MILAN KRAJNIAK: Som hrdý na priateľstvo s Izraelom – a nekryjem sionistické sprisahanie.

Ak niekto verí na celosvetové sionistické sprisahanie, doporučujem mu, aby sa zameral na dve mená. Benjamin Netanjahu a George Soros. To sú dnes pravdepodobne najznámejší Židia, ktorí sa pohybujú v svetovej politike. Na týchto dvoch ľuďoch si môžeme jednoducho ukázať, že celosvetové židovské sprisahanie nemôže fungovať. Netanjahu a Soros sú protipóly. Spolupracujú asi ako dva magnety – úplne sa odpudzujú.

Benjamin „Bibi“ Netanjahu sa narodil v roku 1949 v Tel Avive. Od roku 1963 žil s rodičmi vo Filadelfii, ale v roku 1967 sa vrátil do Izraela, aby nastúpil na základnú vojenskú službu v najelitnejšej špeciálnej jednotky Sajeret Matkal. Zúčastnil sa viacerých protiteroristických operácií, pri oslobodzovaní rukojemníkov z lietadla na letisku v Tel Avive bol zranený. Po šiestich rokoch služby sa vrátil naspäť do USA.

Na jeseň 1973 však vypukla Jom Kipurská vojna, Bibi sa okamžite vrátil do Izraela a bojoval v bitke o Suezský prieplav a na Golanských výšinách. Počas oslobodzovania rukojemníkov na letisku v Ugande (1976) sa hlásil do zásahovej jednotky, ale v Izraeli platí pravidlo, že špeciálnej rizikovej operácie sa môže zúčastniť iba jeden člen rodiny. Operácii však velil jeho brat Jonatán, takže Bibi sa na tejto akcii nezúčastnil. Rukojemníkov sa podarilo oslobodiť, Jonatán Netanjahu však pri operácii zahynul. Keď ako správny veliteľ opúšťal ugandské letisko ako posledný, zastrelil ho dovtedy sa skrývajúci terorista.

Bibi sa potom dal na politickú kariéru, niekoľkokrát bol ministrom financií. Vďaka jeho ekonomickej politike sa z Izraela ako chudobnej poľnohospodárskej krajiny stala jedna z najbohatších krajín sveta. Okrem iného aj preto, že podporoval startupy najmä v oblasti informačných technológií. Premiérom bol Netanjahu od roku 1996 do roku 1999 a potom od roku 2009 dodnes. Jeho politické názory sú konzervatívne, presadzuje tvrdú líniu voči islamskému terorizmu.

George Soros sa narodil v roku 1930 v Budapešti. Počas vojny celá jeho rodina zahynula v koncetračných táboroch. Jeho osobne zachránil arizátor, ktorému musel ako chlapec chodiť pomáhať arizovať majetok po Židoch, ktorí potom skončili v Auschwitzi. Otrasná skúsenosť, ktorá ho musela hlboko ovplyvniť.

V roku 1946 Soros emigroval do Veľkej Británie. Stal sa jedným z najväčších burzových špekulantov na svete, je miliardárom a od osemdesiatych rokov minulého storočia filantropom – lobistom. Po celom svete podporuje nadácie, ktoré pomáhajú ľuďom, ale súčasne presadzujú jeho ultraliberálny ideologický pohľad na svet. Podporuje LGBTI aktivity a gender ideológiu. Podporuje tzv. farebné revolúcie, podporuje prisťahovalcov, aby sa dostali do Európy a USA. O jeho vplyve na svetovú politiku si môžete prečítať v uniknutých mailoch na tzv. Sorosleaks.

V izraelských parlamentných voľbách v roku 2015 sa rozhodol George Soros odstrániť Netahjahua z premiérskej funkcie. Platil mohutnú negatívnu kampaň mimovládnych organizácií, ktorú podporovala aj Hillary Clintonová. Vďaka tomu Netanjahuova podpora vo verejnosti klesala a analytici boli presvedčení, že voľby prehrá. Aj v Izraeli pred dvomi rokmi sa však ukázalo, že prieskumom sa už dnes nedá veľmi veriť. Netanjahu voľby vyhral a pokračuje vo funckii premiéra dodnes.

