Kde bolo, tam bolo, alebo veštenie budúcnosti

(MZC/Internet) Svieža futurologická predpoveď. Žiadny suchý text, tomuto porozumie každý.

Exocet Zeitgeist nám vyveštil:

Naše mainstreamové médiá konečne začali pomaly, ale isto pripravovať plebs na globálny ekonomický prúser. Amatérska futurologická predpoveď ďalšieho vývoja ducha doby zostavená na základe príspevkov polodementných jašterákov ultrapravicového razenia (iní nie sú k dispozícií, čo zároveň poukazuje na SMERovanie vývoja spoločnosti) znie nasledovne.

Ekonomika padne na hubu, Gréci zdrhnú z Európskej únie, predčasné voľby tam vyhrá Zlatý úsvit, vyvraždia všetkých negrékov (vrátane žobrákov zo Slivovenska, ktorí neutečú včas).

Akciové indexy Únie sa premenia na lyžiarsky svah najvyššieho stupňa obtiažnosti.

Vo Francúzsku zvolia hentú Lepénovú, ktorá zvolá ľudové gardy, ktoré pozabíjajú všetkých nefrancúzov, vrátane slovenských otrokov, okrem tých, ktorí stihnú zdrhnúť.

UK najprv gentlemansky vyzve všetkých nebritov, ktorí tam umývajú dlážky, aby sa zdekovali, lebo ich gentlemansky utopia v Temži. Potom bude veľa krmiva pre rybičky, okrem tých, ktorí stihnú utiecť.

V Nemecku sa začnú na ihly od kebabu napichovať predavači tohto vskutku lahodného pokrmu a niektorí sa dokonca dostanú aj do fázy opekania, okrem tých, ktorí stihnú utiecť. Slovákov budú zostreľovať zo striech, ktoré tam obkladajú pomocou STG 40 s vyrytými svastikami, ako symbolom národnej hrdosti.

Maďari napochodujú do Félvidéku a budú mi ostreľovať dom, ktorý je hneď ako prvý od hranice toho Félvidéku a to preto, lebo sú hrdí Maďari a nechcú si pripustiť, že varím lepšie halászlé, ako báči Tibike z Vágy.

W Polskie začnú do chladených kureniec namiesto pitnej vody napúšťať vodu z miestneho potoka, čo povedie k vzniku neznámej epidémie, ktorú jašteráci na Facebooku „odhalia“ ako poddruh eboly, ktorú na nás z lietadiel nahádzal Obama, aby nás vyvraždil.

Toho sa chytia Rusi, ktorí medzi časom začnú používať zemný plyn ako platidlo v zahraničnom styku (plnené v sáčkoch na pečivo) a povedia svetu „skutočnú pravdu“, načo budú nútení zakročiť jadrovými zbraňami, v čom ich ale predbehne USA a to o 5 minút, rovnako ako sa 5 minút po správe o zrútení WTC 7 skutočne zrútilo WTC 7. Hnusní Rusi im ešte predtým zostrelia zopár malajzijských lietadiel, aby mala takáto nutná obrana dostatočné PR.

Slovensko preplnené nadbytočnými občanmi, ktorí utiekli z tzv. vyspelej Európy sa začne potýkať s nezamestnanosťou presahujúcou 120 % (zahrnutá aj prostitúcia a presstitúcia) a tak bude v predčasných voľbách zvolený jasnozrivý roduverný a hlavne hnedou mozgovou hmotou obdarený vodca (Kotleba asi nie, lebo ten vyhlási Banskobystrickú republiku, ktorej bude predsedať nejaký Belička). Tento vodca zistí, že správny slovenský nordicko-árijský roduverný občan má povinnosť pozabíjať všetkých Cigáňov vo svojom okolí (vrátane Mgr. Lakatoša, ktorého týmto ako budúci možný pacient pozdravujem) a tak sa obyvateľstvo Slovákštátu stabilizuje na úrovni 50 až 100 roduverných jedincov, ktorí budú všetci zamestnaní, keďže z nich vodca za odmenu urobí poslancov svojej ríše.

Z tohto dôvodu nerobím futurológa, ale budúceho obesenca (čím pozdravujem pána Šveca), lebo týram úbohé paničky, ktoré nemajú estékáčka a zrážam nevinných chlapíkov ležiacich na cestách.

Z tohto istého dôvodu zvažujem aj svoju budúcnosť v roli aktivistu, lebo chodiť domov s nervami ako špagáty a po prezretí nástenky zistiť, že mám nervy ako wolfrámové laná, nemá táto epizóda mojej existencie žiadny zmysel, okrem otužovania nervov…

A aby sme nezabudli na najsamjužnejší juh Európy, Španieli sadnú na somárov a Taliani budú po vystúpení z únie znova platiť miliardu za kilo cukru.

[sociallocker][/sociallocker]

Pridaj komentár