chmelár by vysypal oficiálnu verziu islamu a vy by ste uviedli pravdu, čím by ste ho zahanbili. Skúste to.

  • Mariusz Malinowski

   velmi rad…

  • Pán Poláček, tú reláciu som počúval a bola skvelá, ale chcelo by to diskusný duel s Chmelárom alebo iným apologétom islamu. Som veľmi zvedavý či by si Chmelár na niečo také trúfol, pretože keď mu na FB dochádzajú argumenty tak blokuje ľudí, lenže v živom vysielaní by Vás zablokovať nemohol. Skúste sa buď Vy alebo pán Malinowski nakontaktovať na Slobodný vysielač a povedať že chcete reláciu s Chmelárom o islame. Ja osobne tipujem že on by to odmietol.

Pridaj komentár