Protipóly Netanjahu a Soros názorne dokazujú, že celosvetové sionistické sprisahanie nie je možné. Aj Židia sú totiž ľudia, rovnako ako Slováci, Česi, Maďari, Nemci alebo Rusi. Nájdeme medzi nimi dobrých aj zlých ľudí, múdrych aj hlúpych, liberálnych neomarxistických bláznov aj realistických konzervatívcov.

Čitateľ už asi pochopil, že mne osobne je sympatický Netanjahu. Svojou výsadkárskou históriou, ekonomickým povznesením štátu, aj bojom proti islamskému terorizmu. A Sorosa považujem za nebezpečného, pretože financuje vývoz škodlivej liberálno neomarxistickej ideológie do celého sveta. Z rovnakých dôvodov nemám rád Clintonovú a je mi sympatickejší Trump. Mimochodom, z uniknutých mailov vyplýva, že Soros má na Clintonovú pomerne silný vplyv. Ale Netanjahu neriadi Trumpa a ani Trump neriadi Netanjahua. Sú to slobodní ľudia, ktorí sa rozhodujú sami. Niekedy lepšie, niekedy horšie. Ale nie sú to figúrky niekoho v zákulisí a to mi je na nich sympatické.

Štát Izrael a Slovensko

Odhliadnem teraz od toho, že kritika štátu Izrael býva často len maskovaným antisemitizmom. Pozrime sa na to, či je kritika štátu Izrael oprávnená a aký postoj k Izraelu by malo mať Slovensko.

Pred sto rokmi bola na mieste súčasných izraelských miest púšť. Pred päťdesiatimi rokmi boli uprostred púšte malé izraelské oázy, v ktorých sa pestovali poľnohospodárske produkty, z ktorých vývozu Izrael žil. Dnes stoja v izraelských mestách mrakodrapy, v ktorých sídlia globálne technologické firmy kótované na burzách. Tretina firiem kótovaných na technologickej burze NASDAQ pochádza z Izraela.

Izrael je obkolesený štátmi, ktoré už 70 rokov usilujú o jeho zničenie. Demografická prevaha je na strane arabských štátov približne v pomere 20 ku 1. Napriek tomu dokázal niekoľkomiliónový Izrael doteraz vyhrať každú vojnu, aj keď v Jom Kipurskej v roku 1973 mal na mále. Mýli sa ten, kto si myslí, že v týchto vojnách izrael vždy podporovali Američania. Práve naopak, vo väčšine vojen boli USA proti a Izrael si svoje vojny musel vybojovať sám.

Napriek tomu všetkému je Izrael demokratická krajina, kde sa rozhoduje vo voľbách. V krajine fungujú synagógy, mešity, kostoly, Haifa je dokonca sídlom centrály bahaistickej cirkvi. Európania sú v krajine vítaní, môžu chodiť po krajine bez ochranky. O kresťanské náboženské aj kultúrne pamiatky sa stará štát. Viaceré pamätné miesta sú vyhlásené za národné kultúrne pamiatky.

Aký je to kontrast s Egyptom, Sýriou, Jordánskom, Libanonom alebo Irakom? Aj v týchto krajinách existujú elity, ktoré by radi Európanov privítali a ku kresťanom majú tolerantný prístup. Čo to však kresťanom pomôže, keď islamskí radikáli kedykoľvek vypaľujú kostoly, unášajú a zabíjajú kresťanských veriacich? Čo to pomôže európskemu obchodníkovi, ktorého pri snahe o investíciu alebo biznis musia strážiť ochrankári, aby ho neuniesli alebo mu rovno neodrezali hlavu? Vlády v týchto krajinách nie sú schopné garantovať Európanom bezpečnosť.

