Macedónsky novinár tvrdí, že štyria teroristi prišli z americkej základne Bondsteel

Manipulácie a klamstvá našich médií dosahujú obludné rozmery. Po tom, čo dostali príkaz písať o Ukrajine reálne a tým sa odhaľuje jednak tragédia celého prevratu a tiež bieda a nadchádzajúca ekonomická a sociálna katastrofa, upriamili pozornosť verejnosti na túto krajinu.

Macedónsko - provládna demonštrácia

Macedónsko – provládna demonštrácia

Avšak dočasné ukľudnenie na Ukrajine je podľa môjho názoru len oddychový čas a time-out na to, aby si americká diplomacia uvoľnila ruky pred riešením ďalšej strategickej hrozby a to je dodávka ruského plynu do Európy bez toho, aby ho mohla Amerika kontrolovať. O nepokojoch v Macedónsku sme už písali. Naznačili sme podozrenie, že ide o scenár farebných revolúcií. Posledné dni sa to nielenže potvrdilo, ale naviac sa odhalili obvinenia, ktoré v prípade ich dokázania na hlavu stavajú názory naivných čitateľov o počestných úmysloch „šíriteľov demokracie a ľudských práv“

Podporte, prosím, článok zdieľaním v sociálnych sieťach a klik na Like tiež pomôže 🙂

[sociallocker][/sociallocker]

V nedeľu sa opozícii podarilo v Skopje, hlavnom meste Macedónska, zorganizovať 20 tisícový protest, na ktorom sa okrem opozície, nevládnych organizácií (radšej nechcem hádať odkiaľ sú ich zdroje) zúčastnili aj veľvyslanci západných krajín.

Demonštranti ako cez ukrajinský kopírák požadovali splnenie „oprávnených požiadaviek ľudu“, „viac demokracie“, „menej korupcie“, viac ľudských práv“ atď. Samozrejme všetky tie požiadavky sú plne oprávnené. Problém je, že rovnako ako na Ukrajine aj macedónsky prezident napriek skorumpovanosti a podvodov, bol zvolený v demokratických a slobodných voľbách. A rovnako ako na Ukrajine, západná diplomacia nemá najmenšie právo ísť do ulíc, podporovať a pomáhať spoluorganizovať protištátny a protiústavný prevrat.

Naše noviny, trocha zmätené príkazom, že Ukrajina už nie je náš najlepší kamarát, že už sa nemá tvrdiť niečo o krajine plnej demokracie a štáte,  úspešnými miklošovskými reformami riadenom do prosperity, sú v siedmom nebi, že zas môžu vykonávať  činnosť análnych alpinistov na ktorú sú zvyknutí. Opäť máme plné noviny demokracie a zlej skorumpovanej vlády. Ktorú musíme zvrhnúť aj keby v Macedónsku kameň na kameni nemal ostať stáť .

A márne v tých istých novinách, ktoré dobre že nemapovali pohyb a slová každého jedného demonštranta z nedele, hľadám v pondelok rovnako podrobné spravodajstvo. O čo išlo ?

Fatálne klamstvo slovenských médií

Podľa Novinite 40-tisícovú, podľa TV Zvezda 90-tisícovú demonštráciu, ktorá sa stala neoficiálnym referendom a ukázala opozícii a nádejnej farebnej revolúcii zdvihnutý prostredník, nazvali naše médiá – niekoľkotisícovým davom

Spýtajte sa „reportérov“ a presstitútok, kde je obrazový a dokumentárny materiál, kde sú rozhovory s podporovateľmi slobodného Macedónska nezávislého od riadenia USA a Bruselu? Nie sú, hoci deň predtým to vydalo na niekoľko normostrán.


Možno by ste sa v nejakom rozhovore dozvedeli, že identitu štyroch teroristov podľa rešpektovaného macedónskeho novinára Milenko Nedelkovského úrady taja – a podľa neho sú to teroristi amerického a britského pôvodu, ktorí boli vycvičení a poslaní z americkej základne v Kosove Bondstell  

Milenko Nedelkovski

Milenko Nedelkovski

Záver

Dnes presne vieme, ako sú organizované farebné revolúcie. Ten scenár je už obohraný a dávno známy. Zdá sa, že to dochádza aj ľuďom v Macedónsku. Mnohí z nich už vedia, že sú len zneužívaní a že ich oprávnené znechutenie skorumpovanou vládou je len háčikom, pomocou ktorého chcú dostať organizátori revolúcie ľudí do ulíc a zvrhnúť vládu. Lenže ľuďom už tiež začína dochádzať, že v žiadnej farebnej revolúcii nešlo o ich blaho. Vždy ide len o zámer niekoho cudzieho a tak ako na Ukrajine, trpiaci ľudia budú trpieť ešte ďaleko viac.

A naše cynické presstitútske svine tento kolotoč utrpenia a zabíjania podporujú. Prepáčte za výraz, ale aspoň jedno vulgárne slovo si tento text žiada.

Zdroj:

5 komentárov

Pridaj komentár