Najväčšia zahada vyriešená – vieme prečo moslimovia po celom svete vybuchujú

Ako často ste už počuli vetu ako napríklad; „Bol v strese, takže vybuchol“?

To čo je u nás v bežnej reči prenesený význam, moslimovia zrejme chápu doslovne. Ako inak si vysvetliť, že matka samovražedného útočníka v Paríži Ibrahima Abdeslama podľa Daily Mail povedala, že jej syn „nechcel nikoho zabíjať“ – a tvrdila, že sa vyhodil do vzduchu, lebo bol vystresovaný.

Irónia:

Potom je len prirodzené, že všade kde žijú moslimovia, dochádza k výbuchom. Tam, kde nemoslim zúrivo buchne do steny, moslim urobí: „Ka-boom!„. Oni za to zrejme fakt nemôžu, prestupom na islam sa zmení chémia v ich tele a stres spúšťa výbušnú reakciu

Útok „vystresovaneho“ Ibrahima Abdesalama bol celkove piaty v poradí zo siedmych, keď nechal explodovať výbušný opasok pri kaviarni Comptoir Voltaire neďaleko divadla Bataclan.

Jeho brat Mohamed bol cez víkend zatknutý za spoluúčasť v Molenbeek, islamskej štvrti Bruselu. Po ďalšom bratovi Salahovi, je vyhlásené pátranie.

2E797AB100000578-0-image-m-6_1447664685091

P.S. – keďže politická korektnosť velí stáť neochvejne na strane jedine správnej liberálnej demokracii západného typu, nesmieme zabudnúť pripomenúť, že atentáty v Paríži naplánoval Putin – taktiež irónia…

Zdroj:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3320157/Mother-Paris-suicide-bomber-says-son-did-not-mean-kill-claims-blown-STRESS.html

 

8 komentárov

 • —- komentar vymazany administratorom za urazky diskutujucich a trolling —

 • Crimea is Russia

  Po dusevne chorom pilotovi ktory trpel chorobou na jedno oko tu mame vystresovaneho moslima :)) uzasne

 • Výbuchy sú partizánskou vojnou vedenou militantmi, ktorým NATO a západ zdevastoval krajiny. Je to daň za to, že sa hráme na svetového policajta, aby sme mohli pokračovať v kolonizácii pod novými, demokratickými heslami. Nemali sme sa do ich krajín vôbec hrnúť, dnes by sme síce nemali ropu a nerasty, ale mali by sme pokoj.

  • Nemali by sme ropu a nerasty ?
   Tak by sme si ich kupili , alebo skorumpovali ich vlady …. pockat , to sa prestne aj v niektorych krajinach stalo .

   Druhou strankou veci je ked sa blizkovychodne krajiny nabalia na rope tak potom su skorumpovany a zaroven sialeny mocipani a diktarori , ktori podporuju Wahabizmus a bojuju medzi sebou navzajom .

   Toto neni vojna zapadu proti blizkemu vychodu .
   Vsak oni sa neznasaju aj medzi sebou .

   • Neznášajú sa medzi sebou, lebo sme tam presadili heslo rozdeľuj a panuj. Kým bol v Iraku Husajn, bezpečnostná situácia, ale i podmienky pre život tam boli podstatne lepšie. To isté platí aj o xy štátoch ktoré sú dnes vyciciavané západom.
    Hráme sa na ľudské práva, pritom sa správame horšie ako diktátori, ktorých sme zosadili.

  • Mirec,
   je to sice pekne, ale zaroven nemozne …. . Dovod spociva v tom, ze by sme boli zavisli od ich nalad a nemali by sme ich vobec pod kontrolou a oni nas zase kompletne. Jedina cesta ako vyrovnat podmienky hry, je zial to, co nam tu predvadzaju nasi pani z D.C. Existuje este aj ina cesta a ta vedie k pouzivaniu ineho energetickeho zdroja ako je ropa, ale co potom by robila cela Wall Street, ako by potom akcie stupali a klesali? A moc by potom kontrolovali obcania z ulice? Hrozna predstava pre dnesne establismenty…. .

   • A čo tak namiesto živenia nepriateľstva s Ruskom prehĺbiť spoluprácu? Nebudeme tak veľmi závislí od mohamedánskych krajín.

 • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo Najväčšia zahada vyriešená – vieme prečo moslimovia po celom svete vybuchujú

Pridaj komentár