Návod na integráciu moslimov existoval, dnes už je neskoro.

Za čias, keď multikultúra a politická korektnosť neboli ešte v Nemecku vládnúcou totalitnou ideoĺógiou, nemecká polícia sa moslimov mala právo pýtať a vyžadovať odpovede na otázky, ktoré určovali vzťah budúcich „Nemcov“ k majoritnej spoločnosti. Nesprávna odpoveď v zmysle odporujúcom našej predstave o ľudských právach, rovnoprávnosti a nediskriminácii znamenala deportáciu a správanie v budúcnosti, ktoré odporovalo odpovediam pri skladaní testu viedlo rovnako k strate občianstva a vyhosteniu z krajiny. O tom hovorí vo svojom príhovore v Českom rozhlase analytik Štepán Kotrba

Toto je návod, ako riešiť vzťah Európy nielen k moslimom, ale každej minorite vo všeobecnosti. Lenže to by znamenalo, že Európa si je vedomá svojich koreňov, trvá na ich zachovaní a použije aj násilie a silu aby tieto hodnoty ochránila. Že Európa prehodnotí svoje medzinárodné záväzky, ktoré boli konštruované v inej dobe a v inej kultúrnej, politickej resp. sociálnej atmosfére a nikto nepredpokladal niečo ako sťahovanie sa národov, ktoré má charakter nepriateľskej invázie. Medzinárodné právo nepredpokladá doslova útok státisícov ľudí nepriateľských voči domácej kultúre a preto nie je možné aplikovať mechanicky Ženevskú konvenciu na tieto udalosti. Nič z toho dnešná elita nie je ochotná spraviť.

Naproti tomu sa ustupuje požiadavkám moslimov, ktorých obhajujú ideológovia multikulturalizmu a humanrightizmu. Polícia sa bojí vyšetrovať moslimov zo strachu pred obvinením z rasizmu a náboženskej nenávisti. Moslimovia vediac, že sú prakticky všemocní, že im nič nehrozí, neustále tlačia na poskytovanie ďalších a ďalších výhod, neustále skúšajú, kde sú hranice, ktoré je štátna moc ešte ochotná tolerovať. Treba zdôrazniť práve fakt, že tieto hranice sú z ich strany nielen testované, ale aj neustále rozširované. To, čo bolo ešte pred pár rokmi nemysliteľné, dnes sa stáva bežnou praxou. Naopak sa stáva nemysliteľné už len skúmanie nebezpečnosti moslimov a migrantov, z ktorých je skoro 100% moslimského vierovyznania. Absurdnou predstavou, bohužiaľ dnes reálnou, je aj rezignácia na skúmanie rôznych chorôb u migrantov a predpoklad karantény pre novoprijatých je predsa proti ich ľudským právam nakaziť koho chcú…

Je nutné vyhraniť sa snahe Európskej únie znížiť spoločenský dopad útokov v Bruseli a tiež oponovať snahe naďalej podporovať migráciu. Dohoda s Tureckom, ktorá je podmienkou týchto aktivít, je od základu zlá a chorá. Turecko je krajina, kde sa masovo porušujú ľudské práva, organizuje genocída kurdského národa, doteraz popierajú genocídu Arménov a Grékov, svojou podporou terorizmu v Sýrii priamo iniciujú a eskalujú migračnú krízu. Obávam sa, že na tomto sa bude lámať podpora politických strán. Nie kvôli tomu, že ide o populizmus, ale kvôli tomu, že ide o obhajovanie národného záujmu a pomenovanie veci pravým menom. Podpora teroristickej krajiny nemôže skrátka priniesť zmiernenie teroristickej hrozby. Príklad Bruselu ukázal, že Európa musí dbať oveľa viac na svoju bezpečnosť. Podľa volebných výsledkov v Turecku, obyvateľstvo väčšinovo podporuje fundamentalistov, z ktorých sa regrútujú džihádnici a teroristi. Doslova katastrofickou, hororovou predstavou je zrušenie víz s Tureckom. Bezvízový styk zvýši ohrozenie občanov Slovenska.

Na margo celého tohto divadla podotýkam, že Poľsko odstúpilo od dohody s Úniou a nie je ochotné z arabských krajín prijať ani jediného migranta! Ako to, že v Poľsku to ide? Tým, že Únia zlyhala v ochrane členských krajín, Poľsko už nie je ochotné naďalej skúšať integráciu moslimov. Tolerancia skončila a začína ochrana hodnôt západnej civilizácie tým najjednoduchším spôsobom – žiadny moslim, žiadny terorizmus. Táto rovnica je nielen jednoduchá, ale hlavne efektívna.

