NATO začína vojnu: v Stredozemnom mori sa bude umierať – nekorektný komentár

Po ohlásenom zámere, že štáty Európskej Únie chcú začať operácie s povolením OSN na pašerácke lode v Stredozemnom mori sa situácia stále viac komplikuje. Rusko už ohlásilo, že tento zámer bude vetovať a z kruhov európskej a atlantickej diplomacie unikli informácie, že NATO bude zastrešovať vojnové operácie proti lodiam a štruktúram na zemi aj na mori podľa vlastného uváženia a bez ohľadu na teritoriálnu príslušnosť.

V roku 2011 sa začala akcia proti „krutému a neľútostnému diktátorovi“ Muamarovi Kaddáfimu. Bez ohľadu na to, čo si o ňom dnes pod vplyvom prostriedkom masového vymývania mozgov myslíme, v tejto oblasti bol líbyjský diktátor voči Unii mimoriadne  kooperatívny – napríklad voči Nicolasovi Sarkozymu vo výške 50 miliónov dolárov 🙂 – a kontrolou územia, uplatňovaním suverenity bez ohľadu na tzv ľudské práva (čo je len eufemický názor pre vojnu imigrantov), Kaddáfi bol skutočnou hrádzou Európy. Od roku 2009 malo Taliansko právo vracať imigrantov bez skúmania nejakého práva na azyl a Líbya bola za úplatu ochotná na svojom území problém vyriešiť raz a navždy.

Často sa hovorí, že Kaddáfi musel zmiznúť, pretože Anglicko s Francúzskom by prišli o koncesie na ťažbu ropy a zemného plynu a USA im muselo pomôcť, pretože ich hračkárska armáda po pár dňoch vystrieľala všetku zásobu munície. Tzv. povstanie v Bengházi, ktoré bolo signálom na útok Západu, povstaním nakoniec ani nemuselo byť, ale podľa osvedčeného receptu  to bola len nutná krvavá obeť „revolúcie“ pripravená tajnými službami Saudskej Arábie a Západu. Do tejto doslova zúrivej kampane sa zapojili všetky masmédia západu, ktoré neuveriteľným spôsobom deformovali skutočnosť, ako napr. BBC, ktorá naživo vysielala masové protesty z centra Tripolisu – chybičkou bolo, že išlo o  záznam predvolebného zhromaždenia niekde v Indii… Pravdu sa nikdy nedozvieme.

Na rozvalinách Líbye Západ nepostavil nič zmysluplné, vlády sa ujali bandy zločincov, rôzne kmene, náboženské frakcie a warlordi. Doteraz sa nevytvorila funkčná štátna moc a o vláde národnej jednoty sa stále jedná. Líbya sa stala jedným z centier pašovania ľudí.

Samozrejme, že Únia sa necíti za nič zodpovedná. Nie je vôbec jej chybou, že tí hlúpi kočovníci nechceli prijať dobrodenie európskej demokracie, ľudských práv bieleho muža a humanitárneho bombardovania. To, že Rusko malo drzosť vyhlásiť zámer vetovať bohumilé úsilie Únie o bombardovanie pašerákov je prekročením Rubikonu, červenej čiary.

Stredozemné more sa stáva bojovou líniu. Doteraz sem prichádzali vojnové lode, ako napr. britská HMS Illustrious pred španielskou základňou NATO v Rota, len na účely cvičení. (Foto: AP)

Stredozemné more sa stáva bojovou líniu. Doteraz sem prichádzali vojnové lode, ako napr. britská HMS Illustrious pred španielskou základňou NATO v Rota, len na účely cvičení. (Foto: AP)

Preto sa štáty NATO vedené úsilím prehĺbiť panujúcu demokraciu na severe Afriky a Blízkom východe, dohodli, že budú uvažovať o spustení operácií vojskom Únie bez ohľadu na vôľu ostatného sveta. Vojsko Únie neexistuje, takže to bude musieť zatiahnuť NATO a keďže vojnová výzbroj európskych krajín NATO je, ako som už spomínal, v podstate nedostačujúca, bude to musieť opäť zatiahnuť jedna z najeurópskejších krajín, Spojené štáty Americké…

NATO chce podporovať Úniu v plánovanom boji proti pašerákom v Stredomorí. „Myslím, že tu je napríklad možnosť výmeny informácií„, vyjadril sa k téme použitia síl USA v Európe v piatok veľvyslanec USA pri NATO Douglas E. Lute. Možnosti spolupráce by mohli byť prerokované na budúci týždeň v Turecku na zasadnutí ministrov zahraničia NATO.