S kým má Slovensko na Blízkom východe spolupracovať? Podľa mňa s tými, s ktorými máme spoločné civilizačné korene, spoločný politicko-ekonomické systém a spoločné záujmy. Hovoriť o spoločných koreňoch židovsko-kresťanskej civilizácie je nosením dreva do lesa. Čo sa týka ekonomických vzťahov, v oblasti IT, startupov ale aj efektívneho poľnohospodárstva sa máme od Izraelcov čo učiť. A čo sa týka spoločných záujmov, je ním najmä boj proti islamskému radikalizmu a terorizmu, ale aj boj proti nelegálnej migrácii.

Čo máme spoločné s islamskými štátmi? NIekoľko storočnú históriu vzájomných vojen, počas ktorých sa rozhodovalo, či bude Stredná Európa kresťanská alebo moslimská. Na rozdiel od západoeurópskych štátov, my máme historickú skúsenosť s tým, že islam je rozpínavý a chce dobývať a ovládnuť nové územia. Vnímanie radikálneho islamu ako bezpečnostného rizika máme spoločné práve s Izraelom.

Záver

Izrael je náš jediný spojenec na Blízkom východe. Zo všetkých ostatných krajín blízkovýchodného regiónu do Európy prichádzajú ľudia, ktorí sú pre nás bezpečnostným rizikom. Z Izraela prichádzajú do Európy investície.

Máme tu na Slovensku ľudí, ktorí na jednej strane broja proti islamskému terorizmu a súčasne broja proti Izraelu, ktorý s islamským terorizmom bojuje. Na jednej strane chcú bojovať proti islamskému ohrozeniu, ale súčasne tlieskajú palestínskym teroristom, ktorí zabíjajú izraelských civilistov. Takíto ľudia – najmä kotleby, ale nielen oni – to podľa mňa nemajú v hlave celkom usporiadané. Takíto ľudia sú nespôsobilí riadiť štát, pretože vykazujú veľkú chybovosť v prístupe k realite.

Pre mňa je Izrael inšpirujúcou krajinou, ktorá vo veľmi ťažkých klimatických aj geopolitických podmienkach dokáže zabezpečovať svojim občanom vysokú úroveň slobody, bezpečnosti aj životnej úrovne. Dokáže sa rozvíjať a rásť napriek všetkým nepriaznivým okolnostiam.

Do Izraela chodím rád. Jeruzalem je mesto miest, kde človek cíti históriu z každého kameňa. Izrael je neuveriteľne pestrá krajina ? nielen nábožensky. Nájdete tu púšte aj zalesnené hory na severe. Nájdete tam Mŕtve more 450 metrov pod hladinou mora, ale aj dvojtisícový Mt. Hermon, na ktorom sa môžete lyžovať. Ortodoxné štvrte sa striedajú s ultraliberálnymi, Tel Aviv dokonca volajú Sin City Stredomoria. Pláž v Tel Avive považujem za najkrajšiu mestskú pláž v Stredomorí.

Skúste sa tam ísť niekedy pozrieť. Bez ohľadu na to, či ste liberál alebo konzervatívec, pravičiar alebo ľavičiar. Presvedčte sa na vlastné oči. Je málo krajín na svete, kde si každý môže nájsť to svoje a cítiť sa tam dobre

Milan Krajniak (1973) je poslancom NR SR a podpredsedom hnutia SME RODINA. Je autorom knižného bestselleru Banda zlodejov, ako aj publikácií Úspešní politici slovenských dejín, Doktrína štátu a Slovenská identita. V rokoch 1997-1998 slúžil u 5. pluku špeciálneho určenia Jozefa Gabčíka v Žiline. Je ženatý, má jednu dcéru a žije v Bratislave.

