MIMOVLÁDNE ORGANIZÁCIE PAŠUJÚ TISÍCE AFRIČANOV DO EURÓPY! (VIDEO)

Analytici z celoeurópskeho think-tanku GEFIRA viac ako dva mesiace analyzovali pohyb lodí mimovládnych organizácií špecializujúcich sa na pomoc utečencom. Mapovali denné príchody afrických migrantov do Talianska a lode, ktoré ich prevážali cez Stredozemné more, stali sa tak svedkami monštruózneho podvodu a porušenia zákona.

Vyzerá to tak, že mimovládne organizácie spolu s pašerákmi, mafiou, talianskou pobrežnou strážou a zástupcovia Európskej únie úzko spolupracujú na prevoze desiatok tisíc Afričanov do Talianska a ďalej do Európskej únie. Všetko beží pod zámienkou záchrany utečencov, jedná sa ale v skutočnosti o nezákonný obchod!

Celkovo bolo sledovaných 15 lodí, ktoré patria buď mimovládnym organizáciám alebo ktoré majú prenajaté. Jazdia pravidelne medzi talianskymi prístavmi a líbyjským pobrežím, kde naložia „ľudský náklad“ a idú späť do Talianska, kde v prístave migrantov vyložia. Odtiaľ ich talianske orgány pošlú na sever, do Francúzska, Holandska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska a Škandinávie. Jedná sa o organizácie ako je Moas, Mladí záchrancovia, Stichting Bootvluchting, Lekári bez hraníc, Save the Children, Proactiv Open Arms, Sea-Watch.org, Sea-Eye a Life Boa.

V nasledujúcom videu môžete vidieť, ako lode jazdia medzi líbyjským pobrežím a Talianskom:

Počas sledovaného obdobia bolo minimálne 39.000 Afričanov ilegálne pašovaných do EÚ so súhlasom talianskych orgánov a EÚ.

Doprava cez Stredozemné more beží pod zámienkou „záchrany“, pretože to je osobitný predpis EÚ oslobodzujúceho prevádzača pred stíhaním. Text znie: „Velitelia súkromných lodí a mimovládne organizácie (NO), ktoré sa podieľajú na záchrane na mori v Stredomorí, nebudú trestaní, ak pomáhajú, zachraňujú.“

Ale africkí ekonomickí migranti nie sú utečencami, ktorí prichádzajú z Líbye do Talianska kvôli svojej záchrane. Tí ľudia v skutočnosti nepochádzajú z nejakej vojnovej zóny, a preto sa ani neutopí v mori, to je pre nich „taxi služba“ od pobrežia k pobrežiu.

Desiatky tisíc migrantov z Afriky v EÚ potom požiadajú o azyl. To znamená, že vedenie EÚ v Bruseli aktívne podporuje príliv nelegálnych prisťahovalcov, ktorí budú zámerne destabilizovať Európu a povedie to k sociálnym a spoločenským konfliktom.

Prečo mimovládne organizácie vykonávajú hromadné pašovanie? Buď sú to „dobráci“, ktorí nechápu, že prostredníctvom tejto zbernej služby a bezpečnej prepravy cez Stredozemné more vytvoria ešte väčší dopyt na prevoz ľudí z Afriky do Európy. Alebo ide o peniaze, o veľa peňazí, ktoré získajú MVO z EÚ, z krajín EÚ.

V skutočnosti ide o trestné činy mimovládnych organizácií, ktoré nehanebne porušujú imigračné zákony a Schengenskú dohodu. Médiá samozrejme nič o tom nepíšu, pretože občania EÚ by nemali vedieť o rýchlej doprave medzi severnou Afrikou a Európou.

Porážka talianskeho premiéra Mattea Renziho a jeho ústavnej novely, aj to je hlasovanie proti jeho migračnej politike a EÚ.

Zdroje:

8 komentárov

 • Podmienka davania prispevkov na medzicas je aspon dokoncit ZS, aby mal prispevok hlavu a patu. A mali by aspon okrajovo suvisiet s temou
  prispevky ktore tuto uroven inteligencne nedosahuju a teda nemaju ani hlavu ani patu, budu automaticky mazane alebo davane do spamu
  ADMIN

