Minister Stropnický – Rusko na Balkáne podporuje migráciu do EU

Minister obrany Českej republiky Martin Stropnický  poskytol médiám vyjadrenie, v ktorom podozrieva Rusko z pokus destabilizovať krajiny EÚ a NATO pomocou migrácie.

foto wikimedia

Minister obrany Českej republiky Martin Stropnický (foto: Wikimedia, CC BY-SA 2.0)

„Od maďarského ministra obrany mám informaci, kterou nemohu stoprocentně potvrdit, ale nemám důvod jí nevěřit, že na území Balkánu byly v nemalém množství přistaveny autobusy. Nikdo neví, odkud se tam vzaly, ale dost pravděpodobně byly financovány Ruskem. Posun lidí k té vytoužené schnengenské hranici se odehrával i tímto způsobem,“

„Nemůžu to nijak dokázat, ale můžeme si klást otázky, komu současná masivní kampaň vůči Evropské unii asi slouží. A můžu říct, že jednotná a pevná Unie rozhodně přáním Ruské federace není“

Zdroj: Idnes

Nedá sa ministrovi obrany Českej republiky vytýkať nedostatok logického uvažovania. Jeho vyjadrenie však priam provokuje rozvinúť nasledujúce úvahu:

ak migrácia má priniesť destabilizáciu krajín EÚ a NATO miesto deklarovaného „multikulturálneho“ prínosu, pre koho vlastne potom pracujú tí, ktorí migráciu vítajú, presadzujú a sú za povinné kvóty prerozdeľovania migrantov?

Pracujú pre „Moskvu“ ?

13 komentárov

 • …skvostna logika pana ministra…:) Neviem, ale ak sa uz chcel hrat na manazera logiky… tak mohol zacat od zaciatku… Najprv bola asi destabilizacia tychto krajin, ktoru im priniesli svojim humanitarnym bombardovanim staty NATO… bohuzial dnes sa jedna o zlocinecku organizaciu… a bohuzial preto, ze dnes sme jej clenmi aj my, aj pan minister… to vsak este neznamena, ze sme stratili vsetku sudnost, zmysel pre zakladne moralne principy, spravodilivost a triezvy usudok, vsak pan minister ?

 • Dnes to minister zahranicia Madarska poprel, ze mu nikdy taku informaciu nedal. Odznelo to na RTVS.

 • My mame ***** prezidenta a vy mate **** stropnickeho

 • Knieza Myskin

  05.10.2015 Spiegel TV Uprchlíci přenesli válku do Evropy

 • Knieza Myskin

  ta posledna veta clanku nema chybu !!!

  tiez hovorim ze najlepsi Putinovi agenti su bruselski byrokrati

 • To je tak keď Europe vládnu komedianti ale najhoršie je, že chcú aj z ľudí urobiť komediantov aby tomu verili

 • pán Stropnický. bol ste zlý herec, ale ste ešte horší politik !….nájdite si niečo v čom budete aspoň priemerný….čo ja viem, začnite štrikovať štrumple.

 • Blbecek ma informaci ale nemuze ji zarucit a ani vyvratit,to je take priofesionalni.Tohle mi jen dokazuje ze v dnesni dobe vladnou v Europe blbci a kraavy.

 • Sorosove mimovladky a nie Rusko 🙂 ach jaj .

 • Komedianti by sa mali drzat svojho remesla….pretoze takato info ze…. „nemohu stoprocentně potvrdit, ale nemám důvod jí nevěřit, „……“Nikdo neví, odkud se tam vzaly, ale dost pravděpodobně“….ma cenu vysuseneho psieho hov….Ale aspon chudak s jednobunkovym mozgom priznal ze imigracia europe skodi. Rad by som si ho vypocul az ju bude obhajovat. Uboziak zkorumpovany

 • Pán minister citujem z vašho článku : “Nemůžu to nijak dokázat, ale můžeme si klást otázky, komu současná masivní kampaň vůči Evropské unii asi slouží. Odpoveď : Ani ja to nemôžem dokázať, ale ja si myslím, že asi USA. Ako mi to chcete vyvrátiť. Vidieť, že nie ste politik, ale herec, nevážite slová, je to úbohé……

 • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo Minister Stropnický – Rusko na Balkáne podporuje migráciu do EU

 • Jak si může ministr obrany dovolit takovéhle nepodložené spekulace žvanit veřejně ???? Halo, pane herec, nejste na divadle !!!

Pridaj komentár