Kým bude na Slovensku stáť prvá mešita.

Moslimovia na Slovensku sa sťažujú, že nemajú mešitu. Kým postavia prvú, stalo by za to zistiť aký prínos má pre spoločnosť silnejúca moslimská komunita. Tuniská vláda ide zavrieť 80 mešít, vraj kvôli extrémistickým kázaniam. V Česku ešte mešitu nezavreli, ale nahrávky, ktoré zverejňuje český exmoslim Lukáš Lhoťan, nahrané priamo v Českých mešitách, by mali znepokojiť každého.

Jeden z hrdinov a kazateľov, ktorý nahovára na nenávisť voči židom slovami „Súdny deň nenastúpi, kým moslimovia nezačnú vojnu proti Židom. Moslimovia ich budú zabíjať tak, že ostatní Židia sa budú schovávať za balvany a stromy…“, nebudem tie blbosti opisovať cele… Samozrejme sa jedná o mierumilovný citát mierumilovného proroka Mohameda a mier s ním, ako vždy keď vyslovujú jeho meno, dodajú moslimovia. Aký mier, si môžete sami predstaviť…

Ten kazateľ sa volá Vetrovec a aktuálne sa najpravdepodobnejšie nachádza na Slovensku, aby pomohol rozvíjať slovenskú moslimskú obec.

vetrovec_3

Policie: Kázání v brněnské mešitě bylo trestné, je ale promlčené

Ďalším príkladom prínosu moslimskej obce pre spoločnosť môže byt kázanie Muneeba Hassana Alrawiho bývalého predsedu moslimských obcí v Čechách, ktorý tiež samozrejme citujúc nejakého moslimského pedagóga povedal „veďte svoje deti k nenávisti voči neveriacim a bite ich keď sa odmietnu modliť“.

Mají se změnit podmínky stavění v povodňových oblastech? Žalobci: Šéf brněnských muslimů Alrawi vybízel k nenávisti

Ďalším prínosom je vydavateľská činnosť moslimskej obce, ktorá vydáva knihy ukazujúce ako riešenie problému AIDS zabíjanie homosexuálov, alebo menej prízemné názory hovoriace, že demokratické vlády je nutné nenávidieť – Bilal Philips „Základy Tauhidu“.

Po zásahu v Islámské nadaci policie obvinila kvůli knize jednoho Čecha Zdroj: http://praha.idnes.cz/razie-kvuli-muslimske-knize-d1h-/praha-zpravy.aspx?c=A140426_143938_praha-zpravy_jw

Samozrejme prínosom tiež je vybavenie polície, ktoré pre protesty moslimov musí mat špeciálne vybavenie.

poli

Mariusz Malinowski

[sociallocker][/sociallocker]

12 komentárov

Pridaj komentár