Morálny dualizmus týždenníka „týždeň“.

V najnovšom čísle týždenníka nájdeme dva články, v ktorých nachádzajú sa dve fotografie.

Na jednej je Marian Kotleba a článok upozorňuje na nárast extrémistických hnutí na Slovensku.

Druhy článok je fotoreportážou z Ukrajiny a  nachádza sa tam fotka ukrajinských dobrovoľníkov pod vlajkou, ktorá je symbolom nacionalistickej UPA.

Týždenník samozrejme si nevšíma ten druhy extrémizmus, ktorý je zodpovedný za genocídu najmenej 120 000 ľudí v rokoch 1941 – 1950, pričom niektorí historici hovoria, že celkový počet obeti UPA presahuje milión.

To číslo je určite prehnané, ale každopádne sú to reálne obete, ktoré si zaslúžia úctu alebo aspoň povšimnutie aj niečoho takého čím je týždenník „týždeň“ .

IMG_20150628_163240

IMG_20150628_163150

[sociallocker][/sociallocker]

Mariusz Malinowski

 

4 komentáre

  • . tyzden skoro nikdo necita, uz iba par retardov a rusofobov

  • Musím poukázať na jednú chybu, ktorú pán autor (Bráznik) akosi prehliadol. Pochod sa konal v mesiaci jún, nie 20.7.2015. Je to dokonca uvedené 2x, v prvej vete pod nadpisom a v malom popise fotografie v pravo. Pán autor by si mal pozornejšie dohľadávať infomácie a nie myslieť na dovolenku počas letných prázdnin. Toto je krásny dôkaz rýchlokvasených produktov mienkotvornej pseudo-spoločnosti, konieckoncov ako väčšina západných produktov a služieb…

  • Chcem upozorniť na jednu fatálnu chybu. V prvej vete článku a taktiež v popise fotografie (na pravej strane) je chybný dátum 20.7.2015 kedy mal byť organizovaný pochod (konal sa v júni pán Bránik!). Pravdepodobne sa autor už sa nevedel dočkať dovolenky. Toto je krásny dôkaz kvality rychklo kvasených „mienkotvorných“ článkov, konieckoncov ako vačšina západných produktov a služieb…

  • Ten nápis napravo od Kotlebu je naozaj radikálny ako hovado. „STOP fašizmu v EU“

Pridaj komentár