Migračná kríza ako pokračovanie vojny novej ľavice proti vlastným spoluobčanom

Václav Klaus mladší je človek, ktorý v českej strane ODS presadzuje nekompromisné pohľady a stanoviská zo svojej pozície tieňového ministra školstva. Jeho názory na prebiehajúce udalosti sú trvale konzistentné a pre elitu pri moci nepríjemne kritické.

V rozhovore pre portál Echo24 sa vyjadril k úlohe tzn. Novej ľavice (ktorú občas voláme progresivisti, ale skôr ju poznáme pod menom neomarxisti). Podľa neho je dramatický nárast migrácie predstaviteľmi Novej ľavice vítaný, pretože predstavuje príležitosť pokračovať v deštrukcii toho, čo podľa nich vadí získaniu moci – t.j. v likvidácii národa, rodiny a klasického vzdelávania. Pri téme Inklúzia doslova povedal:

Ako do tej ofenzívy novej ľavice zapadá inklúzie?

Inklúzia je samozrejme ideový projekt. Nová ľavica už neútočí na továrnika, aby mu zobrala továreň, naopak ten továrnik tiež často berie dotáciu a vláda Novej ľavice mu celkom vyhovuje. Nová ľavica útočí na národy, rodiny, klasické vzdelávanie. Preto oni tak jasajú, keď príde milión migrantov do Európy. Preto vpísali svoju lásku k EÚ aj do školského zákona, preto milujú všetky nadnárodné organizácie, ktoré by niečo riešili najlepšie v galaktickom meradle. Preto milujú nórsky Barnevernet, pretože tá organizácia je nadradená biologickým rodičom a preto by boli radi, keby v školách nebol tlak na vzdelanie, ale keby školy boli viac socializačné centrum, kde sú všetci pomiešaní. A pre túto svoju predstavu bez rozpakov obetujú deti s mentálnym handicapom, zničí špeciálne školy. A čo je pre Novú ľavicu typické, vždy je to prefíkane prepojené s určitým biznisom. To je nový trend a klasická pravica na neho nie je pripravená.

Ďalej tvrdí, že pravicové strany to doteraz nepochopili. Stále sa vymedzujú voči predstaviteľom starej komunistickej totality hoci progresivisti chcú rovnako zničiť naše slobody. Avšak vidí nádej v postupnom prebúdzaní sa verejnosti a zdá sa mu, že kyvadlo dejín sa postupne obracia naspäť.

Komentár:

Nie je to nič nové, o týchto skutočnostiach píšeme už dlho. Stále však treba pripomínať, že elity Západu sú dnes kompletne nakazené vírusom ľavicovej totality. Je prakticky jedno či sa strana vymedzuje ako ľavicová, alebo pravicová, v rovine sociálnej a kultúrnej presadzujú všetky strany rovnaké stanoviská. T.j. potláča a diskriminuje sa majorita na úkor menšinových názorov, relativizuje sa kultúrne pozadie jednotlivých etnických skupín na úkor kultúrneho dedičstva Západu, dehonestujú sa hodnotové princípy na ktorých bola západná civilizácia postavená. Z rodiny sa stáva neželaný historický artefakt a z detí majetok štátu, ktorý podľa predstaviteľov elity musí byť a aj je, formovaný a deformovaný podľa ich predstáv.

Z tohto podhubia je potom zrejmé, že keď sa začala z rôznych dôvodov dvíhať vlna migrácie, nikto z elít a elitami podporovaných mimovládok neprotestoval ani nerobil žiadne opatrenia. Načo, veď išlo o posilnenie minorít, t.j. trendov, na ktorých bola postavená „nová“ politická kultúra. Mimovládne organizácie naopak robia všetko pre to, aby uľahčili príchod stále väčšieho počtu migrantov, aby zachránili každého jedinca, ktorý sa stáva vojakom v tejto novej vojne. Proti vlastnej kultúre, vlastnej civilizácii.