Zdroj : Posledný Križiak

20 komentárov

 • Knieza Myskin

  Americký novinář Georg Will zveřejnil studii, podle které lidé prosazující co největší zásahy státu do společnosti, umělé snižování majetkové nerovnosti obyvatelstva pomocí vysokých daní, myšlenku, že je lepší utrácet cizí peníze nežli vlastní, jinými slovy socialisticky orientovaní lidé snadněji podléhají snaze po jednoduchých řešeních. Takové postupy vedou k lepší manipulaci se společností, takže se společnost často přikloní k zdánlivě líbivým heslům o zavedení pořádku – od toho je pak už jen krok k otevření prostoru různým diktátorům. Vzpomeňme jen, jak se chopil moci nacismus a komunismus, ve svých projevech i důsledcích vlastně ultralevicové ideologie.

  A proč to vše píši? Protože velká část socialistů zastává – pro mne nepochopitelně – antisemitský postoj.

  http://pravyprostor.cz/kdyz-zlo-je-liceno-jako-dobro-a-dobro-jako-zlo/

  Klasickym případem levicové lži se stalo informovaní v kauze Tuvieho Grosmama. V září roku 2000 deníky The New York Times, TheAsociated Press a The Wall Street Journal otiskly fotku, kterou pojmenovaly “Izraelský policista bije palestinského mladíka na Chrámové hoře”. Snímek měl být svědectvím brutálního zásahu izraelských jednotek proti Palestincům. Nakonec vyšlo najevo , že Tuvie Grosman byl ve skutečnosti židovský chlapec narozený ve Spojených státech, který navštívil Jeruzalém, město svých předků, a neznalý poměrů si “zkrátil cestu” přes arabskou část Jeruzaléma. Jeho automobil přepadl zběsilý palestinský dav. Arabové ho vytáhli z auta a bili hlava nehlava, kopali do něj, mlátili mu hlavou o zem . Grosmanovi se podařilo jen štěstím uniknout a dobelhal se na izraelskou benzínovou pumpu. Následně se izraelští vojáci snažili rozehnat rozvášněné palestinské mladíky, ale v tomhle okamžiku skupina nenávistných fotografů začala pořizovat své fotky, ve kterých zachytili údajnou “brutalitu” izraelských vojáků. Kam až jsou média ochotna zajít?

 • Nejaký pomýlený je Milan Krajniak. V politike dávno neplatí, že nepriateľ môjho nepriateľa je môj priateľ. Vraj USA nepodporujú židov – väčšiu hlúposť som dávno nepočul. Izrael je jediný štát na svete, ktorý má vo vlastníctve obrovské množstvo jadrových zbraní bez akejkoľvek kontroly a je ochotný ich kedykoľvek použiť. Všetky doterajšie pokusy o akékoľvek sankcie voči Izraelu zo strany OSN vždy vetovali USA. Vždy. USA predsa tiež riadia židia, majú moc nad všetkým. Moslimovia sú len druhá stránka tej istej veci. Netolerantní náboženskí fanatici, sú predsa so židmi bratranci, akoby ich jedna mater mala…..

 • bolo by zaujímavé zistiť koľko dali od druhej svetovej vojny peňazí na rozvoj Izraela – USA a Nemecko /vojnové reparácie/ aby sa dal hodnoverne zhodnotiť ten ,,Izraelský zázrak“

 • Tiež nekryjem sionistické sprisahanie…

  MOTTO:
  „Základnou mystifikáciou je tvrdenie, že 17. novembra 1989 prišlo v Česko-Slovensku k spontánnej revolúcii obyvateľstva proti vláde Komunistickej strany. Tento politický prevrat bol však pripravovaný približne od júna 1988, pričom situácie k nemu boli vypracovávané už od previerok v KSČS v rokoch 1969 až 1970 a najmä od založenia Charty 77. Takýto záver vyplýva z nasledujúcich faktov:“

  Miroslav Dolejší: Prevrat 1989 alebo História sa opakuje? – úryvky k téme článku M.K.:

