Na povstaleckú nôtu

Za pomoci dnešných „nepriateľov“, sme v SNP zvíťazili nad našimi dnešnými „priateľmi“, ktorí nás pôvodne chceli vyhladiť, ale dnes nás už vraj majú radi a naši vtedajší priatelia, nás už dnes vraj radi nemajú. Tak sa môže stať, že zajtra budeme s našimi dnešnými priateľmi, bojovať proti našim bývalým priateľom, ktorí sa tak budú musieť brániť, proti svojim bývalým priateľom a aj bývalým nepriateľom.

Súčasný prezident tiež pozval prezidenta krajiny, ktorý našich vtedajších priateľov považuje za svojich nepriateľov a ktorá je tiež krajinou, ktorej vojaci potláčali SNP. Keďže však je dneska nepriateľom našich nepriateľov, bývalých priateľov, stáva sa našim priateľom. Len pripomenieme, že tento prezident má v súčasnosti armádu, ktorá nielen pochoduje pod rovnakou zástavou ako vtedy, keď bojovala ako ešte náš nepriateľ v povstaní, ale aj s rovnakými tradíciami, hrdinami a históriou. Táto armáda sa hlási ku myšlienkam, ktoré boli príčinou SNP a za boj, proti ktorým naši dedovia umierali.

Nevyzná sa už v tom ani pánboh, preto navrhujem radšej na oslavu SNP pozvať iba predsedu vlády Konga a tiež toho z Tuvalu, s ktorými nemáme žiadnu spoločnú históriu a teda nás ešte nikdy nestihli obsadiť ani oslobodiť a nikoho iného už volať netreba.


http://slovak.ruvr.ru/2014_08_14/Slovensko-caka-na-navstevu-prezidenta-Putina-7116/

One comment

  • vo vasom clanku sa tiez ani pan boh nevyzna, pravdepodobne je vysledkom dlheho sedenia na toalete s tabletom v ruke.
    Tolko k sledovanemu myslinkovemu pochodu a pointe clanku.
    K otazke priatelov a nepriatelov len tolko, ci USA, ci DE ci Rusko [FR a dalsie] vzdy sledovali len svoje zaujmy. Cize to ze nas rusi [rumuni a ini] oslobodili, bolo len vedlajsi produkt ziskavania uzemi. tie si potom chceli aj strazit, vid 1968.
    Na zaver len, nikto nie je priatel, ale podakovat sa za to ze tu dnes nehovorime nemecky [primarne] sa treba.

Pridaj komentár