Moslimka z Anglicka túži zotínať hlavy neveriacim

(MZC/TELEGRAPH) Britka Chadídža Dare na Twitteri oslavuje vraždu amerického novinára Jamesa Foleyho a sľubuje, že bude prvou ženou, ktorá popraví sťatím hlavy západného väzňa v Sýrii. Chadídža Dare vyzvala ostatné mladé ženy z Londýna, aby sa k nej v Sýrii pripojili

(c) Telegraph

(c) Telegraph

Chadídža Dare, ktorá pochádza z časti Lewisham v juhovýchodnom Londýne, umiestnila na Twitter oslavný komentár brutálnej vraždy amerického novinára Jamesa Foleyho a vyjadrila svoju túžbu vykonať niečo podobné.

Písala pod Twitter nickom „Muhajirah fi Sham“, čo znamená „prisťahovalec v Sýrii“. Odkaz bol vyplnený slangovou správou, ktorá hovorí: „Nejaké odkazy na popravu toho novinára, prosím. Allah je najväčší. Anglicko sa musí triasť ha ha. Chcem byť prvou anglickou ženou, ktorá zabije anglického alebo amerického teroristu!„. Any links 4 da execution of da journalist plz. Allahu Akbar. UK must b shaking up ha ha. I wna b da 1st UK woman 2 kill a UK or US terorrist!(sic)?.

Nedávno vyvolala pobúrenie, keď zverejnila obrázok svojho maličkého syna, ako pózuje so samopalom AK-47. Dare, ktorá vyzvala ostatné mladé ženy z Londýna aby sa k nej v Sýrii pripojili, konvertovala na islam zrejme vo veku dospievania.

Začiatkom tohto roka napísala: „Všetci ľudia žijúci v Dar al Kuffar [krajine neveriacich], na čo čakáte … ponáhľajte sa a pripojte sa ku karaváne na mieste, ktoré sa riadi zákonmi Allaha.

(c) Telegraph

(c) Telegraph

Chadídža Dare so svojím švédskym manželom Abu Bakrom, bojovníkom ISIL.

Nikto z Lewishamu sem neprišiel okrem 18 ročnej sestry. Hanba všetkým ľuďom, ktorí konzumujú fajnové jedlo a oblečenie a nevydajú sa na Hijru [t.j. cestu, ktorou sa vydal Mohamed]. Hanbite sa.

Vieme, že bola pravidelnou návštevníčkou islamského centra v Lewishame, ktoré bolo spojené s vrahmi bubeníka kráľovskej armády Lee Rigbyho. Dare sa neskôr vydala za pôvodom tureckého militanta, ktorého stretla vo Švédsku.

Na Twitteri tiež popísala radosť z popravy sýrskeho muža, ktorý bol obvinený zo znásilnenia. Napísala: „Počas cesty na trh v Manbij [mesto blízko Aleppa], ma s jednou sestrou zaujal nejaký rozruch … Na spiatočnej ceste z trhu sme videli telo mladého muža, s krvavou mincou v nose … priviazaného na strome.

[sociallocker][/sociallocker]

One comment

Pridaj komentár