Kotlebovci sa vracajú ku svojim „tvrdým“ koreňom?

Po tom, čo sa Kotleba rozhodol „zabojovať“ o prezidentský post, jeho priaznivci začali „upratovať

Stránka Idem voliť, ktorá ostentatívne podporuje ĽSNS, pritvrdila a každý, kto nie je na strane ĽSNS je onálepkovaný. Ako inak u Kotlebovcov – za Žida…

A tak možno nájsť aj takéto perly 😀

Alternatívu ovládli Židia, ktorí sa infiltrovali do rôzných strán. Najnovšie vytvorili Národnú koalíciu, ktorej osoby vytvorili Izraelsko-slovenskú obchodnú komoru. Nie náhodou začali propagovať svojich – Chmelára (Hlavné správy) a keď sa nedarilo (našla sa jeho fotka na pochode so slniečkarmi) tak si našli Harabina. Harabina progapuje aj Žid Lichtner z Informačnej vojny a relácie s ním na Slobodnom vysielači vedie Žid Juraj Poláček. Juraj Poláček je blízka osoba a dobrý priatel Osuského (toho propagoval aj za prezidenta), aktuálne si vybral spoločnú voľbu Harabina. Juraj Polaček (medzičas.sk) začínal v strane SaS. Alternatíva vytiahla aj Žida Kollára a jeho stranu SME Rodina. Žid Lichtner doteraz propaguje Lipšicovho poskoka zo SME Rodina – Milana Krajniaka. Najnovšie vstala z popola Židovka Malíková-Belousová, ktorá nielenže stojí za Národnou koalíciou (Sokol, Kozlík – Mečiarovci), ale aj manipuluje ovečky cez fiktívny profil Katalin Tara, odkiaľ čerpá múdrosť aj Lichtner. Katalin Tara alias Maliková propaguje Harabina za prezidenta a útočí na Kotlebu, že si dovolil konkurovať Harabinovi. Aktuálne sa nám dostali informácie, že od Kotlebu žiadajú, aby sa vzdal kandidatúry v prospech Harabina. Ak sa nevzdá práve Harabin môže prispieť k zrušeniu Kotlebovej strany. Nie náhodou vo vláde hlavný boj za zrušenie Kotlebovcov vedie bývalý stranník Belousovej – Andrej Danko (ten má tiež Židovský pôvod a pravidelne sa stretáva s osobami z Izraela). Uvidíme ako to dopadne, ale je jasné, že Slovensko neriadia Slováci…

Samozrejme, rovnako ako pri dokazovaní ruských „hybridných hrozieb“ dôkazom hrozby nie je konkrétny čin, výrok alebo text. Dôkazom je práve neexistencia podobných vecí. To je podľa podobných konšpirátorov prejav hrozne sofistikovanej hrozby.

Konšpirátor totiž VIE. A keď nemá dôkaz, neznamená to, že dotyčný je nevinný, ide len o prejav dokonalého maskovania a tým aj zvýšenia nebezpečnosti hrozby.

Ak si Kotlebovci myslia, že týmto niečo dosiahnu, mýlia sa. Priestor na slovenskej politickej scéne je stále otovrený. Ale netýka sa to politických hulvátov, ktorí z rohu pokrikujú svoje primitívne heslá.

Stále je priestor pre autentickú konzervatívnu stranu, ktorá bude budovaná zdola, ale bude podporovaná aj odbornými autoritami. Ktorá bude obhajovať národné hodnoty, ale nebude sa uzatvárať pred svetom. Ktorá bude vedieť slušným spôsobom trvať na svojom ale bude mať v úcte demokraciu a názory politických oponentov.

Kotlebovci nie sú nič z toho. Je to etatistická strana, ktorá svojou rétorikou a extrémnou propagandou vytvára negatívny imidž národným a konzervatívnym hodnotám. Možno to je práve účel jej existencie…

17 komentárov

 • Slovenský „Q-Anon“ – slovenská liga spravodlivých?