Podľa informácií časopisu Spiegel sa budú ničiť, zabavovať a bombardovať nielen lodičky pašerákov na mori, ale aj v teritoriálnych vodách a dokonca aj priamo na území v Líbyii, čiastočne v Egypte a Tunisku.

Podľa diplomatických zdrojov by organizácia vojsk NATO  v Stredomorí a prudké zvýšenie bojovej aktivity mali pomôcť Američanom konečne zničiť  režim Bashar al-Assada v Sýrii a tým oslabiť pozíciu Ruska a Iránu na Blízkom Východe. Doterajšie úsilie presvedčiť obyvateľov Sýrie aj za pomoci teroristov al-Kajdy, Islamského štátu, Turecka, Kataru, Saudskej Arábie či Izraela o blahodarnom vplyve americkej demokracie či božieho islamského štátu, stále neviedlo k úspechu. Výsledkom je dvesto tisíc mŕtvych, niekoľko miliónov ľudí stratilo domovy, totálny rozvrat, a vznik najhoršej formy náboženského fundamentalizmu.

Takže Američania sa rozhodli. Bude treba pritlačiť, zvrhnúť „kakaného“ diktátora – a poslať ďalších niekoľko miliónov Sýrčanov do Európy, ktorá už teraz praská vo švíkoch…

Keď tak nad tým rozmýšľam, nemôžem sa ubrániť konšpiračným teóriám. Ak by niekto chcel oslabiť a zničiť Európu, ako by to spravil bez toho aby na neho padlo akékoľvek podozrenie?

Poštvem na nich azylantov z celého sveta a pod zámienkou demokracie a ľudských práv rozbombardujem akúkoľvek možnosť aby sa tomuto zabránilo.

Keďže absolútna väčšina azylantov sú moslimovia, Európa sa islamizuje a s každým mesiacom, ktorý tento proces prebieha sa posilňuje pozícia islamu. Asi netreba skúmať, kto má najviac lodí lietadiel a bômb a skutočne najväčšie sľuby o demokracii a ľudských právach.

Zároveň je zaujímavou súvislosťou aj prejav Muamara Kaddáfiho, v ktorom povedal o prezidentským o voľbách v USA: „Teraz sú v Amerike voľby. V nich prišiel čierny občan kenského pôvodu, moslim, ktorý študoval v islamskej škole v Indonézii. Jeho meno je Obama.“ Ak by to bola pravda, tak  zámerom Obamu by nemuseli byť len geopolitické dôvody v prospech Ameriky, ale aj náboženské v prospech džihádu, najvyššieho úsilia islamu a rozšírenia vlády moslimov do Európy. Nakoniec v jeho prvej vláde bola ministerkou zahraničia Hillary Clinton, ktorej pravá ruka, Huma Abedin, má prezývku princezná moslimského bratstva a pri škandáli s uniknutými mailami H.Clinton sa dokázali otvorené kontakty Huma Abedin s touto ešte prednedávno  teroristickou organizáciou.

Záver

Záver je bohužiaľ úplne jednoznačný a bude sa našim warmongerom mimoriadne páčiť. Bez ohľadu na to, či je alenbo nie je aspoň štipka pravdy na uvedených konšpiráciách, neexistuje reálna možnosť vyhnúť sa konfliktu a skôr, či neskôr zničeniu Európy. Rusko a Irán sa nenechajú vytlačiť zo Sýrie, Čína s Ruskom posilňujú svoju vojenskú prítomnosť v Stredomorí a nedovolia získať strategickú prevahu vojskám NATO. Je nereálne predpokladať, že Európa, ktorá je dnes plne ovládaná vládou USA sa týmto zámerom vzoprie. Bohužiaľ odnesieme si to len my. Umierať nebudú Američania alebo Číňania.

[sociallocker][/sociallocker]

Pohlaďte a pobozkajte svojich otcov, bratov, synov, deti. Možno už u pár rokov to nebude možné…

 

Čínske a ruské lode pri spoločnom cvičení

Čínske a ruské lode pri spoločnom cvičení

 

Zdroj:

 

12 komentárov

Pridaj komentár