Ako hovorí Štepán Kotrba, symbolom dnešnej Európy je prasa. Lenže ide práve o ústup tejto tradičnej zložky európskej stravy. Pokračovanie a dramatický vzostup islamizácie je možné pozorovať práve pomocou nepriamej úmery s ponukou bravčoviny a výrobkov z bravčového mäsa. Možno bude opäť aktuálne parafrázované heslo z Černích baronů: „Plány islamistů zhatí, naši vepŕi boubelatí

Vepri

 

Zdroj:

 • http://www.novinky.cz/zahranicni/398521-polsko-neprijme-uprchliky-boji-se-atentatu.html
 • http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3594400Prepis

  Štěpán Kotrba: Prasa erbom Európy

  Namiesto toho, aby krajiny Európskej únie zrušili Ženevskú konvenciu o utečencoch a zabezpečili efektívne stráženie hraníc armádou, dohodli sa s Tureckom na vrátenie nelegálnych migrantov z Grécka späť do Turecka a ich výmenu za zdanlivo legálnych z tureckých táborov. Čo rovnako odporuje onej Ženevskej konvencii o utečencoch.

  Rozdeľovanie utečencov po Európskej únii nefunguje, pretože dúfajú, že sa všetci dostanú do Nemecka, konštatoval rakúsky kancelár Werner Faymann. Utečencov pred prevzatím z Grécka a z Talianska preveríme, či nie sú nebezpeční, tvrdil zase Sobotka pri príchode na summit Európskej únie.

  V Bádensku-Württembersku prechádzali ešte v roku 2006 moslimskí prisťahovalci z 57 štátov, ktoré patria do islamskej konferencie (OIC), hodnotovým testom. Po vyplnení a podpísaní sa test archivoval. Nepravdivé informácie by mohli o niekoľko rokov neskôr viesť až k strate štátnej príslušnosti.

  Štátni úradníci sa žiadateľov napríklad pýtali, čo by robili, keby ich plnoletý syn povedal, že je homosexuál a chcel by žiť s iným mužom. Ďalšia otázka znela: Ako sa cítite pri kritike vášho náboženstvo? Považujete to za prípustné?

  Ako sa cítite pri tvrdení, že žena by mala počúvať svojho manžela a že ju má v prípade neposlušnosti právo trestať? Myslíte si, že je správne, že muži a ženy v Nemecku majú rovnaké práva podľa zákona? Čo by ste robili, keby vaša dcéra prijala inú vieru či sa vydala alebo chcela získať vzdelanie, aby sa osamostatnila?

  Tolerancia však nie je islamu vlastná. A otázky neboli túžbou po multikultúrnom spolužití. Predpokladali kultúrnu a náboženskú asimiláciu, nutnú k bezkonfliktnému začleneniu do nemeckej spoločnosti.

  Občania ostatných štátov boli v Nemecku pred desiatimi rokmi pri získavaní štátneho občianstva kontrolovaní iba vtedy, ak boli islamského vyznania alebo mala polícia pochybnosti o ich záväzku voči Ústave. Dnes už sa nemeckí policajti nepýtajú na nič. Netušia ani, kam sa im podelo viac ako stopäťdesiat tisíc utečencov.

  Stále viac a viac jedální, škôl a škôlok odstraňuje zo svojich ponúk bravčové mäso, aby vyšlo v ústrety náboženským zvykom,“ povedal naštvane regionálny líder CDU a člen snemu Šlezvicka-Holštajnska Daniel Günther. Tamojšia CDU vyzvala štátnu správu, aby zabezpečila, že bravčové mäso „zostane súčasťou potravín ponúkaných vo verejných jedálňach, rovnako tak ako v školách a škôlkach„. Vláda tento prístup, samozrejme, odmietla, ale problém tým nevyriešila.

  Prasa sa stalo politickým symbolom, novým znakom Západu, konštatoval tento víkend v prílohe Tageszeitung. Neviem, či to berlínsky ľavicový denník myslel smutne alebo nadšene.

 

3 komentáre

 • Knieza Myskin

  Už po útokoch v Paríži sa preukázalo, že väčšina útočníkov voľne migrovala medzi Európou a Sýriou.

  Spojku im robil Salah Abdeslam z Bruselu, ktorý prevádzal džihádistov zo Sýrie do Európy – cez nekontrolovanú turecko-balkánsku migračnú trasu. Takisto prevádzal džihádistov z Afriky do Európy – cez taliansku migračnú trasu. Lebo veď hranice sú prežitok. Všakže…

  Vyšetrovanie bruselských útokov potvrdilo ten istý scenár. Salah Abdeslam bol komplicom bruselských útočníkov. A prevádzačom, ktorý im v minulosti pomáhal pri návrate zo Sýrie do Európy.