Nie divu, že elita, ktorá sa postavili proti vlastným koreňom, vyzvala ústami Angely Merkel na príchod neobmedzeného počtu migrantov. Treba jasne povedať, že to bola spoločenská objednávka. Ale nie majoritnej spoločnosti, spoločnosti, ktorá elitu formálne volí, ale objednávka ľudí, ktorí z migračnej krízy profitujú a budú profitovať. To, že obeťou sú desiatky a stovky miliónov pôvodných obyvateľov Európy, nikoho z nich netrápi. Dôležitý je predsa nárast ich vlastnej moci a zabezpečenie pohodlného života z grantov mimovládok…

9 komentárov

 • Knieza Myskin

  Skvely rozhovor s Tony Abottom byvalym premierom Australie
  Autor bol v rokoch 2013 – 2015 premiérom Austrálie. Je absolventom politológie, filozofie a ekonómie na Oxfordskej univerzite, s manželkou Margaret má tri dcéry.

  https://www.postoj.sk/17310/migracnu-krizu-sa-neda-manazovat_treba-ju-vyriesit

  Európske námorné sily musia robiť to, čo je ich humanitárnou povinnosťou, a zachraňovať ľudí, ktorí by sa inak utopili. Ale tým, že ich berú do Talianska a Grécka, iba zaručujú, že sa na túto nebezpečnú cestu vydajú ďalší.
  Ľudia, ktorí nie sú v bezprostrednom nebezpečenstve, musia byť na európskych hraniciach vrátení späť. Ľudia zachytení v Stredozemnom mori musia byť vrátení na miesta, odkiaľ vyrazili.

  Túto krízu nie je možné manažovať. Treba ju vyriešiť.

  To je to, čo za mojej vlády urobila Austrália: nelegálne člny sme na mori zastavili a eskortovali sme ich späť do vôd Indonézie. Ak sa člny potápali, mali sme pripravené veľké oranžové záchranné plte, aby sa ľudia mohli bezpečne vrátiť na východiskové miesta.

  Uvedomoval som si, aké riziká to prinášalo pre našich zamestnancov. Vedel som, akú škodu to môže spôsobiť vo vzťahoch s Indonéziou. Bol som si vedomý pobúrenia, aké to vyvolá medzi dobromyseľnými aktivistami. Ale jednoducho sa to muselo urobiť.

  Účinná ochrana hraníc nie je pre citlivky, je však absolútne nevyhnutná pre ochranu životov a zachovanie národov.

  Tým skutočne súcitným skutkom je zastavenie člnov a zastavenie úmrtí. Po viac ako dvoch rokoch sa dnes do Austrálie neplavia žiadne nelegálne člny a potápania sa zastavili. A tým, že sme zastavili člny, sme boli schopní zvýšiť náš skutočný príjem utečencov, pretože sa už o to stará austrálska vláda, nie pašeráci ľudí.

  Populizmu musíme, samozrejme, čeliť, ale ak sa uvedomelý stredný prúd vysmieva z toho, čo ľudí skutočne znepokojuje, populizmus porastie. S ľuďmi treba rozprávať a upútať ich, nie ich prekričať alebo urážať ich inteligenciu popieraním toho, čo vidia na vlastné oči.

  Nesúhlas s bruselským riešením migračnej krízy dosahuje vysokých 94 percent v Grécku, 88 percent vo Švédsku a 77 percent v Taliansku.

 • Když loni v létě Maďarsko oznámilo stavbu plotu, jenž by chránil maďarské — a zároveň unijní — hranice před imigranty, mohli se všichni podělat. „Jakýkoliv pokus stavět zdi a hranice, to není ta Evropa, kterou my bychom chtěli mít,“ pravila například eurokomisařka pro obchod Cecilia Malmströmová. Rumunský státní tajemník George Ciamba řekl, že plot „protiřečí evropskému duchu“. Mluvčí Evropské komise Natasha Bertaudová řekla, že komise nepodporuje budování žádných plotů a doporučuje zemím EU chránit své hranice jinak. Jak, to neřekla.

