Keď počúvanie baví

Jeden facebookový priateľ poslal do diskusnej skupiny link na reláciu – vraj to si musí KAŽDÝ vypočuť. Že vraj je to veľmi dobré a tie dve hodiny sa oplatí pri počítači stráviť.

Pustil som si to. A bavilo ma to. Celkom som bol prekvapený, hlavne kvôli tomu, že som sám netušil ako dobre sa počúva relácia, ktorú sme s Petrom Králikom natočili.

Ja viem, je to veľmi neskromné, až narcistické, v skutočnosti nemám rád, keď sa počúvam v éteri a jednoducho si svoje relácie nepúšťam. Ale v tom prípade nemôžem za to, že ten štýl rozhovoru má v sebe niečo skutočne zábavné. Je to komentár, pri ktorom som bol schopný sa aj spätne zasmiať a občas z toho prebleskne inšpirácia a previazanie udalostí spôsobom, ktorý nie je zas tak úplne bežný.

Takže s trochou údivu a nakoniec aj trochou neskromného nadšenia, že sa podarilo stvoriť niečo zábavné, doporučujem si pustiť reláciu Medzipriestoru z pondelka. Fakt si myslím, že sa nebudete nudiť.

P.S. Aj Dairu, môjho weimarského stavača, to bavilo, ležala na trávniku a počúvala so mnou. Aj keď úprimne musím priznať, že v tom teple sa jej nič iné nechcelo robiť 😀

3 komentáre

Pridaj komentár