 • „Od Majdanu jde o rozdělení Ukrajiny, proti čemuž Putin vystupuje. Podporou vzniku republik Doněcko a Luhansko brání vzniku Novorusije, jejíž vznik je v zájmu Dugina (globalistů). Na rozdělení Ukrajiny proto měla pracovat už Obamova vláda, která ovšem svou roli nepochopila, proto byla její „mise“ ukončena a s dalším se čekalo na příchod Trumpa. A právě s jeho příchodem se dění dává do nového pohybu přesně v souladu s tím, jak s příchodem Trumpa má být ukončena hegemonie USA a moc předána Eurasii. Vším se ukazuje, že tento proces předávání moci nyní stojí už jen na Ukrajině a mým pohledem jde na Ukrajině o tři zájmy – o zájem Putina, aby zůstala celá, o zájem globalistů, aby byla rozdělena a o zájem USA, aby v ní trval chaos. A protože vyřešení Ukrajiny bude znamenat definitivní konec hegemonie USA, není vyloučeno, že i D. Trump se může na Ukrajině zachovat jako kobyla v koutě. V souhrnu proto nabývám přesvědčení, že kolem Ukrajiny bude stále více rušno.

  Další rušnou oblastí podle mého stále bude i Blízký východ, tam mě ovšem překvapuje, že i příznivec Íránu a antisemita A. Dugin je stejně jako D. Trump a S. Bannon obhájcem Izraele. A tady mě napadá to, co mě napadlo už dávno – že totiž Izrael a Írán ve skutečnosti vůbec nejsou nepřátelé (ostatně, Abrahám se narodil v městě Ur – v Babylonu, který ležel na území dnešního Íránu).

  A na závěr jedno velmi důležité PS:

  Při seznamování se s názory A. Dugina jsem pochopila, proč V.V. Pjakin tolik nesnáší výraz „geopolitika“ a proč hovoří o patriotech a „patriotech“. A taky jsem pochopila, jak výraz „geopolitika“ posloužil A. Duginovi k tomu, aby sebe co by globalistu vyloučil a za globalisty mohl označit pouze státní elity USA (s Clintonovou v čele). Přitom skutečnost je taková, že A. Dugin je vrcholný globalista (a opakuji svůj názor, že S. Bannon s ním).“

  REPLAY – „že totiž Izrael a Írán ve skutečnosti vůbec nejsou nepřátelé (ostatně, Abrahám se narodil v městě Ur – v Babylonu, který ležel na území dnešního Íránu).“

  Poznámka – pokiaľ vás niekto odniekiaľ vyženie – priateľmi určite nebudete!

  Poznámka – Grigirij Klimov – v odvolávke na zdroje, definuje židov AKO SEKTU, ktorá bola pre svoje neprístojnosti VYHNANÁ – pred 4.000 rokmi – Z MESTA – UR!

  http://aeronet.cz/news/a-dugin-velka-valka-kontinentu-prave-zacala-euroasianismus-je-projektem-globalistu-a-ukrajina-je-pouze-pescem/

  правда о „еврейской“ звезде Давида
  https://www.youtube.com/watch?v=DphHApmYf7k

  „VYHNANIE Z RAJA“

 • Keďže v septembri 2017 má – podľa určitých zdrojov, vypuknúť vojna medzi gréckom a Macedóniou – treba tento vývojový proces pozorne sledovať!

  „„Až 61 z těchto levicových skupin v Makedonii, přidružených k Sorosově Open Society Institute, obdrželo za administrativy Baracka Obamy miliony dolarů od americké Agentury pro mezinárodní rozvoj a od Ministerstva zahraničí,“ tvrdí vyšetřování Fox News.

  Ač Sorosovy činnosti hrozí, že Makedonii uvrhnou do občanské války, tak rovněž hrozí, že vytvoří zástupnou válku mezi Ruskem a Spojenými státy. Spojené státy Ivanova vyzvaly, aby navrhovanou koaliční vládu přijal, zatímco Rusko signalizovalo podporu pro Ivanovův postoj a Západ obvinilo z vměšování do vnitřních záležitostí Makedoni kvůli prosazování své vlastní agendy.“
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10045-george-soros-rozdmychava-nepokoje-v-makedonii-zatimco-vlada-se-rozpada

  Detto pozor na vmiešavanie sa Turecka do volieb v Bulkarsku. Všetko samozrejme súvisí s otváraním vstupného koridoru pre bojovníkov IŠ vytlačených zo Sýrie – do Európy!
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10050-bulharsky-prezident-zloreci-tureckemu-vmesovani-do-narodnich-voleb

 • „Velitelia súkromných lodí a mimovládne organizácie (NO), ktoré sa podieľajú na záchrane na mori v Stredomorí, nebudú trestaní, ak pomáhajú, zachraňujú.“-to sedí-lenže majú ich vykladať v Lýbii a nie voziť do EÚ!

