Nemecké úrady – 13ročná školáčka dala súhlas k sexu migrantom.

Možno si čitateľ spomenie na článok, v ktorom Medzičas ako jedno z prvých slovenských médií priblížilo čitateľovi osud 13 ročnej školáčky Lisy.

Napísal som vtedy  tieto riadky:

Podľa nemeckého serveru Epoch Times vzniesla sesternica obete verejne tvrdé slová voči nemeckej polícii.

Podľa sesternici polícia nevzniesla žiadne obvinenia proti páchateľom. Policajní úradníci 13 ročnú obeť  tri hodiny vypočúvali bez sprievodu inej osoby, pričom sa smiali, a posmievali jej a snažili sa ju, 13ročnú dievčinu, dotlačiť k výpovedi, že k znásilneniu nedošlo a donútili maloletú dievčinu k nepravdivému vyhláseniu o celej udalosti.

A doplnil ich svojim komentárom:

Stupidita nemeckej polície presiaha všetky medze. Údajne donútili dievčinu podpísať priznanie, že sex s migrantami si vyžiadala, že ho sama chcela.

Tak toto je na cenu multikulti politickej korektnosti roka. Tak podľa policajtov dievčina chce prísť o panenstvo v 13nástich a to rovno v gangbang štýle s pre ňu neznámymi migrantami a vôbec nerieši, že má byť v škole a rodičia ju po škole budú zháňať.

Následne po rôznych fórach rôzni mimovládkari označovali Medzičas za médium, ktoré šíri hoaxy, anonymní diskutéri dokonca odkazovali, že za články tohto typu jedného dňa kolektív Medzičasu trestné stíhanie neminie…

Veľký ohlas, plus názory, že ide o komplet hoax, spôsobili, že som zdroje článku opätovne verifikoval obzvlášť starostlivo.

Keďže som tých 30 hodín nezvestnosti školáčky bol na inom mieste ako ona (a dosť ďaleko), neostávalo mi nič iné, len poctivo opätovne spravodajsky analyzovať jedno vyhlásenie po druhom, jeden zdroj za druhým. Výsledkom bola aktualizácia pôvodného článku a druhý článok k téme.

Ako najmenej podloženú som považoval informáciu o tom, že školáčka podpísala výpoveď, že mala s migrantami sex dobrovoľne. Odznela len z úst sesternici na protestnom mítingu. Plus ju uviedol jeden nahnevaný občan vo vstupe televízie Rossija24.

Pomoc prišla zo strany, odkiaľ by som ju čakal najmenej. Česká televize sa rozhodla uviesť na pravú mieru „ruské dezinformácie“ a tak sa jej redaktor vypravil do Berlína. Na rozdiel od ruských médií sa nemecké štátne orgány s českým redaktorom bavili:

Hovorca štátneho zastupiteľstva v Berlíne Martin Steltner:

Podľa našich informácií sa nejednalo o únos, ani o znásilnenie. Máme informácie, že došlo k sexuálnemu kontaktu s jej súhlasom. Preto vec vyšetrujeme ako zneužitie dieťaťa.

Toto si myslím, vzhľadom na predchádzajúce informácie, už komentár nepotrebuje…

 

14:50 času záznamu relácie ČT

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1097181328-udalosti/216411000100124/

 

13 komentárov

 • Pingback: Prípad 13 ročnej Lisy, x-tá nová verzia – MEDZIČAS

 • V mene Alláha, je možné znásilňovať ženy beztresne

 • obrat v celej zalezitosti!

  Obrat v případu znásilněné 13-leté dívky z rusko-německé diaspory, o kterém jsme zde už informovali.
  http://leva-net.webnode.cz/news/v-berline-utecenci-znasilnili-13-rocne-dievca/

  Poté, co se diaspora nesmířila se závěrem policie a uspořádala mítink u kanceláře Merkelové (informovala o tom opět ruská televize), o celou věc se začalo zajímat ruské velvyslanectví v Německu. Německá média a politická elita tento zájem nejdříve označila, jako hrubé vměšování do záležitosti Německa ze strany Ruska, nicméně, toto “vměšování” přispělo k tomu, že případ znásilnění byl obnoven a dokonce byli zadržení první podezřelé.
  Případ má další pokračování. Hlava MZ Německa F-W. Steinmeier oznámil, že předá ruskému velvyslanci údaje o tom, jak probíhá vyšetřování znásilnění “ruské” dívky. Ale současně prohlásil, že nejsou příčiny a ospravedlnění tomu…, aby někdo zneužíval případ s 13-letou dívkou pro politickou propagandu. Ale přitom ubezpečil, že vláda Německa udělá vše pro nejrychlejší vyšetření případu.
  http://lifenews.ru/news/182118

 • Máte moju plnú podporu. To čo sa teraz deje, nemá proste obdoby. Ja normálne žasnem, kam až je táto sprostá a chorá humanitársko-imbecilná spoločnosť schopná zájsť. Degenerácia hodnôt a newspeakové obraty zaplavili európu spôsobom o akom sa ani Orwelovi nesnívalo. Z pôvodného „pomáhajme utečencom pred vojnou“ sa to behom roka pretransformovalo na „ilegáli si môžu robiť čo chcú, lebo sú zákonom chránení“. Týmto tempom tu o ďaľší rok už budeme budovať mešity a minarety a náš zákon nahrádzať primitívnou šáriou pedofilov a zoofilov. Národ ktorý sa nebráni genocíde si asi naozaj nezaslúži existovať.

  • Ak by US ambasáda vyhlásila že h**no nesmrdí, ale vonia, tak Denník N by všetkých, ktorí tvrdia opak, označil za konšpirátorov a šialencov.

 • „Podľa našich informácií sa nejednalo o únos, ani o znásilnenie. Máme informácie, že došlo k sexuálnemu kontaktu s jej súhlasom. Preto vec vyšetrujeme ako zneužitie dieťaťa.“- takze pachatelia su na slobode, casom este na tu sexualne nadrzanu zabu podaju oznamenie ze im poskodila dobre meno a nemecka policia si napravi reputacii a utocnicku okamzite zatkne! Cele toto sa mi zda ako zly sen. Ale prebudenie bude horsie ako z toho najhorsieho sna

 • Dnes som na Tupkach cital ze Medzicas je konspiracny web.. Skoro som odpadol.. Zda sa, ze tym sorosovskym fetacikom v Tupkach lezite dobre v zaludku… Pre mna je to ocenenie vasej prace.. Tupky nech si myslia co chcu..

  • Biely heterosexual,

   aspon robia medzicasu reklamu …

  • konšpiračný web :-)) to je aký? zo zoznamu súdruha Smatanu? :-))

   • Konspiracny web je taky, ktory bud pise totalne bludy, alebo naopak, pise o niektorych informaciach s dvojtyzdnovym predstihom. Nehovorim, ze obcas sa bludy nenajdu aj tu ( a paradoxne, prave pan Juris ma ovela viacej takych clankov nez pan Polacek ), ale prave prevaha clankov druheho typu robi Medzicasu najlepsiu reklamu.

    • Ak by to malo platiť, potom mainstreamové médiá sú oveľa viac konšpiračné ako Medzičas. Stačí si pripomenúť zúrivé informovanie o ZHN v Iraku a mnohé ďalšie konšpirácie v prospech politikov a záujmov USA.
     Chcelo by to tu založiť novú rubriku „O čom sa konšpiruje v médiách“ a zhromaždiť v nej všetky konšpirácie mainstreamu.

   • Konšpiračný web je to isté ako konšpiračný byt. To tu už predsa bolo pri kauze Gorila.

Pridaj komentár