  Mimoriadne závažné informácie o organizovanom zápase malej skupiny odhodlaných statočných slovenských občanov, ktorí sa rozhodli – a s vlastnými prostriedkami – čeliť vlastizradcom a najvyšším hlaváčom slovenskej štátnej mafie a jej organizácii a vrátiť Slovensko ľuďom! Zlizne popritom Fico smotanu?! Na okraj – Eset ako biely trójsky kôň CIA!
  Volebná prezidentská majdan kampaň financovaná zahraničím cez Pentu, Eset a ďalších…

  Informačná vojna 29.3.2019
  https://www.youtube.com/watch?v=k0R-BjO9RtI
  Kontext:
  Marek Vagovič: Haščák sa môže obávať, čo sa ešte dostane na povrch

 • Ako súvisí útok na Novom Zélande s projektom Európskeho Kalifátu č.3 a so zmenami v koncentrácii globálneho riadenia!
  Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 18.03.2019 Titulky CZ

 • Husté!…
  Informačná vojna 1.3.2019
  Report – Rozvratné globálne aktivity G.Sorosa, globalizácia, Agenda 2030, perspektívy mladých ľudí v dnešnom svete – MUDr.Andrej Janco /SLÚŠ/.
  Report – Ako zvrátiť rozvrat Slovenskej republiky a právna analýza protiústavnej činnosti ústavných činiteľov – JUDr.Štefan Harabín.
  Plus ďalšie personálne detaily – kandidáti – kto je kto a za koho kope! Kto si kúpil prieskumy o sebe za 50.000 euro.

  Rozhodujeme o budúcnosti a bytí, alebo nebytí národa v neomarxistickom a neoliberálnom fašistickom guláši NWO! Dôležité – Orbán konečne zoštátnil verejné médiá! Dôležité – Marian Kotleba bude v Infovojne v stredu 6.3.2019 o 20,00.

 • Tommy Robinson odhaluje Fake News BBC!

  K Robinsonovi včerajšia relácia Informačná vojna 27.2.2019 – od spravodajcu v Londýne…
  https://www.youtube.com/watch?v=Gk4YvlNvemA
  #Panodrama – Tommy Robinson odhaluje Fake News BBC! – zapnúť cz titulky!

 • Otázka – Ak 9O% obyvateľstva nemá rado matematiku – lebo ju neovláda a preto jej nerozumie, a 98% obyvateľstva nemá rado právo /vedomosti z práva/, lebo ho neovláda a bojí sa ho – pýtam sa – ako môže takéto negramotné stádo vedieť rozlíšiť medzi PORIADKOM v matematických vzťahoch a „poriadkom“ v právnych vzťahoch – v kontexte s tzv. „spoločenskou požiadavkou tzv. slušných ľudí po právnom štáte“ = VOĽTE PRÁVNIČKU ČAPUTOVÚ ALEBO PRÁVNIKA ŠTEFANA HARABÍNA – a „NEVOLTE“ učiteľa matematiky Mariana Kotlebu /He he – a už vôbec nie super právnika klepto-socanov Fica? – „ale prečóó!“/ – lebo Kotleba ako matematik „nevie nič o poriadku“ – lebo len právnici poznajú poriadok – veď aha! – ako sú pekne všetky paragrafy očíslované!“ ??? Nezapína vám – kam mierim? No pretože tvrdím!!! – že –
  „ZÁKONNÝ PORIADOK JE, BOL A BUDE VŽDY LEN V MATEMATIKE – NIE V PRÁVNOM – AKO DOČASNOM POLITICKO-MOCENSKOM SYSTÉME!“ Matematika NIE JE ORGANIZOVANÉ NÁSILIE – právo áno!

  Teda – MATEMATIK vždy vychádza z iného rámca uvažovania, ako HAD – právnik!

