Kolín nad Rýnom – vianočná omša s policajnou ochranou.

Ako každý rok najväčší kostolný zvon na svete Dickie Pitter (Peter Veľký) zvolával ľudí na vianočnú omšu.

Ale omša tohto roku bola iná ako tie doteraz.

Večer námestie pred katedrálou bolo tesne uzavreté policajnými autami a policajti dôsledne kontrolovali všetkých vchádzajúcich do katedrály. Neďaleko tradičného Betlehema stáli po zuby ozbrojení policajti. Farár Gerd Bacher, správca katedrály povedal: „Niečo také sa stalo po prvý krát v dejinách“. Myli sa Gerd Bacher. Dejiny poznajú pojem INCASTELLAMENTO. Znamená to, že ľudia budovali opevnenia aby sa zachránili pred rôznymi útočiacimi dobyvateľmi. Jednými  z tých dobyvateľov boli moslimovia pred ktorými sa ľudia museli opevňovať. Aj na Slovensku tento proces prebiehal.

Dnes máme Schengen, nemáme hranice a prichádza nové INCASTELLAMENTO. Zatiaľ nesmelo, počas sviatkov, lebo aj novodobí dobyvatelia sú ešte nesmelí, ešte ich málo priplávalo cez more ci prešliapalo Balkán.

Ale bude ich viac a tak aj výskytov INCASTELLAMENTO bude viac.

Dej vyzerá, že je zdanlivo nezvratný.

Mariusz Malinowski

12 komentárov

 • ak to nemci stale nechapu, ze bez migrantov sa mali lepsie, tak im to budu musiet vysvetlit osobne az muslimovia, darmo sa budu nemci skryvat za rady policajtov, mozno docasne im to ako-tak pomoze, ale pride cas, ze sa pred nich budu musiet postavit sami a az potom pochopia umiernenost muslimskeho vierovyznania a ich stredovekej ideologie

  • nemci to chapu, nechcu migrantov, robia to politici a media.v nemecku je totalna cenzura a na nete , ked vyjadris nazor voci moslimom,tvoj prispevok je bud zmazany alebo nezverejneny.

 • Pôvodná africká kultúra – konfrontovaná s divočinou, vždy vštepovala chlapcom, že najprv sa musia stať mužmi, t. j. tými, ktorí dokážu svoju rodinu a obec ochrániť pred nebezpečenstvom,
  a až potom si môžu nárokovať na ženu, ktorú si musia opäť najprv zaslúžiť. Urobiť z 9-ročných unesených chlapcov najprv vrahmi svojich otcov – odmenou im je samopal a možnosť brať si čo chcú – to je spôsob, ako ich najprv zbaviť kultúrnych a mentálnych hraníc – tie reálne medzi krajinami a kontinentmi sú už potom brnkačka. A tento ľudský odpad – dospievajúcich infantilných násilníkov nám teraz šikujú sem do Európy. Teda – o pár rokov starších chlapcov, ktorých predtým naučili vraždiť susedov a znásilňovať dievčatá z rodnej dediny. Čiernych Janičiarov z Afriky. Bodaj by im stačilo – na Silvestra natrhnúť kundy všetkým neziskovým a ministerským slniečkárkam!
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9467-dzihadiste-boko-haram-uci-detske-vojaky-jak-znasilnovat-zeny

 • Mariusz Malinowski

  Agenturna sprava:Podujatia pri príležitosti príchodu Nového roka, ktoré sa tradične konajú v centre Viedne, budú aj tentoraz sprevádzať prísne bezpečnostné opatrenia. Priestranstvá vyčlenené na zábavu, ktoré tvoria tzv. Silvestrovský chodník, má strážiť približne 400 policajtov a 300 pracovníkov bezpečnostných služieb. V súčasnosti však nie sú žiadne náznaky, že by mohlo dôjsť k ohrozeniu ľudí. Očakávaná účasť na silvestrovských oslavách sa odhaduje na 600.000 osôb.

