Keď sa sčervenajú tenisky

Tenisky sa sčervenali včera v Bruseli. Od krvi Európanov, ktorí mali tú smolu, že sa nachádzali v mieste a čase pôsobenia extrémneho „multikulturálneho obohatenia“.

Na posraného aj hajzel padne…hovorí sa. Nemám dôvod používať menej expresívne slová, keďže ako mi divadlo z Brezna ukázalo, aj onakvejšie nadávky sú „kultúrou“

Naše médiá s veľkou pompou zobrazovali ohrozenie priam až teroristické, ktoré nastalo, keď poslanec Krupa prišiel do parlamentu so zbraňou, ktorú predpisovo odovzdal na vstupe do úschovného trezoru. Do trezoru za tým účelom v parlamente inštalovanom v čase, keď sa poslancovi Krupovi o poslaneckej stoličke ani nesnívalo.

Asi sa nedá čakať od našich novinárov a aj niektorých politikov, že si naštudujú predpisy   na tzv. „zbroják“ a odsledujú si, koľko poslancov zo 150 je jeho držiteľom a koľko zbraní ten trezor už navštívilo, či malo navštíviť.

Pisálkovia majú teraz iné starosti.

Úloha pre nich zjavne znie: zabrániť tomu, aby takéto „bruselské typy  multikulturálneho obohatenia“ navádzali pospolitý ľud do sfér „xenofóbie“, „rasizmu“. A v konečnom dôsledku do zostavy voličského elektorátu Mariana Kotlebu.

V súčasnosti reálne hrozí 4 „precedom“ koaličných strán, že si v čase budúcom – predvolebnom môžu ísť pre červené tenisky k Pavlovi Frešovi.

To za predpokladu, že kapitulujú pred Merkelovou a Bruselom a pristúpia k prijatiu povinných kvót na presídľovanie migrantov.

Voliči ohľadom tejto veci svoju vôľu vyjadrili jasne. Strany, ktoré sa plus mínus jasne vyslovili za „európske hodnoty“ – teda presídľovanie migrantov získali len cca 13% voličských hlasov (Most, #Sieť, Skok…).

Naproti tomu strany ktoré boli jasne proti, teda aspoň to deklarovali (SaS,  SNS, Kotleba – ĽS Naše Slovensko, Sme Rodina), zjavne bodovali. Aj 28,28% Smeru záviselo od toho, že mnohí voliči identifikovali Smer ako stranu, ktorá nepripustí islamizáciu Slovenska, bez toho by to bol iný nárez.

Boj s Merkelovou a Bruselom môže byť ťažký. Budú padať vyhrážky ohľadom odobratia eurofondov a možno aj vyhrážky „použitia“ materiálov získaných alebo vyrobených „spojeneckými“ tajnými službami. O našich „spojencoch“ si v tomto smere ilúzie nerobím.

Dve strany (zhodou okolností práve tie prokvótové) vládnej koalície majú „frešovky“ isté, alebo takmer isté (Most). A to za vládu s Róbertom Ficom, alebo presnejšie za to, že pred voľbami tárali „Fico v žiadnom prípade“.

Presídlení migranti obujú spoľahlivo do „frešoviek“ SNS a pošlú % Smeru, kdesi do sfér až za „Kotlebu“.

Frešovky

 

 

Pridaj komentár