Kto zabil Elin Krantz?

Pred piatimi rokmi Švédskom otriasal škandál. Komická skupina Grotesco na čele s Michaelom Lindgrenom vyrobila pre švédsku štátnu televíziu satirický klip Blanda Upp/Mix It Up/ Miešaj sa v súvislosti s požiadavkou politickej strany Švédski Demokrati otvoriť debatu o imigrácii a integrácii. V ňom M.Lindgren ako hlavný interpret  piesne vyzýval, aby sa švédski muži a ženy mixovali a miešali s imigrantami, aby Švédky prijali medzi svoje stehná čierneho muža. Nevymýšľam si, skutočne to video vzniklo za peniaze daňových poplatníkov.

Napriek satirickému zameraniu, pieseň svojou expresívnosťou vzbudila veľmi vysokú mieru kritiky a dokonca nenávisti zo strany nacionalistov, odporcov imigrácie ale aj neonacistov, ktorí protestujú proti vyzývaniu k politike násilnému miešaniu rás.

Dievča, ktoré kopuluje na lone  čierneho muža okolo 1:05, spievajúc pritom švédsku národnú hymnu sa volala Elin Krantz zrejme Hanna Dorsin (EDIT: bol som upozornený, že dievča na videu nie je Elin Krantz, jedinou možnou herečkou, ak to bola ona, je súčasť súboru Grotesco Hanna Dorsin, ktorá podľa Filmovej databázi v TV Sérii vystupovala ). Video natočila z presvedčenia, že Švédsko je mierumilovná krajina, kde v pokoji a láske môžu spolunažívať všetky rasy a náboženstvá spolu. Nakoniec vraj bola členkou facebookovej skupiny „We love diversity“ (skupina už neexistuje)

Karma je sviňa

V septembri bude päť rokov, čo sa našlo telo neznámej mladej ženy, dobité, zmrzačené a znásilnené. Bola to práve Elin Krantz, vraj členka facebookovej skupiny „We love diversity“ (skupina už neexistuje) a jej przniteľom a vrahom bol jeden z tých, ktorých dievča na videu volalo medzi svoje „biele“ nohy – Ephrem Tadele Yohannes čierny moslim z Etiópie. (Popis prípadu aj s obrázkami nájdete v úplne na konci v prílohe – varovanie pred expresívnymi ukážkami vražednej brutality)

Elin Krantz swedish-beauty-queen-raped-and-murdered-body-left-in-woods-before-and-afterbig8 ephrem-tadele-yohannes

Odporcom imigrácie nebolo viac treba, príbeh Elin Krantz sa stal doslova ikonickým a jej meno nájdete na každej extrémistickej stránke po celom svete.

Vlna znásilňovania v Škandinávii

Nechajme nenávisť extrémistom a rasovú otázku ponechajme stranou. Faktom je, že škandinávske krajiny a špeciálne Švédsko sa stali jedničkou v počte znásilnení žien vo svete, ide doslova o tsunami znásilnenia. Podľa denníka Aftenposten, resp. The Local 6% mladých žien vo Švédsku sa každoročne stane obeťou znásilnenia a celkove až tretina žien vo Švédsku má za sebou tento hrozný zážitok. Aj keď to nie je v štatistikách uvedené,  väčšina obetí sú blonďaté Švédky a väčšina násilníkov sú imigranti zväčša s moslimskými väzbami. Ako vysvitlo z nórskemu prieskumu, skoro každá desiata žena v Nórsku bola znásilnená a z toho tretina žien to nikdy nikomu nepovedali.

Podľa etnologičky Maria Bäckman, ktorá vydala štúdiu z predmestia Štokholmu Rinkeby , kde sa imigranti stali väčšinou, sú zvlášť ženy s blond vlasmi vystavené každodennému obťažovaniu a násiliu. Imigranti ich považujú za sexuálne ľahko dostupné, „nikomu nepatriace“, a pokrikujú na ne „kurvy“. Svetlé vlasy si ženy musia farbiť na čierno, aby aspoň zmiernili neustále útoky. Fjordman zo štúdie cituje, že 17% chlapcov v deviatej triede základnej školy niekoho znásilnilo, pričom tretina obeti ublížila tak, že potrebovala lekárske vyšetrenie a 24% chlapcov sa dopustilo krádeže či vlámačky. Údaje sa však v oficiálnej tlači neobjavili, dramatické zvýšenie počtu znásilnení sa dáva do súvisu s globálnym otepľovaním

Znásilniť švédske dievča nie je také zlé, ako znásilniť arabské dievča,“ hovorí Hamid, v rozhovore o znásilňovaní gangov zahŕňajúcich tak švédske dievčatá ako aj dievčatá prisťahovalcov. „Švédskemu dievčaťu sa neskôr dostane veľa pomoci a ona aj tak už predtým jebala. Ale arabské dievča bude mať problémy s rodinou, pre ktorú by bola znásilnená zdrojom hanby. Je dôležité, aby si uchovala svoje panenstvo… Je príliš ľahké dostať švédsku kurvu… mám na mysli dievča,“ hovorí Hamid a smeje sa vlastnému výberu slov. „Nemám príliš veľkú úctu k švédskym dievčatám. Myslím, že o nich možno hovoriť ako o úplne rozjebaných.

Tieto čísla, fakty a názory takto pokope, nám umožňujú zodpovedať na otázku v nadpise:

Kto zabil Elin Krantz?

