„Milujem“ Európsku Úniu, možno nám prikáže „žrať“ aj GMO…

V Európskom parlamente sa objavil návrh nariadenia Európskej komisie, na základe ktorého by štáty Únie stratili právo odmietnuť GMO potraviny na svojom území, ak ich schvália úradníci v Bruseli.
Poslanci Europarlamentu návrh ostro (zatiaľ) odmietli, zástupca Európskej komisie Ladislav Miko žiadal o prehodnotenie ich postoja, keďže komisia nemá žiaden „plán B“.
Ďalšie kroky
Výbor pre životné prostredie bude hlasovať o návrhu na svojom zasadnutí 12.-13.októbra. Súbor nariadení potom bude predložený na hlasovanie Parlamentu ako celok na plenárnom zasadnutí v Štrasburgu 26.-29. októbra.
[sociallocker][/sociallocker]
Zdroj:
Velmi Vás sklamem kto chce vystůpit z EU nebude mat ani vodu!!!
Pingback: Anonymous Slovensko UK » “Milujem” Európsku Úniu, možno nám prikáže “žrať” aj GMO…
Toto sa čím ďalej tým viac podobá na fašizmus, kde je akákoľvek slobodná vôľa potláčaná. Preklínam EÚ a želám jej čo najskorší zánik. TFUJ!!!!!
Pit vodu mozeme ?
Co to je GMO ? ANI ZA KOMUNISTOV SME NEMALI TAKU DIKTATURU. PIT vodu mozeme?
Ach Bože zlatý.
To je EU? Cim skor vystupit z tohoto vlaku. Kto vie preco to komisia navrhla? Boli dobre zaplateni…