Moslimskí teroristi nemajú žiadne zábrany (článok obsahuje drastické zábery)

Na juhu Thajsku mimo pozornosti západnej verejnosti, ktorá necíti potrebu prekresľovať profily na facebooku thajskými vlajkami a nosiť plagáty s nápismi „Je Suis Thailande“ masakrujú islamskí extrémisti budhistickú časť populácie s cieľom vytvoriť islamský štát, kde bude vládnuť „božský zákon“ šaria.

Za posledných desať rokov bolo moslimami v južnom Thajsku zabitých viac ako 6000 ľudí od policajtov a učiteľov až k mníchom a deťom, ale ťažko o tom nájdete čo len slovo v médiách hlavného prúdu. Moslimskí ozbrojenci naďalej bez prekážok pokračujú v zabíjaní a ohrozovaní nevinných občanov.

Moslimskí povstalci napríklad pohrozili, že zabijú 20 učiteľov a rozdelili letáky , kde uviedli: „HĽADÁ SA: 20 úmrtí budhistických učiteľov.“ Teroristi odmietajú vzdelávací systém v budhistickej kultúre, ktorá nie je prijateľné v islame. Útoky sú prevádzané s cieľom donútiť budhistov opustiť región, pretože moslimovia chcú vytvoriť nezávislý moslimský národ v troch južných provinciách.

Naposledy zabíjal moslimský teror cez leto, kde obeťou bombového útoku bolo 19 ľudí.

Prípad, ktorý popisujeme sa stal už dávnejšie, v roku 2011. Moslimovia v Thajsku sťali hlavu deväťročnému chlapcovi, potom obesili alebo sťali zvyšok jeho rodiny. Je to len jeden z príkladov, že násilie v krajine, kde sú moslimovia len malá menšina nie je vôbec ojedinelé, ako si to predstavujeme my. Džihád je islamská, bohom požehnaná cesta a pre moslimov, ktorí sú na ceste džihádu, t.j. bojujúcimi za vytvorenie islamského štátu, je dovolené všetko, dokonca aj to, čo je inak islamským právom zakázané! To nie je vyvolávanie xenofóbie, či vášní proti islamu, je to len konštatovanie faktu. Stačí si prečítať Korán doslova – tak ako ho dnes chápu saláfisti, wahhabisti a iné fundamentalistické sekty. Naša smola je, že polovica európskych moslimov sa hlási práve k tomuto výkladu islamu a to, že dnes nepodrezávajú krky, neznamená, že odmietajú násilie v mene islamu. Zatiaľ za nich svoju nadprácu robí armáda užitočných multikultúrnych idiotov.

Ako z toho von? Islam ako taký nie je nebezpečný, pokiaľ existuje v kultúre rovnosti pred zákonom zbavenej neomarxistickej nadvlády, v kultúre sebavedomej prítomnosti a rázneho odmietania vnucovania islamských noriem a predpisov. Rovnako nefunguje v kultúre, ktorá nepodporuje ostrakizáciu majority na úkor minorít a v kultúre, kde sa namiesto plánovania terorizmu jednoducho musí každý uživiť sám.

Čiže riešením je zmena správania sa Európanov smerom k spoločenským modelom podporujúcimi rodinu, patriotizmus, znižovania úlohy štátu a prehĺbenie vedomia o našich koreňoch. Hmmm – problém je že popisujem všetko to, proti čomu Európska Únia bojuje.

Dôsledok si iste domyslíte sami.

Thajsko, 2011

Popravený chlapec

Thajske nasilie - popravený chlapec

Zdroj:

6 komentárov

Pridaj komentár