  „Vznik Veľkého Izraela predpokladá nielen udržanie a osídlenie dosiaľ Izraelom okupovaných území Jordánska, Sýrie a Egypta, ale okupáciu ďalších (Libanon, Lýbia atď.). Aby táto koncepcia bola vykonateľná, bol odstránený protižidovský režim Brežnevov (predtým Stalinov), ktorý vojensky a hospodársky podporoval arabské krajiny a zabezpečoval ich proti USA v medzinárodnej politike svojimi strategickými zbraňami. Existovala hrozba zjednotenia arabských krajín v jedinú protižidovskú ligu, ktorej vojenské, či politické vystúpenie bymohlo ohroziť jednak Izrael ako štát a jednak celý Západ ako odoberateľa nafty. Toto nebezpečenstvo bolo teraz odstránené čiastočným politickým prevratom v Rusku po nástupe Gorbačova k moci a odmietnutím všetkých podpôr a pomoci európskych komunistických štátov Organizácii pre oslobodenie Palestíny. Kontrolou celoeurópskej vlády sa zabráni, aby Arabi mohli získať vojenskú, hospodársku, či politickú podporu zjednotenej Európy. Urobiť Arabov bezmocnými je potrebné predovšetkým preto, aby bolo možné bez veľkého rizika okupovať všetky arabské územia, ktoré majú byť podľa biblickej predstavy Židov súčasťou Veľkého Izraela (od Eufratu až po Lýbiu). Túto politiku sledujú aj USA, ktoré sú od roku 1948 vazalom štátu Izrael. Preto bolo nevyhnutné uskutočniť také rozsiahle politické zmeny na celom svete. Aj keď značná časť arabských štátov je pacifikovaných Spojenými štátmi americkými (Egypt, Saudská Arábia, Kuvajt, Zjednotené arabské emiráty, Jemen atď.) a je pod ich kontrolou, jestvuje vojensky silná Sýria, Irak, Lýbia, ktorých protižidovská a protiizraelská orientácia znemožňuje vojenskú okupáciu ďalších arabských území. Izrael však evakuuje z Ruska viac ako jeden milión Židov a tieto územia potrebuje. Tým núti USA k urýchleniu politických, vojenských a hospodárskych opatrení, ktoré mu realizáciu zámerov umožnia. Všetci americkí prezidenti, všetky americké vlády posledných 42 rokov sú zajatcami tejto politiky.“

  „Vláde USA a Izraelu sa nepodarilo zabezpečiť dostatočnú kontrolu nad Čínou, Japonskom a Indiou. Tento fakt nevylučuje, aby sa práve tieto štáty, najmä Japonsko usilovali o podporu arabov. Japonsko je celkom závislé na dovoze ropy zo Stredného Východu. Odtiaľ pochádza tiež japonské úsilie o hospodárske prenikanie do Číny a do Európy. Čína už svoju inklináciu naznačila podporou Pakistanu, Lýbie a Sýrie.“

  REPLAY – „Čína už svoju inklináciu naznačila podporou Pakistanu, Lýbie a Sýrie.“
  POZNÁMKA – Ako od toho času dopadla Sýria a Lýbia – už vieme – priatelia Izraela.
  ZDROJ:
  https://priezor.com/biblioteka/1187-prevrat-1989

 • Česko-Slovenka Sheila, ktorá vo Fínsku rozthala, ošťala a spálila korán – je na „slobode“. Súd jej zakázal vykonávať činnosti, z akej bola obvinená. ??? Kvôli zákazu močenia – asi tiež – bude nútená kupovať si vodu v prášku – asi. ASI tie mleté akvamaríny – z Dubaja. A keď nebude mať na to – asi bude môcť močiť len pod dohľadom probačného úradníka! Však čo!
  http://tadesco.cz/adrianu-dnes-propustil-soud-svobodu/

 • …uz len budovanie osad by mohli zastavit, ze ?

 • …uz len budovanie osad by mohli nechat, ze ?

