Liberálom v USA vlastná medicína nechutí.

Subjekty v Spojených štátoch majú zjavne dvojité štandarty, keď ide o „našich“ a „cudzích“

Donald Trump bol štyri roky prenasledovaný na základe Steelovho spisu, ktorý zaznamenal údajné informácie od tretích osôb. Pravdivosť informácií spisu sa nielen nepotvrdila, ale zistilo sa, že boli prehnané, či skreslené. Trump s Rusmi nikdy nespolupracoval ale spis, ktorý ho z toho obviňoval bol pripravený na základe objednávky kampane Hillary Clinton. Bol to vyfabrikovaný nástroj proti Trumpovi – bez dôkazov, bez miestoprísažných svedeckých výpovedí konkrétnych ľudí, len na základe vymyslených klebiet. Demokratom a s nimi spojených tajným službám a médiám to stačilo. Dodnes žijú v presvedčení, že Trumpa platia Rusi.

Volebné podvody v USA sú dnes tvrdou realitou. Právny tím Donalda Trumpa neposkytol zjavné dôkazy typu falošný zdrojový kód volebných strojov. Zato však zozbieral ohromujúce množstvo konkrétnych výpovedí a svedectiev, vždy s uvedením mena a s prísahou na Bibliu. Podľa tisícok svedectiev došlo k podvodom naprieč Spojenými štátmi. Bolo to masovo organizované sprisahanie, v podstate volebný prevrat. Viď napr. žaloby Sidney Powell v štátoch Michigan a Georgia

Ak bol teda Trump vyšetrovaný na základe nepotvrdeného zápisu jedného manipulátora, postoj liberálnych médií a tajných služieb v USA zoči voči tsunami svedectiev je doslova zvrátený. To už nie je dvojitý meter, ale totalitná prax. „Slušné“ médiá a sociálne siete tvrdo cenzurujú akékoľvek pochybnosti o legálnosti volieb. Tajné služby, ktoré už počas kampane 2016 porušovali zákon a hĺbkovo sledovali a vyšetrovali Trumpa, dnes hrajú mŕtveho chrobáka. Podľa nich sa nič nestalo.

Tohtoročné americké voľby vojdú do histórie. Je to zlomový moment dejín USA, ktorý sa dá prirovnať k zániku republiky počas Starovekého Ríma. Trump pravdepodobne prehrá a moc získa nikým nevolená skupina ľudí, ktorá vytvorí novodobú verziu cisárstva. Skupina sa postará, aby už nikdy nedošlo k žiadnej neželanej zmene.

Formálne sa nič nezmení. Naďalej sa bude organizovať volebné divadlo pre masy, ale víťaz bude dopredu určený. Súťaž medzi Republikánmi a Demokratmi získa nádych ceremoniálneho obradu podľa predpísaného scenára. A na jeho konci bude vždy korunovaný nový „cisár“.

Každý, kto spochybní náboženský výklad „pravej americke demokracie“, bude prenasledovaný a nejakým spôsobom odsúdený a potrestaný. Kritika zmizne z verejného informačného priestoru spolu s osobami, ktoré ju hlásajú. Bude povolený len jeden výklad, jeden názor, jedna „pravda“.

Vitajte v dystopii 21.storočia, God bless America!

Pridaj komentár