 • Je úplne jasné,že migrácia je spôsob ako nás zmixovať s cudzími kultúrami,ktoré sú neprispôsobivé, primitívne a intolerantné v tom,že inakosť (vierovyznanie,hodnoty,sex.orientácia…)je dôvod pre ktorý sú ochotní zabíjať, ponižovať, znásilňovať… A elita EÚ ide proti vlastným obyvateľom!!! Ešteže je tu skupina vychodoeu štátov,ktoré neboli zmagorené ideológiou sociálneho inžinierstva,kde tradičné,národné,väčšinové nie je atak na iné,len na to aby sme si vážili iných musíme si vážiť najprv samých seba!!!

 • … dnes som si tak pri práci na chvíľu odtrhol myseľ. Neberte to prosím ako pravdu, je to len zamyslenie nad globálnou stratégiou. Čo ak? Islamisti sa sem lifrujú vo veĺkom štýle/ skoro samí chlapi/. Nemci už pár krát vyzývali občanov o vytvorenie si rezervných zásob potravín. EU štáty – poniektoré sú armádou neschopné obrany /príkladom trebárs aj Slovensko…/ Maďarsko sa stimuluje k búšeniu do domobrany/ rampa od tureckej strany, spolu s talianskom od mora a za pomoci rakúska v slovinsku, a odrazenú časť si budú riešiť horkokrvní chorváti so srbmi a najlepšie vojensky zabezpečenou armádou EU zo spodu – grécka ako odpustnenie dlhu voči EU/ , keď tam začne hnev z odmietnutia islamistov/. Podľa mňa sa už ďalšie vojny nebudú viesť prekvapením súpera priamym útokom, ale obojstrannou dohodou o konflikte, jeho účelom, spôsobom aj koncom. Nedá sa prekvapovať, keď atomových lámp a elektrárni je po svete ako pečiarok na poli. Podľa mňa sa už počíta s rozpadom EU na 95 perc. rozloží sa a prerozdelí sa – najprv ekonomicky a hneď na to vojensky. Konflikt s ruskou stranou môže byť kľudne aj dohodou. UA je nebojaschopná/rusko, maďarsko, poľsko/, Slovensko možno chvíľku budú brániť poľovníci /rusko – diskutabilné, maďarsko, poľsko, v najlepšom prípade spojenie s českom, ale po ich priestore idú nemci a poliaci/. Za jazdy počas vojny sa pôjde po mladej príchodzej krvi islamistov aj zabydlených , resp. sa to zašije do vojenského konfliktu k obetiam – sú rozdielny a ľahko identifikovateľní. Kuknite len ako sa na oko dokáže dnes nepriamo bojovať/zabíjať trebárs v Sýrii?! Čo ak sú tu fakt dohody, ďaleko vyššieho charakteru /tzv. treťostranné/ ? Dolu je medzi islamistami vyvolaná Kissingerom dávnejšie spomenutá 100 ročná vojna… ich program je tak rozdielne ortodoxný, až medzi sebou hnevom neovládateľný a nestabilný. Čo ak toto všetko divadlo naokolo nieje namierené na európu ale je použitá niečo ako letisko/bojisko v Dombase na vyššie ciele? Podľa mňa len somár dnes povedie priamu vojnu a odnesie si to tak výčitkami sveta v budúcnosti. Ekonomika EU ale aj sveta je už tak v prdeli, že banka mafia musí pristǔpiť k tradične sebeckému vojnovému opraniu „špinavých“ peňazí mŕtvou kopou znehodnotených ľudí. To všetko sa dá takto viacsmerne poriešiť jedným razom /ekonomika, priestor, operačný systém viery/….

  • Nula – treba sledovať vývoj v Grécku – v poslednom 10. členovi NATO, pretože je tam podozrivé ticho – Grécko strovilo peniaze EU na nákup zbraní od Nemecka. Na Grécku sú zaujímavé lode! – v prípade vojenského konfliktu môžu prevážať hocičo – a môžu sa stať aj korisťou Turecka – ktoré potom bude prevážať hocičo. Podstata – v Grécku má toto leto nastúpiť fašistická vláda, a taká chráni čo? – korporatívne záujmy! Grécko-Macedónska zástupná vojna by samozrejme zmazala kopu gréckych dlhov – ale za zástupný Euroval ručíme ja my – nerastným bohatstvom SR – tento zákon vlády sorosovky Radičovej bol prijatý 3 týždne pred prijatím Eurovalu. A čo takého my máme? – musel by som ťa zastreliť, keby som ti to povedal. Niektorí Maďari vedia…

 • No hurá – informácia z minulého roku – ešte k tomu treba pridať činnosť Bielych prilieb v Sýrii, krycie a pašerácke akcie Blackwater v Lýbii a rozviedčíkov USA v OBSE na Ukrajine…

Pridaj komentár