Aj keď ruka vraha bola rukou imigranta, v skutočnosti je vrahom Elin Krantz zvráteny systém multikulturalizmu, ktorý ľuďom navráva lživé predstavy, klame, manipuluje a necháva domácich obyvateľov napospas kultúre a ideológii islamu, ktorá nepozná zľutovanie a pre ktorú sme len ľahkou korisťou. Vrahom Elin Krantz sú hordy pravdoláskarov, ktorí v mene naivných a nereálnych predstáv pripravujú podporou imigrácie, presadzovaním orwellowskej politickej korektnosti a zákazom kritizovať islam budúce obete z radov domácich obyvateľov

Týka sa to aj nás. To čo sa stalo v Škandinávii sa valí aj k nám. Ešte máme čas to zastaviť.

Podmienkou je zničiť systém, ktorý Slovensko do tejto katastrofy ženie. Treba vystúpiť z Únie a zavrieť hranice pred neriadenou imigráciou. A pokiaľ niekoho prijmeme, musí to byť po starostlivom zvážení a výbere.

Prvou a hlavnou podmienkou pre možných prisťahovalcov je totálna akceptácia miestneho práva a miestnej kultúry. Prispôsobovať sa musí hosť a nie hostiteľ. Keďže islamské právo šaria, ktoré ako záväzné a nadradené svetskému právu uznávajú všetci ortodoxní moslimovia, je v rozpore s demokraciou a ľudskými právami, islam sa musí stať minimálne negatívnym, ak už nie vylučujúcim kritériom pri rozhodovaní v azylovom procese. 

[sociallocker][/sociallocker]

Zdroj:

Príloha:

Muž obvinený z „brutálneho“ zabitia švédskej ženy
11.03.2011

23-ročný muž bol obvinený zo znásilnenia a vraždy 27-ročnej ženy, na ktorú údajne zaútočil po tom, čo obaja vystúpili z električky v Göteborgu jeden večer v septembri.

Podozrivý z vraždy bol zadržaný po tom, čo sa v Göteborgu 29.9.2010 našlo telo.
Elin Krantz a jej údajný vrah išli rovnakou električkou do okolia Hisingen v blízkosti Göteborgu v západnom Švédsku.

Podľa informácií vyšetrovateľa, bola krátko nato Krantz znásilnená a zavraždená v zalesnenej oblasti neďaleko električkovej zastávky.

Ako napísali noviny Aftonbladet, Krantz s priateľom zamierili domov na číslo 5 električkovej trate z klubu Valand v centre Göteborgu okolo 4 ráno po tom, čo podľa účtu z doby vraždy strávili sobotný večer spolu.

Kým priateľ Elin Krantz vystúpil z električky na zastávke Hjalmar Brantingsplatsen, 27-ročná žena pokračovala v smere Gropegordsgatan. Ale nikdy prišla domov.

23-ročný muž bol zatknutý krátko po vražde. V piatok bol obvinený z vraždy a znásilnenia s priťažujúcimi okolnosťami.

Podľa prokurátorov, 23-ročný podozrivý udieral a/alebo kopal Krantz s takou silou, že jej spôsobil pomliaždeniny a krvácanie na hlave, krku, pažiach a nohách.

Násilie bolo tak závažné, že tiež spôsobilo poškodenie nervov v mozgu obete, čo viedlo k nedostatku kyslíka.

23-ročný je podozrivý z toho, že znásilnil Krantz držaním ju na zemi a rozťahujúc jej nohy od seba. Podľa prokurátora potom údajne odtiahol jej telo po nerovnom teréne a položil ju na veľký kamenný blok.

Súčasťou dlhého zoznamu poranení Krantz štátneho zastupiteľstva je „roztrhnutie membrány okolo pošvového vchodu“.

Podľa prokurátora, 23-ročný muž preukázal, „extrémnu brutalitu“.

Muž, ktorý bol vo väzbe dlhšie ako päť mesiacov, popiera spáchanie trestnej činnosti.

Na začiatku svojho pobytu vo väzbe zostal počas výsluchu vyšetrovateľov mlčky. Po niekoľkých mesiacoch nakoniec priznal, že bol na mieste vraždy, ale poukázal na ďalších dvoch mužov.

Tiež pripustil, že išiel rovnakou električkou ako Krantz, ale vystúpil na rovnakej zastávke až po ostatných, keď si tí dvaja spomínaní prehodili pár slov.

Všetci vystúpili súčasne, on išiel za ňou. Po pár sto metrov sa ich cesty rozdelili,“ povedal tlačovej agentúre TT obhajca muža Claes Östlund.

Videl, ako sa stretla s ďalšími dvoma mužmi, ale pokračoval v chôdzi a posadil sa na lavičku. Ako tam sedel, počul ženu kričať. Krátko potom vstal a šiel smerom k výkriku a prišiel na miesto, kde žena stretla tých dvoch mužov. Videl, ako majú muži sex so ženou.

Rozbehol sa potom k nim, nahnal mužom strach chlapov, takže ušli. Zodvihol žena. Ale ona omdlela a nereagovala. Po niekoľkých minútach sa chlapi znova objavili a začali ho naháňať.

Elin Krantz

Elin Krantz

potom7

potom6

potom5

potom4

potom3

potom1

potom2

potom0

6 komentárov

Pridaj komentár