 • V zmysle zástupného problému…
  Maličkosť – čo je to dvojrýchlostná Európa? – Podľa Poliakov a Maďarov – diskriminačné opatrenie – príprava na Westernan European Union – svoju vojnovú zástavu už majú, ďalej – príprava na severozápadné euro – Belgicko, Nemecko, Rakúsko, Holandsko, Francúzsko – to pokiaľ zlikvidujú Marine Le Pen. Celé to má fungovať tak, „ako menová reforma“ – ľudia-štáty východnej a strednej Európy prídu o „hodnoty“ – ale dlžoby – euroval!, im zostanú rovnaké. V Grécku sa chystá fašistická vláda – a po zuby ozbrojené Grécko – nemeckými zbraňami! – za dotácie EU a s asi početne najvyššou armádou /údaje sa menia – v 2016 – 220 tisíc?/ majú 27. septembra 2017 údajne napadnúť Macedónsko – ??? – video čas dokumentu 04:04 min – čím lokálnou vojnou zmažú – v prospech zbroj. korporácií Nemecka – a neskôr WEU – dlh voči EU, ktorá zaplatí euroval – teda všetci, teda my! Tak sa točia penize – tak sa buduje nemecká „euromarka“!

  Takže – zostať diskriminovaný dvojrýchlostnou Európou – je najpresvedčivejší argument, ako NEPRIAMO A REFLEXNE presvedčiť doteraz zblbnuté slovenské obyvateľstvo červenou handrou – že toto už ozaj NIE! – A VYVOLAŤ PROCESY NA VYSTÚPENIE Z EU – Maďari a Poliaci = Donald Tusk! – budú bojovať za ROVNOPRÁVNOSŤ – ktorá keď „nastane“ – falošným prísľubom „Tuska“ – tak stratia čas. Ak nenastane – budú mať dôvod vystúpiť z EU aj oni.
  Oba spôsoby sú dobré, len v každom štáte V4 je iná vnútropolitická situ – Maďari a Poliaci majú národné sily relatívne viac zmobilizované – Slovákov treba prebudiť! – vymáchať im najprv čumák v plnom šerbli-nočníku!

  Tuto si treba zapnúť Translator – viď Grécko! – 10. člen!!!
  https://en.wikipedia.org/wiki/Flag_of_the_Western_European_Union

  „Zaděláno na válku“
  http://www.nwoo.org/2017/03/05/balkansky-uzel-povede-politicka-krize-v-makedonii-k-revizi-hranic-v-evrope/

  „ad článok -“ i když předchozích sedm let Evropská komise poskytovala samá pozitivní hodnocení o Makedonii, o situaci v zemi a pravidelně doporučovala zahájit přístupová jednání o vstupu Makedonie do EU. Nedošlo k tomu jenom proto, že to Řecko vetovalo. Z téhož důvodu nevstoupila Makedonie do NATO.“

  REMEMBER! – 27. SEPTEMBER 2017!
  – od video času 04:04 dokumentu
  Alternate Future of Europe – The Movie

 • nijeje zid ako zid. niektory su vyvoleny vladnut iny maju ulohu obetneho baranka, a iny zasa ulohu Judasa. maly sme tu 600 tisic obetnych barankov, mame tu stovky Judasov (Soros, kisinger, Bebe…) ale o vyvolenych sa nehovori.

 • Úcta sa nedá prikázať, treba si ju zaslúžiť. Čo pre nás kedy urobili Chazari? Vždy si len išli svoje vlastné sektárske záujmy. Či už v Uhorsku, kde boli misionármi maďarizácie, alebo dnes, kde stoja na strane globalizácie a otvorenej spoločnosti (rozumej imigranti, LGBTI, drogy, eutanázie, potraty a ďalšie pre národ zhubné agendy).
  Skrátka sú stále v opozícii voči väčšine Slovákov a snažia sa tu presadzovať idey, ktoré väčšina vníma (podľa mňa oprávnene) ako škodlivé a protislovenské. A nejaký zdebilnený Križiak im ešte lezie do zadku, už len preto je pre mňa SME RODINA absolútne naprijateľná.

