Moslimské pokrytecké predstavenie pokračuje naďalej

Jednou zo skupín, ktoré sú najviac vydesené voľbou Trumpa za prezidenta, sú moslimovia.

A to nie len tí v Spojených štátoch mohli pocítiť neistotu pri antimoslimskej rétorike Trumpa, ktorý po islamských teroristických útokoch vyzval k zastaveniu imigracie z islamských štátov a tiež na prísnejší dohľad nad mešitami. Podľa toho čo prináša „Daily Mail“ či „Forward“, prezidenta Trumpa sa boja moslimovia na celom svete.

Boja sa ho, lebo podľa ich názoru jeho voľba je vetrom do plachiet ISIS a iných teroristických organizácií, lebo vraj Trump má potvrdzovať tézu teroristov, že Západ je principiálne antimoslimský.

Kde potom boli tí moslimovia, keď jeden z prezidentov, ktorý ich najviac podporoval – Barack Obama – zmenil Líbyu na rozpadnutý štát, prispievajúc tým v rozvoji terorizmu?

Kde boli, keď administrácia Obamu, v osobe protikandidátky Trumpa – Hillary Clinton pomáhala zaslať  sýrskym rebelom cez Katar a Saudskú Arábiu  zbrane, ktoré nakoniec skončili v rukách džihadistov z ISIS alebo Al-kaidy?

Kde boli, keď po Arabskej Jari americká administrácia podporovala Moslimské Bratstvo a klamala sama seba, že je to začiatok demokratického Egypta?

A čo viac..  sunniti v Jemene vraždia šiitov (a vice versa), sunniti v Sýrii vraždia alavitov, podporovaných šiitami (a vice versa), ale za všetko su zodpovedne USA?

Ale kto presne sa bojí Trumpa?

V Spojených Štátoch ešte počas volebnej kampane prvú priečku medzi vyplašenými obsadilo CAIR, organizácia Moslimského Bratstva, založenú ľuďmi spojenými s Hamasom.

Dnes sa zase Trumpa bojí Rada Moslimských Učencov z Indonézie, ktorá si myslí, že to zapríčiní napätie medzi USA a moslimským svetom. Svetom, ktorý by Rada chcela tvoriť v súlade zo šariou – bez Bikini, alkoholu, „heretickich“ novín, ale so ženskou obriezkou obrezanými dievčatkami.

Hovorca Moslimského Bratstva Mamddouh Al.-Muneer pomenoval voľbu Trumpa „tragédiou“ pre arabský a moslimský svet.

„Úpadok Ameriky“ predpovedá šejk Awad Al-Qarni – saudsky duchovný, ktorý ešte pred niekoľkými rokmi ponúkal 100 000 amerických dolárov za unos izraelského vojaka.

„Väčšieho počtu vojen“ obava sa anonymný člen Bangladéšskej vlády. Tej istej ktorá privierala oči nad vraždením islamských apostatov, disidentov a slobodomyšlienkárov moslimskými radikálmi vo svojej krajine.

Moslimské pokrytecké predstavenie pokračuje naďalej, „samoviktimizacia“ moslimov, ktorí sa urputne snažia tváriť ako obete, pokračuje. Moslimky sa boja vraj chodiť po uliciach amerických miest v hijaboch ako keby im tam niečo hrozilo. Ale zatiaľ jediné čo hrozí je to, že každá, na moslimské pomery nadštandardne „vyzlečená“ žena, ktorá nájde sa na území moslimského štátu alebo moslimskej no-go zóny v Európe, môže mať vážne problémy.

Mariusz Malinowski

Zdroj:https://euroislam.pl/donald-trump-postrach-muzulmanow/

 

 

2 komentáre

Pridaj komentár