  Francouzský ministr zahraničí Laurent Fabius zase prohlásil, že Maďarsko plotem nerespektuje společné evropské hodnoty. Jean-Claude Juncker v reakci na stavbu plotu sdělil: „Evropa měla dost dlouho zeď. Nepotřebujeme žádné nové zdi, a už vůbec ne mezi členskými státy Evropské unie.“ Když se u plotu strhla bitka imigrantů s maďarskou policií, Úřad vysokého komisaře Spojených národů pro uprchlíky (UNHCR) vyjádřil „krajní znepokojení“. Srbsko kvůli maďarské policejní akci na hranici vyjádřilo „co nejostřejší protest“. Prostě — od Maďara by si v té době pes kůrku nevzal.

  Rok se s rokem sešel a ještě mnohem pevnější a neprobouratelnější plot proti imigraci se staví ve Francii za britské peníze. Sakra — jak je to možné? Chápu dobře, že když se chce před imigranty chránit východní Evropa, je to projev její zaostalosti a fašizace, zatímco když totéž dělají západní země, je to demokracii posilující opatření? Politika dvojího metru je tak zjevná, že by se mohli zastydět i v Bruseli. Ale oni se nezastydí…

  http://www.reflex.cz/clanek/komentare/74636/eu-nemeri-vsem-stejne-jaky-je-rozdil-mezi-zdi-v-calais-a-plotem-v-madarsku.html

 • http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/72511/neuveritelne-paseraci-vozi-uprchliky-zpatky-z-evropy-do-turecka-kus-za-800-euro.html

  K jakým absurditám někdy vede nefunkční migrační politika EU se ukazuje na příkladu některých uprchlíků, kteří uvízli v Řecku. Vracejí se zpátky do Turecka za pomoci pašeráckých gangů. Platili za cestu do Evropy, platí i za cestu zpět. Důvod? Dohoda mezi Evropskou unií a Tureckem o vracení uprchlíků z Řecka je málo funkční.

  Podle dohody mezi EU a Tureckem se mají uprchlíci, kteří překročí vnější hranice EU ilegálně, což jsou v Řecku téměř všichni, vracet zpátky. Jenže to se neděje, nebo děje mimořádně pomalu. Vráceno bylo za čtvrt roku pouze kolem 500 migrantů, dalších 8000 čeká na deportaci. Zbylé desetitisíce čekají v Řecku a neví se, co s nimi bude. Jenže zbankrotované Řecko nemá dostatek peněz na provozování táborů a ubytoven a podmínky jsou zde často stejně nedůstojné jako někde na Blízkém východě.

  Rychle toho využili pašeráci, kteří někdy zoufalým lidem nabízejí cestu zpátky do Turecka. V posledních týdnech ji využilo několik desítek osob. Platí se 800 euro za osobu. A aby byla situace ještě absurdnější, tak se objevily i případy, kdy se z několika uprchlíků stal doslova pingpongový míček. Turci je zadrželi na svých hranicích a vrátili je – do Řecka. I tak někdy vypadá v praxi migrační politika EU.
  —————————–
  co naozaj funguje je plot v Macedonsku a v dalsich krajinach, lenze Merkelova to nepripusti a neprizna

  • http://www.reflex.cz/clanek/komentare/71275/rakousko-celi-vlne-sexualniho-nasili-imigrantu.html

   Zprávu přinesl Gatestone Institute, což je v New Yorku sídlící nevládní neziskový konzervativní think-tank zaměřený na informování o událostech, o kterých mainstreamová média informují podujatě či vůbec ne. Předsedou Institutu je bývalý velvyslanec USA při OSN Jonh R. Bolton.
   http://www.gatestoneinstitute.org/7995/migrants-rape-austria%20
   Institut nyní spočítal sexuální napadení migranty v Rakousku. V lednu 2016 došlo k sexuálnímu násilí ze strany azylantů ve dnech 1., 10., 16., 23. a 26. V únoru pak 3., 4., 6., 8., 11., 14., 22. a 25. V březnu 6., 8., 12., 21. a 24. V dubnu pak 13., 15., 20., 21., 22. dvakrát, 24., 25., a 29.
   Rakousko loni přijalo devadesát tisíc uprchlíků.