 • Zaujímavé je i : „Netanjahu vystoupil v úterý na světovém sionistickém kongresu v Jeruzalémě. Prohlásil, že Hitler původně uvažoval o vyhnání Židů. Muftí, který se otevřeně hlásil k podpoře nacismu, při osobním setkání Hitlera upozornil, že budou-li Židé z Evropy vyhnáni, přijdou v ohromném počtu do Palestiny, která byla tehdy britským mandátním územím. Na Hitlerovu otázku co s nimi má tedy dělat, podle Netanjahua Husajní řekl: „Spálit je“….

 • Ako vždy s pravdou či analýzou je to tak,že je ťažké nájsť jednoznačný,jasný verdikt…Prikladom je test áut,ktorý bol predčasom v kategórii menších áut.Vyhralo BMW 1,a pritom drahé auto s najmenším vnutornym priestorom,ALE to v teste akosi prehliadli…Toto BMW 1.generácie dokonca nespĺňalo parametre auta pre 4-och dospelých,lebo dospelými sú aj ludia nad 180 cm!!! Jazda za trest pre 4x dospelých s výškou 180 cm!!! Ale k článku, aj k vzhľadom k tomu,že židia(a ich poskokovia) zbytočne prepálili holocaust,kde všade číha len a len holocaust…a pomaly sa médiá predháňajú kto dava viac o tejto naozaj strašnej téme príspevkov…ma irituje „výnimočnosť“ SK a slovákov v kauze transportu židov zo SK ako keby ini okolo nás boli lepšími a humannejšími?!Dajte pravdu o likvidácii pôvodného obyvateľstva v USA,o neexistujucej dokumentacii zverstiev kolonializmu!Leopold Belgický bol čierna ovca Západu alebo typický kolonizator zo Západu?!Krajniak má pravdu,že Izrael je menšie zlo ako šárija, primitívne a kruté sposoby zabíjania či expanzia moslimskeho vierovyznania a kultúry,ale akurát dávať za vzor Bibiho

  • Problémom židov je ich judeocentrický pojem „Tikkun Olam“ – tie „pokrokové“ a „moralistické“ ideológie ktoré sa predovšetkým týkali prvenstva Židovského utrpenia (náboženstvo holokaustu), plienenia ropy od moslimov v mene demokracie (neokonzervativizmus), kradnutie od bohatých v mene Marxa (marxizmus), alebo kradnutie od chudobných v mene Miltona Friedmana (voľný trh).Netanjahu, Herzl a pravdepodobne väčšina Židovských ideológov vždy prehliadnu rastúce trhliny v „Tikkun Olam“ a v jeho posolstve. Sionisti by nám spravili veľkú láskavosť, ak by radšej miesto „opravy sveta“ najprv zvážili opravu seba a svojho Židovského vesmíru.
   Na druhej strane Netanjahu je pragmatik a nepriamo podporil Trumpa v stavbe múru pri Mexiku,povedal pravdu o Zapade ako zlyhali pred 2.sv.vojnou a sa vtierali do priazne Hitlera…Pre mňa sú židia kultivovanejsim spoločenstvom ako odtrhnutý vagón islámu!!!!

 • Nuz takéto krajniaky nám chcú nanutit lásku k Izraelu, ktorý ocividne bojuje proti legitímnej vláde v Sýrii a podporuje rozne skupiny umiernených krkorezacov. Je vidiet, ze krajniay nikdy neboli v Damasku, Palmíre alebo v Baalbeku. Jemu slza neupadne za ludí, ktorých má Izrael na rovási. Ozaj, kto má právo zit v tom umelo-vytvorenom a nadalej sa roztahujúcom státe? Askenazskí zidia? To naozaj? Keby v Izraeli zili iba zidia, ktorí naozaj geneticky patria do tohto regionu, tak by tam bolo iba jedno vacsie mesto! Kto vsetko sa dnes moze prehlásit za zida a íst kradnút zem iným ludom na Golanské výsiny?