  Vyšetrovanie ukázalo, že minimálne jeden zo samovražedných útočníkov bol „Európan“, ktorý odišiel bojovať do Sýrie za Islamský štát. A potom sa vrátil – s pomocou Abdeslama – domov. Do Bruselu.

  http://www.aktuality.sk/clanok/324734/tyzden-v-kocke-daga-danisa-ked-teroristi-volne-migruju/

  a teraz nas caka volny pohyb z Turecka, ktore chceme prijat do Schenegenu

 • Je to smutné pozorovať, že to čo sa deje v Nemecku čaká aj nás na Slovensku. A nedokážeme tomu zabrániť. A tiež nedokážem pochopiť, že židovská elita, ktorá vlastní väčšinu masmédií aj tu na Slovensku podporuje imigráciu moslimských migrantov. Ak to niekto vie, tak nech mi to vysvetlí, prosím…

 • Knieza Myskin

  Čurání na bomby teroristy nezastaví

  „Evropa se po Bruselu zmohla jen na dávno vytunelované fráze o útoku na naše svobody, měli jsme slyšet něco úplně jiného,“ píše v komentáři vedoucí zahraničního oddělení MF DNES Milan Vodička.
  Belgická metropole v noci po úterních teroristických útocích.
  Dalších 27 fotografií v galerii

  Belgická metropole v noci po úterních teroristických útocích. | foto: Petr Topič, MAFRA

  Místo psaní Je suis Bruxelles a rozesílání čurajícího chlapečka by lidé raději měli chtít od politiků, aby konečně dělali něco proti terorismu.

  Manneken Pis s nápisem „čurám na vaši bombu“ sice vypadá jako čin vzdoru, ale obrázek příští bombu nezastaví. Je to jen gesto. Stejné, jaká předváděli politici.

  Zmohli se jen na dávno vytunelované fráze o útoku na naše svobody. Je to nesmysl, protože teroristům jsou naše svobody ukradené, chtějí jen zabíjet.

  Měli jsme slyšet něco jiného. Třeba toto: „Vážení Evropané, už toho bylo dost. Už se nenecháme zabíjet v ulicích našich měst. Šlápneme do toho naplno. Posílíme tajné služby, chystáme tvrdé zákony. Vedou proti nám válku a my jsme se roky tvářili, že to nevidíme, aby se snad někdo necítil dotčen.
  Fotogalerie
  Tři strůjci belgických teroristických útoků Najim Laachraoui (zleva), Khalid El Bakraoui a jeho bratr Ibrahim.
  Policisté a vojáci hlídají silnici vedoucí k letišti Zaventem (24. března 2016).
  Brusel, 23.3.2016 Teror, útoky v Bruselu, výbuchy v metru, teroristický útok, Abdeslam. Minuta ticha a shromáždění na Place de la Bourse, Náměstí Burzy.
  Bakrim Bakraoui na snímku z července 2015, který pořídila turecká policie (24. března 2016).

  Zobrazit fotogalerii

  Mysleli jsme, že vše vyřešíme údery v Arábii, ale ignorovali jsme, že hlavní bitevní linie se táhne podél našich dveří. Taky nám bylo nepříjemné to uznat, jelikož by to bylo přiznání, že soužití u nás nefunguje. Že si lžeme. A tím se dostáváme k muslimským spoluobčanům.

  Přijali jsme vás, umožnili jsme vám žít z našich úspěchů a nechali jsme vám možnost se odlišovat. Za to máme právo chtít, abyste byli první linií naší obrany. Víte dobře, kdo z vašeho příbuzenstva či ulice odjel do Sýrie a kdo se radikalizuje doma. Musíte si vybrat, jestli chcete být loajální k svému státu, nebo skupině. Naivně jsme spoléhali, že když necháme radikály na pokoji, oni nechají nás a vyřádí se v Sýrii. Ale teď tady máme Izrael.

  Už roky říkáme, že se s hrozbou teroru musíme naučit žít jako Izraelci, ale zatím jsme měli na mysli jen půl toho pojmu: vědomí, že s bombami je třeba počítat. Teď už je toho dost a my zavedeme i izraelskou bezpečnost. Vy muslimové si musíte vybrat. Když nebudete spolupracovat, budete to mít těžké. Pročesávání vašich čtvrtí, policie, vojáci. Ale jde o životy nevinných, které musíme chránit.“

  Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/komentar-k-teroru-v-bruselu-milan-vodicka-fgk-/zahranicni.aspx?c=A160324_114115_zahranicni_neh

Pridaj komentár