  Podstatou tzv. EU nariadenia boja proti anti“semitizmu“ /inak semiti – ako Arabi, Hebrejci, Arméni/, či Dankovho anti anti“semitského“ zaKONa, je totalitárne opatrenie – INOTAJ-akronym!!! – zákon proti odporcom SEMIT-u /CEMIT – z ruštiny/ – zákon potierajúci odporcov sio-slobodomurárskych štruktúr! Je to „záKONná“ HLAVA s dvomi chvostami-bičmi, ktorá má zabezpečiť pokračujúcu indoktrináciu a rozklad a ovládnutie Európy SEMIT-om, a súčasne – ten druhý „Attilov bič“ – má podporovať plánovanú demografickú výmenu obyvateľstva a postupnú skutočnú semitizáciu /tentoraz Arabmi/ a islamizáciu Európy /islamizovanými turkistickými plemenami – „Húnmi“/!

  SEMIT =
  S-ystema
  E-uro /“Jevro“/
  M-asonskogo
  I-ntelektuálnogo
  T-erora!

 • Tak po tomto kľudne spávať už nebudete..!

  Globálny pakt OSN o migrácií z pohľadu právnika a politika
  Hostia: Mgr. Roman Hrádek, Ing. Milan Uhrík PhD. poslanec NRSR za ĽSNS
  Dopoludnie na Infovojne s Adrianom 15.11.2018

 • Sionizmus v praxi…
  „Podľa Dankovej definície antisemitizmu sa Židia a Izrael stanú na Slovensku prakticky nekritizovateľnými. Akákoľvek ich kritika, dokonca aj oprávnená, bude vnímaná ako prejav antisemitizmu a bude za ňu hroziť väzenie. “
  http://www.infovojna.sk/article/video-danko-ide-zakazat-kritizovanie-zidov-navrh-na-rovnaku-ochranu-slovakov-odmietol

 • Yuri Bezmenov o rozvracení národa (ideologická subverze)
  https://m.mojevideo.sk/3wfr

  Ja si dovolím len vypichnúť dôležitejší moment – podstatu – menej expresívnu ako kopanec do gulí – ale podstatu, že

  1/ „Demoralizovaná osoba nie je schopná prijať pravdu – fakty jej nič nehovoria!“

  2/ Proces destabilizácie POTOM trvá už len!!! – 2 až 5 rokov kurva! Treba si uvedomiť rýchlosť informačných procesov – kuriéra na koni nahradil ocko internet!

  3/ Na prípravu rozvratu krajiny vám potom stačí – 6 týždňov!

 • „Holywoodske“ podvodnícke mediálna lži – každodenné! Zarobte si aj vy nejaké lówe nakrúcaním „topiacich sa migrantov“ – na dovolenke pri vode – more to byť nemusí – stačí na to aj rozvlnená Šírava a trocha z výbavy starej mamy do truhly /či do kostola – to je fuk/! FUCK!

  Video zachytene na Krete, zaver si urobte kazdy sam 🙂

 • Ups! oprava – „takže antisemitizmus = anti-židovský fašizmus obecne!“ – správne – antiSIONIZMUS = anti-židovský fašizmus obecne!“

  • Reč nie je matematika, takže písať bez skloňovania = občas napísať aj hovadinu, takže znovu oprava /aby z 5 komentárov – z toho 2 cenzurovaných/ boli skutočne tri /dobre som to vymyslel admin, že?/ – SPRÁVNE – antisionizmus je proti židovskÉMU fašizMU – obecne. Môže byť?
   Antisemitizmus je proti semitom – napr. Hebrejom, Arménom a Arabom – obecne, teda ide o rasové anti, zatiaľ čo anti-sionizmus je proti ideologické anti!

 • Ľudová strana Naše Slovensko nemá nič spoločné so stránkou idemvoliť.sk.

