Kto nám chce zobrať pravo na strach.

Slovenskí moslimovia sa nás boja, lebo nás poznajú a my sa ich bojíme, lebo ich nepoznáme, tak sa dá v skratke popísať stav diskusie o Islame v médiách.

Moslimovia vyvíjajú enormné úsilie aby sme sa ich nebáli a my darebáci nevieme pochopiť, že spávanie s benzínom v spálni nie je nebezpečné, lebo benzín nie vždy vybuchne. Aktuálna situácia je pomerne kľudná, vlastne ani nie pomerne, ale úplne kľudná. Už dávno sme nepočuli o niečom nebezpečnom a zlom, v čom by boli zapletení moslimovia. Nie sú vraždení novinári, režiséri, karikaturisti za to že kritizujú Islam. A Islam tú kritiku hrdo znáša, bez žiadnej agresie z jeho strany.

Existuje symetria medzi právami moslimov v Európe a nemoslimov v moslimskom svete. Kresťania nežijú v tzv. uzavretých komunitách a voľne a bezpečne sa pohybujú medzi moslimami oblečení, ako si zmyslia. My zas tolerujeme to, že moslimovia sa takmer nevyzliekajú na ulici v Európe.

A nič z toho nie je pravda.

Poľská elitná novinárka Monika Olejnik v priamom prenose berie ľuďom fotky zobrazujúce nepríjemnú stránku islamu a pokrikom „Nemáte na to pravo, nebudete strašiť ľudí“ – od 3 minúty.

Pravda je len to, že moslimovia napriek tomu, že sú momentálne vykonávateľmi najväčšieho zla, aké je momentálne páchané na Zemi, privlastňujú si ako jediní právo na strach, a všetci ostatní, predsa ešte nedobodaní, nezbití za to, že nie sú moslimami, sú len fóbami, ktorí sa boja moslimov len pre to, že islam nepoznajú.

Mariusz Malinowski

3 komentáre

Pridaj komentár