 • Dobre… Nechal som deň – „Samstag is das grund Tag“ – ničnerobenia Jánoške, ktorá si tu pravidelne zúfa… – že nemá s kým komunikovať. Ja mám tento problém už za sebou – bežne sa bavím sám so sebou – a necítim sa pritom ako dilino – je to veľmi účinná súčasť psychohygieny – tá druhá je – mať podaný tiket „Športky“ – čo zakladateľ Las Vegas – mafián Buddy Buggsby definoval ako významnú motivačnú záležitosť človeka v zúfalej situácii – mať aspoň nejakú nádej — že sa niečo zmení – že „šťastie príde v nedeľu“ – zástupné riešenie problému frustrácie – drogy a peniaze – 5. a 4. priorita obecných prostriedkov riadenia udalostí… Teraz kecám – potrebujem čosi opraviť na baráku – tak keby niečo…

  Ale – ostanem pri téme – ZÁSTUPNÉHO PROBLÉMU. Čo sa tu opäť podsúva – Problém Izraela má vyššiu prioritu – ako problém – Slovenska? O čom tu chcete drístať? – lebo nie je problém – myslím dokumentačne – administrácia informácie problém je – že admin? – sem napr. zavesiť – ako 12 ročné zúfalé palestínske dievčatko atakuje skupinu izraelských vojakov s otázkou – „Kam zmizol môj brat?!“ O tom neskôr…

  Tak zatiaľ aspoň niečo z domácej kuchyne… Poznámka – dosť nešťastný názov videa – možno zámerne…
  Zakázané video židovskou obcou-Bez 14 marca 1939 iný pohľad na Slovenský štát

  • Lebo taká maličkosť – nad Izraelom je „gýčovo“ modrá – blankytná obloha – lebo Izrael má svoj vzdušný priestor uzavretý. Na Slovensku – uvidíte modrú oblohu možno pár hodín v roku – než ju zaserú „civilní“ chemtrails Križiaci – čo pánovi „poslednému križiakovi“ zjavne nevadí – peniaze „ležia“ na zemi a moc na ulici – tak čo tam po oblohe…

   • Najprv debilizácia s „neplodnou“ Európou, teraz toto:
    „Papež věří, že řešení pro zabezpečení trvalé udržitelnosti tohoto světa spočívá v depopulaci, a Západní svět musí skoncovat s tím svým vrháním spousty miminek, jinak svět nepřežije „příští období temna.“

    Řešení papeže Františka pro zabezpečení trvalé udržitelnosti světa během Konference o biologickém vymírání prezentoval ekologista Peter Raven, avšak tento pontifikův výnos se střetl s nepřátelstvím vyššího katolického kléru ve Vatikánu.

    Výhled na snižování počtu křesťanů, zatímco členové ostatních náboženství, zvláště pak islámu, produkují úplně všude daleko početnější rodiny, u vyšších katolíků podnítil volání po tom, aby se toto nařízení papeže ignorovalo. “
    http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9976-papez-frantisek-zapadni-svet-jedno-dite-cina

   • ďalšia vec , chazari na celom svete pretláčajú multikulturizmus, ale ako to vypádá v Chazarskom chanáte ?
    ————-http://dennik.hnonline.sk/svet/542631-izrael-sa-s-utecencami-nemazna-drzia-ich-v-drsnych-podmienkach-uprostred-puste

 • nezmysel. žid bude vždy preferovať žida, i keď sa navonok tvária ako dva magnety ktoré sa odpudzujú… sorošovi aj netanjahuovi ide o jedno a to isté, ich politika je ako robená cez kopirák protokolov siónskych mudrcov

 • sevas milan – dobra analyza blizkeho vychodu! apropos – v roku 65-67 som sluzil v holesove/chebu ;o)

Pridaj komentár