Nemecko v plameňoch

Keď sa povie o situácii: „…je v plameňoch“, často sa to myslí obrazne. Vyjadrujeme tým veľmi napätú situáciu, vzťah, ktorý hrozí prepuknúť do hádky, alebo sa ponára do deštrukcie. V prípade Nemecka však o žiadne metaforu nejde. Nemecko horí doslova.

Pre nejakou dobou sme zverejnili článok Ivana Novoroľníka, kde sa snažil komentovať situáciu okolo imigrantov a kde vzhľadom na absolútnu ignoráciu vlády voči požiadavkám voličom, článok ukončil slovami: „…skôr alebo neskôr si ľudia položia otázku, či toto je naozaj to pravé orechové a či sa netreba spoliehať na vlastné sily… pozostávajú z úplne bežných ingrediencií : benzínu jesto plné benzínky, fliaš plné pivnice, zápaliek plné trafiky a v schopnosti nepamätať sa, čo sa dialo minulú noc, patríme medzi svetové veľmoci.

V Nemecku, ktoré je postihnuté hlavným náporom imigrantov a kde sa vláda namiesto efektívneho riešenia na zastavenie vlny imigrantov snaží týchto „rozmazať“ nasjkôr po celej krajine a dnes už aj po celej Únii, začali ľudia rezignovať. Z celej krajiny prichádzajú správy, že v objektoch, určených na prijatie nových „spoluobčanov“ vznikajú požiare, čím sa miestne obyvateľstvo s hrozbou drahej, inokultúrnej a potenciálne neprispôsobivej invázie vysporiadava s definitívnou platnosťou.

Toto riešenie je však len prvým stupňov násilia, ktoré môžeme očakávať. Ďalšími budú objekty v plameňoch, ale už aj so živým obsahom, ozbrojené strety extrémistov s mocenskými zložkami štátu, vyhlásenie stanného práva a skôr či neskôr sa do toho chaosu vmiesi nejaký charizmatický „fuhrer“, ktorý ponúkne národu „konečné riešenie“. A národ zlomený náporom imigrantov, na túto veľkorysú ponuku prikývne súhlasom.

Dejiny sa opakujú v cykloch, ale nikdy nie úplne presne. Je to špirála so stále sa stupňujúcou intenzitou a následkami. Druhá svetová vojna znamenala 40 miliónov mŕtvych a konečné riešenie znamenalo milióny obetí pri likvidačných pomeroch a v peciach koncentračných táborov. Vyššia úroveň špirálu len povznesie brutalitu a genocídu niekde, kde dnes ani netušíme, že môže zájsť.

Riešením teda nie je vytváranie podhubia pri vznik nepokojov a chaosu, ale naopak utlmenie. Základom musí byť maximálne spomalenie imigračnej vlny a zachrániť našu civilizáciu tým, že prestaneme brať „humanitárne ohľady“ na tzv. práva imigrantov zneužívať naše sociálne systémy. Opačnou alternatívou je neprehľadná budúcnosť, kde je celkom reálne, že na Kotlebu&comp budeme spomínať ako na mimoriadne rozumnú, mierumilovnú a korektnú alternatívu.

Zdroj:

4 komentáre

  • Iba Rusi nas ochrania.

  • Myslím že Július Cézar povedal, že dejiny sa opakujú každých 80 až 100 rokov.

  • Dobrý článok až na tú poslednú vetu, nie že by som bol stúpenec predsedu BBSK, ale ak sa zamyslím, tak Bernolák, Kráľ, Chalupka, Štúr, Štefánik .. to boli tiež „Kotlebovci“, nacionalisti, národný buditelia, to čo dnešný mainstream nám pchá do hláv, že je špatné! Kto sa postaví za mňa, mojich rodičov, súrodencov, deti? Vari Ficošík? Ten vodu káže a víno pije, tomu sa nedá veriť ani to že dýcha. Ako dôstojník v zálohe vidím kde to naše vlády dotiahli, nesebestačný štát, bez armády! Zatiaľ každý spojenec v čase vojny nám pomohol… ako??? no žiadno, zmluvy sú jedno a činy druhé! História sa opakuje. Začínam chápať prečo sú vo svete vojenské diktatúry, prevraty a ich pozadie. Slovensku pomôže DEFENESTRÁCIA! Treba všetkých tých vlastizradcov postaviť pred súd a to do jedného! Vziať si späť svoje prírodné zdroje, svoje fabriky, obnoviť jednotné roľnícke družstvá, obnoviť sebestačnosť, slovenskú menu a zabezpečiť kontrolu hraníc! Bojím sa, že zamatovo toho Slovensko nedosiahne! Ešte je tu i druhá možnosť … ďalších 1000 rokov v područí niekoho iného! Koho??? Na to netreba mať IQ150.

  • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo Nemecko v plameňoch

Pridaj komentár