   Už těch devadesát tisíc, co požádalo v Rakousku o azyl loni, stačilo nadělat dost problémů. Téměř každý třetí žadatel o azyl ve Vídni byl v roce 2015 obviněn z nějaké nepravosti. To je o téměř 50 % více než v roce 2014. Z téměř 21 000 úředně schválených žadatelů o azyl umístěných v hlavním městě, 6 503 spáchalo v roce 2015 trestný čin či přestupek.

   Podle vídeňského policejního šéfa Gerharda Pürstla byly severoafrické gangy bojující o kontrolu nad obchodem s drogami zodpovědné za zhruba polovinu z 15 828 násilných trestných činů – znásilnění, loupeží, pobodání a útoků – hlášených ve Vídni v roce 2015.

  • Multikulturalismus je levicový pokus, jak ignorovat problém integrace, tvrdí vlivný analytik Friedman
   http://www.reflex.cz/clanek/rozhovory/71114/multikulturalismus-je-levicovy-pokus-jak-ignorovat-problem-integrace-tvrdi-vlivny-analytik-friedman.html

   Multikulturalismus je levicový pokus, jak ignorovat skutečnost, že stále větší počet obyvatel se stále hůře integruje do společnosti. Koncept multikulturalismu předpokládal, že cizinci si ponechají vlastní kulturu a společnost si za to koupí jejich loajalitu. Nevěřím, že Němci od začátku měli v úmyslu asimilovat nově příchozí v kulturním, jazykovém, náboženském a morálním smyslu slova. Multikulturalismus ve skutečnosti neznamená nějaký zvláštní respekt vůči různorodosti, je to spíše projev lhostejnosti a snaha vyhnout se odpovědi na otázku, co vlastně znamená být Němcem a co musí podniknout cizinec, aby se Němcem stal.

   V podstatě nabídka multikulturalismu je něco na způsob „kravského handlu“, v němž loajalita migrantů byla cenou za možnost zachovat si svou kulturu – a zároveň ochránit evropskou kulturu před cizími vlivy tím, že imigranti budou separováni od většiny. Němci si chtěli zachovat svou identitu a zároveň mít pracovní síly. To ale ve skutečnosti nefunguje. Výsledkem multikulturalismu je permanentní odcizení migrantů. Mají zájem podržet si svou identitu, ale osud Německa je jim z hloubi duše lhostejný. Víceméně stejný je obrázek i v jiných zemích.

   Důležité je chápat, že nazrávající evropský konflikt není střetem dvou náboženství. A v tom je velký rozdíl proti minulosti: tehdy se bojovalo o rozsáhlá území, ale za zápasem stál často střet mezi křesťanstvím a islámem. Dnes už to neplatí. Evropa se po druhé světové válce radikálně proměnila. Už to není křesťanská pospolitost, naprostá většina evropských států se prohlašuje za sekulární. Je to střet mezi muslimskou religiozitou a evropským sekularismem.

 • V rozhovoru Václava Klause s Danielem Kaiserem pro týdeník Echo Václav Klaus, mimo jiné, říká: „Jsem zcela přesvědčen o tom, že současná míra indoktrinace mládeže je srovnatelná s manipulací a indoktrinací mládeže za komunismu v jeho pozdní éře. Řekl bych, že míra indoktrinace v 80. letech byla slabší.“

  O týden později se na stránkách tohoto časopisu, a v reakci na tento rozhovor, podivuje Miloš Kadlec, když říká: „Pamatuji si 80. léta, se kterými Klaus dnešek srovnává, a mohu potvrdit, že tvrdí nesmysly. Existuje teď v armádě politické školení mužstva? Učí se na vysokých školách vědecký europeismus? Máme tu Svaz česko-evropského přátelství? Vycházejí snad časopisy podobné Tribuně či Otázkám marxismu-leninismu?“

  Lepší příklady vhodné k demonstraci neuvěřitelné míry indoktrinace dnešní mladé generace si nemohl pisatel ani vybrat.