 • Kotlebovci ZJAVNE majú – A MAJÚ! – nejakú „Daňovu“/B’nai B’rith/ blchu v kožuchu /detto Harabin/ – ktorá sa snaží VRTIEŤ PSOM – aj takýmito sračkami! Takýto „článok“ je typický granát plný svrabu, ktorý má vniesť chaos do informáciíí POHODLNÉHO KONZUMENTA mediálnych sračiek ako takých, a rozvrátiť – fakticky ich jedinú možnú mediálnu komunikáciu – na alternatívnych weboch a internete!
  Lebo prednedávnom zase iné – mainstreamové média Harabina spájali s Kotlebom – čo malo od Harabina odvrátiť tých potenciálnych voličov, ktorí kotlebovcov „nemusia“. To podstatné – zjavné je, že tak Harabin, ani Kotleba médiá neovládajú a navyše – zjavne ani tie vlastné – webové.

  Teraz inak – je to klasická stratégia mediálneho mäsového mlynčeka, alebo lepšie – „osratého ventilátora“ – z ktorého sa bez špiny a bez úhony nedostane nik – lebo ovládače typu – „niet dymu bez ohňa“, či „na každém šprochu pravdy trochu“ – fungujú. Príklad – ak vás na autobusovej zastávke nejaký bezohľadný hajzel šofér zašpiní vodou z kaluže od hlavy po päty – pravdepodobne vás do autobusu ani nevpustia a ľudia budú od vás na ulici bočiť! Áno – hurá – začalo „prezidentské“ kydanie hnoja!

  Potom je na mieste otázka – ako chce budúci politik riadiť sociálny supersystém bez toho, že by vedel riadiť svoj hlavný – komunikačný nástroj – nevyhnutný na realizáciu toho svojho projektu?

  A tak potom ďalej všetci „radšej pokojne“ plávame v zdanlivo čistej, ale napriek tomu cielene otrávenej vode, v ktorej nás prúdmi a protiprúdmi – ako hovná – kormidlujú tí, ktorí ovládajú tieto mediálne SPLACHOVACIE STAVIDLÁ! Čisto súkromne – pán Harabin má v skrini „juhoslovanského“ kostlivca z roku 1999, keď bol na vrchole kariéry, ale mal ešte 20 rokov do dôchodku, a obaja – Harabin a Kotleba – napriek tomu, že obaja určite nie sú bábky – majú celkom určite problém s vedomosťami o konceptuálnom riadení sociálnych supersystémov – takže chtiac-nechtiac – môžu vďaka svojej nevedomosti zohrať úlohu užitočných idiotov v šikovnejších rukách. Ostatní kanditáti sú /a sú!/ servilné bábky, ktoré si cudzie riadenie mienia pohodlne a poriadne užiť!

  Čo sa týka toho žid-nežid – židom môže byť skutočne ktokoľvek, kto vedome, či nevedome vyznáva či už židovskú vieru, alebo doktríny a „hodnoty“ od nej odvodené-odvádzané – teda aj židoboľševizmus, marxizmus a materializmus a ateizmus určený práve pre „NE“židov.
  A samozrejme – uvedený „kotlebovský“ článok je plný neprávd /ad Lichtner napr./ a je to odpálený granát nejakého „krta“ v ich vlastných radoch. A admin – ten to predsa dobre vie!

  • Ešte k tej deklarácii OSN č. 102/2011 – pravidlo „Kto drží v rukách samopal, drží v rukách „právo“-zákon!“ – platí podľa nej aj pre médiá – „Kto drží v rukách médiá – drží v rukách „pravdu“!“

   Polemika o definícii fašizmu z pohľadu konceptuálnej – sociálnej bezpečnosti:
   V.M.Veličko – Fašizmus – Systém nenávidiaci človeka /a ktorý bráni jeho všestrannému osobnostnému vývoju!/

  • Bez komentára..
   Ideologie Bible jako věčný zdroj pravdoláskařství 2/2

Pridaj komentár