Nemecko sa mení na totalitu a stráca svoj povojnový demokratický náter

Václav Klaus popisuje svoje zážitky z volebných mítingov pred krajinskými voľbami v Nemecku. Vystupoval na zhromaždeniach AfD, ktoré sa stali nepretržitým terčom útokov zo strany miestnych úradov a aktivistov. Zhromaždenia sa organizovali konšpiratívnym spôsobom, kde sa dopredu nevedelo ani mesto, v ktorom sa bude konať. Tieto šokujúce poznatky svedčia o jednom – totalita v Nemecku už je a napriek volebným ziskom AfD celkový súčet proimigrantských strán dosahuje pohodlnú väčšinu.

Dôsledky budú katastrofálne. Tento rok sa očakáva ďaleko viac ľudí ako minulý rok a ak bol príchod vyše milióna moslimských migrantov problém, dva milióny bude lavínou, ktorá Nemecko pochová.

Prečítajte si to sami

Komentář Václava Klause: Neplánované zápisky z cesty do předvolebního Německa

4 komentáre

 • Na samotnom prijímaní migrantov by nebolo nič zvláštne, keby to bola vôľa väčšiny občanov Nemecka. Politici však konajú v rozpore s názormi svojich voličov a to sa skutočne nedá nazvať inak, ako totalita. V tomto sa dá s Klausom iba súhlasiť.

  Demokratický systém má svoje písané, aj nepísané pravidlá. Tie písané, ktoré obsahuje aj naša ústava, hovoria, že politici (poslanci) sú volení zástupcovia svojich občanov. Občania si ich volia na základe volebných programov a predvolebných sľubov, a potilitici majú mandát ich po zvolení plniť. Ak tomu tak nie je, tak sa nedá hovoriť o demokracii. Kto dal Merkelovej mandát na jej súčasné konanie? Prekvapuje ma, že to občania „demokratického“ Nemecka tolerujú.

  Veľmi nebezpečná situácia nastala aj v našich parlamentých voľbách. Zvolení poslanci už týždeň po voľbách porušili svoje predvolebné sľuby, čo sa nedá nazvať inak, ako oklamanie voličov. Títo poslanci porušili písané aj nepísané demokratické pravidlá a do parlamentu sa dostali podvodom. Ak je toto naša spoločnosť ochotná akceptovať, tak otvorene súhlasí s totalitnými praktikami. A to sa už netýka len „ficovoličov“.

 • Invázia imigrantov, vítanie, schvaľovanie a požehnanie diktátom nemeckej kancelárky je absolútne šialenstvo. Že sa toto deje sa vie už dávno…a je o tom tichúčko….

  https://www.postoj.sk/11874/arcibiskup-kolina-krestanskych-utecencov-v-taboroch-prenasleduju

 • Nemecko ide podľa predom schváleného scenára NWO, či sa to niekomu páči alebo nie.
  Cieľ je jasný totalitná fašistická diktatúra, bez práv a slobody a to nie len v nemecku ale aj …………..
  Či a ako sa im to podarí záleží na ľuďoch, ale s takými „ovcami“, ako sú Slováci sa im to ……………..
  Citát: „NWO začína“:
  http://www.czechfreepress.cz/emil-kalabus/mimoradne-zavazne-informace-o-nastupu-nwo-svobodne-radio.html

  Posúďte sami, ale nevystrašte sa, pokus je jedna vec a výsledok a úspech satanských sí druhá.

Pridaj komentár