Moslimovia v Anglicku vládnu

V druhej polovici júna začal  Ramadán, najväčší sviatok všetkých moslimov, keď od východu slnka do jeho západu nesmú jesť a piť. Anglické školy majú problém so žiakmi, ktorí nejedia a preto sa snažia zmeniť túto prax pre deti, ktoré to reálne poškodzuje.

Šokujúce na tomto je, že v Anglicku Vám dieťa zoberie sociálka už len pri podozrení z týrania detí, ale pri moslimoch, kde ide evidentne o porušenie práv dieťaťa sa nič nedeje a dokonca sú predstavitelia školy obviňovaní z náboženskej diskriminácie.

Zdá sa, že ide skutočne o koordinovaný tlak islamskej komunity , zvlášť, keď podľa islamského práva sa deti nemusia počas Ramadánu postiť. Táto povinnosť je uložená len dospelým.

Nie je to prvý prípad extrémnej citlivosti voči islamu. Je známy prípad z Glasgowa, keď moslimovi, ktorý prekračoval rýchlosť na ceste od jednej zo svojich žien k druhej nezobrali vodičské oprávnenie.  Alebo zákaz použitia anglickej vlajky, lebo kríž na nej uráža moslimov.

V čase, keď som žil v Anglicku, vzrušenú debatu vyvolalo zistenie, že anglický právny systém de facto umožňuje a hlavne platí polygamiu moslimov. Takže podľa anglickej sociálky je normálne, keď má manžel štyri manželky a na všetky si nechá, na svoj vlastný účet, vyplácať ich prídavky a rôzne benefity. Poznal som človeka, ktorý plánoval odletieť do Afriky, odtiaľ si doviezť jednu alebo viac žien naviac a žiť na úkor daňových poplatníkov Anglicka.

[sociallocker][/sociallocker]

Anglické televízne kanály neustále prinášajú nové a nové dôkazy, že moslimovia si vytvorili paralelnú societu, ktorá ignoruje okolitý svet a dokonca už aj anglické zákony.

 

Zdroj:

3 komentáre

  • Nikomu som v živote nič zlé nepriala ,ale týmto kurvam is….prajem ,aby zdochli čo najskôr …dúfam že sa nájde niekto kto ich všetkých vyhladí so Zemou …a kurvam ,ktoré to podporujú takisto… Niečo neskutočné čo sa deje…človek ktorý drel celý život nemá čo jesť a kurvy berú sociálky niekoľko tisícové….by vás skarala Mária Bohova …vy špiny hnusné jedne …je mi ľúto ,že musím tak hresit..ale toto je už maximálny vrchol 4 sociálky na mesiac ….vykopnut ich odtiaľ to čo najskôr

  • Pingback: Nike Free Run 2 herre

  • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo Moslimovia v Anglicku vládnu

Pridaj komentár