Lásky jednej plavovlásky.

Aktualizácia 29.12.2014

Dnes je FB účet Vity Zaveruchy už neprístupný, pravdepodobne zrušený. Zrejme „celebrita“ s predpisovo dvihnutou pravačkou nie  je v súčasnosti žiadúca.
Ostala však fotogaléria na sieti VKontakte:

Pôvodný článok

Dievčatá nemilujú len mužov, prípadne iné dievčatá. Niektoré z nich milujú aj niektorú z mnohých ideológií, ktoré stvoril náš svet. Dievčaťom ktorého svet  presiahol ženské časopisy a tak vstúpilo do sveta   politiky na „proúnijnej“ strane je aj Vita Zaverucha z Vinnice. Zoznámte sa prosím!

Národní aktivisté si jdou pro výpalné!

Národní aktivisté v čele s nechvalně proslulou Vitou Zaveruchou si jdou pro výpalné.

Do ukrajinské firmy, která sídlí v městě Vinnica vtrhli zakuklenci říkající si Národní aktivisté. Ve skutečnosti jde o lupiče, kriminálníky a vyděrače a tím, že si říkají „národní aktivisté“ dělají západní Ukrajině opravdu dobrou vizitku. Vede je neonacistka Vita Zaverucha (obrázky v komentářích).

Důvodem přepadení je to, že firma má obchodní styky s Ruskem. Toto není jediná přepadená firma. Scénář je vždy stejný: Přepadení firmy, která má obchodní vazby na Rusko. Za zradu ukrajinského lidu vyhrožují zastřelením, únosem, mučením a nebo… dostanou výpalné, které jim bude firma odevzdávat. Jde o vojáky, kteří přijely z ATO (antiteroristická operace na východě) a tak tedy vidíme co je vedlejší náplní práce těchto vojáků.

Video z konkrétnej „národnej“ akcie je tu:

Keď si predstavíme, koľko ukrajinských firiem je odkázané na obchod s Ruskom teda sú nútení voliť medzi  zradou „ukrajinského lidu“ a bankrotom, vystupuje do popredia otázka, koľko bude daňového poplatníka EU Ukrajina stáť. Keď partičky podobné tejto  sa vysporiadajú ak nie so všetkými, tak s nemalou časťou miestnych „zradcov“.

A radšej ani nemyslím na prípad, ak by sa im po čase chcelo hľadať zradcov „ukrajinského lidu“ medzi podnikateľmi aj vo vnútri EU, napríklad na Slovensku. Za povšimnutie stojí tiež fakt, že aktivisti si svoje počínanie natáčajú, zverejňujú a štátna moc, či skôr v tomto prípade bezmoc, nič. Páni podnikatelia nechcete investovať na Ukrajine, a tým prispieť k jej smerovaniu k EU ?

Mnohí naši mimovládni a ľudskoprávni aktivisti sa tvária, že problém s neonacizmom na Ukrajine nie je. Mažú zo svojich stránok  príspevky poukazujúce na túto hrozbu a blokujú ich autorov .

No nie sú obe kočičky rozkošné? Tá vľavo je ale už vydatá, teda aspoň to má uvedené na svojej stránke.

zdroj : stránka Vity Zaveruchy

 

A Vita Zaverucha v plnej kráse

zdroj: stránka Vity Zaveruchy – kolekcia My War

Ak by mal niekto pochybnosti, že toto foto zmontovali Putinovi „trollovia“, tu je verejne prístupná fotodokumentácia od aktivistky Vity Zaveruchy.

Pridaj komentár