 • Čoskoro budeme počúvať správy o tom, ako sa útočník odpállil pri odchode ľudí z kostola, ale nebude to z Iraku ale z Nemecka. Wir schaffen das!!!!

 • Nemôžem si pomôcť, ale tie policajné postavičky s prilbami-blembákmi, ktoré nás majú STOPORENE – rozumej toporne, akože chrániť, mi pripomínajú symbolické, nefunkčné, len autoritatívne – PENISY!

  • Pokračovanie – čierne fašistické penisy, ktorých „prirodzeným právom“ má byť právo – kedykoľvek v záujme vašej „bezpečnosti“ – vtrhnúť do intimity vášho domova – vašej imaginárnej vagíny, ktorú má právo každý správny musulman skontrolovať kedykoľvek. Preto – naučte sa,
   v záujme bezkonfliktných vzťahov – žiť a chodiť s neustále ústretovo roztiahnutými nohami!

 • Miloslav Dědek

  Pan Dedek
  spam na tejto stranke Vam nestrpime, chodte si ho sirit inde,
  ale pokial viem vsade vas uz vyhodili, ani tu Vas nebudeme trpiet
  Admin

 • Dej bude zvratný, keď ženy znásilnené cudzími hordami budú zabíjať zrodených panchartov a ich preživší otcovia a muži im v tom budú pomáhať – tak ako to bolo v minulosti. Toto možno brať aj ako metaforu – vnútorné odmietnutie potencionálneho votrelca – potom z toho vyplynie aj samotná akcia. Bohužiaľ – hypersexualizovaná spoločnosť – narážam na nadržané slniečkárky, ten cudzí penis, obelisk a minaret, potrebuje mať tak v svojej kunde, ako aj v zadku, a hlavne – stále pred očami – 5. priorita obecných prostriedkov riadenia udalostí – drogy a všetky možné závislosti, vrátane závislosti na sexe – psychologické následky hadej satanskej
  moci – KUNDALÍNY.

  Medzi tým prebieha operácia na inej – 4. priorite – závislosti na peniazoch a ekonomickej moci sytému vôbec – Centrum Svetovej Moci inštaluje do Hodvábnej cesty systému, nové, výkonnejšie UMELÉ srdce Iránu, ktoré svojími super-bipasmy bude nasávať energiu ropných polí Stredného Východu, a podľa poslušnosti ZÁVISLÝCH ju distribuovať svojej PRACOVNEJ A TVORČEJ PERIFÉRII – Európskemu kalifátu – rozumej – NÁM!
  A samovražední IDIOTI EURÓPSKEJ ÚNIE sa snažia túto závislosť vybudovať čím skôr zničením prirodzeného srdca, ktoré hoci aj nevedome-podvedome, STÁLE BIJE ZA NÁS! RUSKA!
  http://aeronet.cz/news/na-blizkem-vychode-jde-osud-evropy-do-finale-iran-s-armenii-prave-prebiraji-vladu-rusko-dela-vse-aby-nebylo-vysachovano-a-zradci-nespi/

  • Kto už má aký taký prehľad, vie, že tzv. Biele Prilby, ktoré akože zabezpečujú záchrannú a humanitárnu pomoc v Sýrii, ju teda „akože“ reálne zabezpečujú zásadne na územiach ovládaných Islámskym štátom, a teda – zabezpečujú ju ako díleri európskej, teda aj našej pomoci IŠ. Vďaka tomu má Islámsky štát zabezpečený prísun peňazí, potravín, liekov a zbraní od tých krajín, ktoré na oko bojujú proti nemu. Príjmy organizácie Biele Prilby a ich zakladateľov nekomentujem. Ako v skutočnosti vyzerá hollywoodska produkcia umožňujúca vyťahovanie peňazí – AJ Z NAŠICH verejných prostriedkov – aby to na verejnosti prešlo – nech sa páči!
   Trolli! – Ani muk!!!
   „KURVA TICHO!!!“ „KLAPKA!!!“ „KAMERA!!!“ – „IDEME!!!“

Pridaj komentár