  Vážně si myslíte, že v dnešní armádě neexistují formy politického školení mužstva? Samozřejmě obsahově i formálně jiné než to zdiskreditované a směšné, kterému jsme se smáli na „pévéeskách“ v kasárnách lidové armády. Dnešním vojákům je jistě vštěpována „nenahraditelnost“ NATO „při obraně demokracie“ stejně tak, jak jsme my byli „školeni“ věřit v „mírovou hráz“ Varšavské smlouvy „střežící výdobytky socialismu“.

  To, že se na českých vysokých školách vyučuje „vědecký europeismus“, je snadno doložitelnou pravdou. Co jiného jsou katedry evropských či katedry genderových studií na českých univerzitách? Právě tam vrcholí indoktrinace „vědeckým europeismem“ započatá na školách všech stupňů, jehož většina absolventů jsou posléze zapálenými zastánci všeho „unijního“. Ne, dnes už se neskládají zkoušky z vědeckého komunismu, dnes musí studenti absolvovat testy z dějin evropského integračního modelu a musí znát jeho milníky i ideové tvůrce mnohem lépe, než jsme byli nuceni znát Marxe, Engelse a Lenina.

  Není třeba, aby tu existoval jakýsi Svaz česko-evropského přátelství. Jeho existenci totiž nahrazuje hustá a agilní síť nejrůznějších neziskových a nevládních organizací financovaných expoziturou Evropské komise v Praze, která metodami práce a dosahováním svých cílů v této zemi poslání komunistického Svazu československo-sovětského přátelství už dávno úspěšně překonala.

  Ideologická Tribuna a Rudé Právo byly vystřídány stejně ideologickými internetovými servery s nekritickým a obdivným přístupem k EU. Jen tu Tribunu už nikdo nečetl, na rozdíl od těch soudobých – euroideologických – zdrojů „inspirace“.

  I my si pamatujeme 80. léta minulého století a zoufalství komunistické ideologie. Tehdejší komunismus se svým papaláštvím a marasmem byl dostatečně zdiskreditován a „zadat“ si s ním bylo hanbou.

  Naopak dnešní míra indoktrinace mladé generace „úžasnou evropskou myšlenkou“ připomíná údernické nadšení svazáckých mládežníků z Kunderova „Žertu“ při zpěvu budovatelské písně „My stavíme, stavíme nový mladý svět“.

  To vše v době, kdy rozdíly mezi „starým“ komunismem a „novým „europeismem“ již téměř neexistují.

  http://echo24.cz/a/wYW3C/komunismus-a-europeismus-formy-ruzne-obsah-stejny

 • Jan Eichler, analytik, Ústav mezinárodních vztahů
  Česká televízia odvysielala rozhovor o vzmáhajúcom sa terorizme v Európe s bezpečnostným analytikom Janom Eichlerom. Jeho slová stoja za vypočutie, sú vecné a trefné. Okrem iného povedal, že sme svedkami terorizmu generovaného vojnou (Francúzsko sa v posledných rokoch zapojilo do viacerých vojenských operácií v zahraničí), Francúzi sa stali obeťou politickej korektnosti; doslova: politická korektnosť je spojencom terorizmu. Podľa jeho slov západné štáty majú reálneho vnútorného nepriateľa, proti ktorému zatiaľ nevedia účinne bojovať. Povedal tiež, že stavanie mešít na európskom území (financované v mnohých prípadoch Saudskou Arábiou) je rýchlym spôsobom infiltrácie islamu.
  (Interview ČT 24)
  http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10095426857-interview-ct24/216411058040715

 • Dôležitý je predsa nárast ich vlastnej moci a zabezpečenie pohodlného života z grantov mimovládok…
  ….
  Polacek, vies ze si neludsky a nemas srdce ze im toto nechces dopriat ? Kam sa podel tvoj sucit s biednymi?
  😀
  (ironia)

Pridaj komentár