Nemecko – útočník pobodal cestujúcich za výkrikov Allah Akbar

Útok vykonal dnes (o 5 hodine rannej) 27 ročný útočník na vlakovej stanici v meste Grafing neďaleko Mníchova. Útočník nepatril k najnovšej migračnej vlne, mal už nemecké občianstvo.  Polícia páchateľa už zadržala.

Na „refugees welcome“ staršieho dáta tak doplatil životom 50 ročný občan z Wasserburgu. Ďalší dvaja  občania skončili v nemocnici z ťažkými zraneniami, jeden z ľahšími.

zdroj: spiegel online

Kriminalita prisťahovalcov a migrantov v Nemecku a Rakúsku postupne stúpa a dosahuje už ťažko zvládnuteľné rozmery.

Nemecká vláda na jej vzostup reagovala bojom proti „fašizmu a extrémizmu“, čo znamená, že sa snažila pomocou represívnych zložiek štátu  zamedziť šíreniu informácií o kriminalite časti migrantskej vlny.

Miesto preventívnych opatrení na potieranie kriminality už v zárodku, viac zaujímali nemeckú vládu vyjadrenia nemeckých občanov na sociálnej sieti.

Na patálie s políciou tak mal väčšiu šancu nemecký občan kritizujúci problémy okolo migrácie ako migrant sexuálne obťažujúci nemecké dievča.

Aj v samotnom Kolíne sa hovorí, že polícia dostala najprv pokyn udalosť utajiť a „presviedčať“ obete, že sa im nič nestalo. Niektorí príliš „eurohodnotoví“ policajti dali údajne dokonca dievčinám na známosť a pokiaľ budú hlasne vytrubovať do sveta, že čo sa im stalo, tak môžu si vykoledovať jeden z tých nemeckých § „za rasizmus“.

Tiež sme tu svojho času písali o dievčaťu z Berlína, kde v jej prípade nemecká polícia a prokuratúra tak mlžila znásilnenie, až sa vo vlastných klamstvách zamotala.

Lenže cenzúra je účinná iba do istej miery týchto skutkov, dnes už nejeden Nemec má osobnú alebo osobne sprostredkovanú skúsenosť a s tou strach pred ideopolíciou nepohne.

Ale aj my na Slovensku nie sme za vodou. Do parlamentu a aj vlády sa oklamaním voličov dostali „eurohodnotové“ postavičky „merkeltypu“, ktoré by nedbali zaviesť „merkelrajch“ aj na Slovensku. Ich problémom sú „kotlebove hliadky“ vo vlaku a nie to, čo sa deje kúsok za našimi hranicami s potenciálom tie hranice poľahky preskočiť.

 

7 komentárov

Pridaj komentár