Nemecký moslim vraví: Vašu Ústavu neuznávam.

 • Tvoja sestra má tie isté práva ako máš Ty. A máme tu predsa Ústavu
 • No to áno, ale ja ju neuznávam

Tieto slová zazneli v rozhovore redaktorky nemeckej štátnej televízie ZDF so školákom zahraničného pôvodu. Chlapec bol narodený v Nemecku, žiadnu inú krajinu okrem Nemecka nepoznal, jeho nemčina je na nerozoznanie od pôvodného Nemca. Napriek tomu je svet jeho kultúry iný, necíti sa ako Nemec, neuznáva nemecké zákony, nemeckú Ústavu.

Bohužiaľ toto je stav v Nemecku roku 2015, v dobe, keď nám naša intelektuálna „elita“, predstavitelia neziskových organizácií tvrdia, že s prisťahovalcami nebudú žiadne problémy, že sa poľahky medzi nás integrujú. Nie je to tak a nikdy to nebude, pretože absolútna väčšina z nich vyznáva islam, rovnaké náboženstvo ako chlapci v rozhovore, vyznávajú náboženstvo, ktoré vlastne náboženstvom nie je. Je to  totalitná, xenofóbna a agresívna ideológia so snahou o bezpodmienečné šírenia sa do celého sveta.

To, čo naši mimovládkoví milovníci migrácie vyzdvihujú, t.j. obohatenie našej kultúry, znamená v podaní moslimov naše prispôsobenie sa ich kultúre, ich náboženstvu. Zarábanie na (naše) dôchodky neprichádza do úvahy, keďže podľa ich filozofie žena sedí doma, takže 50% populácie je automaticky vyradené z pracovného procesu. A čo sa týka demografického obohatenia – to nám môžu bez problémov sľúbiť. Aj tak žena nemá podľa nich žiadnu inú prácu iba rodiť potomkov, ktorých náklady zaplatíme my…

Islam je morová nákaza, ľahko prenosná a prakticky nevyliečiteľná. Islamské právo, ktoré v Európe podľa výskumu sociologického ústavu WZB v Berlíne, požaduje polovica všetkých v Európe žijúcich moslimov a prakticky všetci, ktorí sa nám tu dnes valia, je nekompatibilné s demokraciou, Ústavou a našimi normami. Neuznávajú rovnosť pred zákonom, nemoslim je podľa nich automaticky podradný človek, práva žien sú bezcenné, rozhoduje výlučne muž, ktorý ženu vlastní a môže ju kedykoľvek zmlátiť, schvaľujú vraždy v mene náboženstva atď.

Jedinou možnosťou ako sa vyhnúť budúcim problémom je udržať stav islamu ako je na Slovensku dnes. T.j. na úrovni, keď sa nevytvárajú getá a celé komunity, tvoriace paralelnú spoločnosť, ktorá sa sama segreguje a čerpajúc silu z množstvá postupne expanduje na celé domy, ulice, mestské štvrte. Postoj vlády, ktorá chápe nebezpečenstvo tejto totalitárnej ideológie je rozumný a správny.

To, že mimovládne organizácie kritizujú vládu za explicitné vylúčenie islamu u prisťahovalcov, ktorých si sami vyberieme, je len príznakom, že im ide o vytvorenie práve toho, voči čomu formálne protestujú . Oni neprotestujú voči nedemokratickému správaniu sa vlády. Naopak, ide im o chaos, likvidáciu demokracie, o nový poriadok, novú totalitu.

Film je v pôvodnom znení s českými titulkami

 

Zdroj:

3 komentáre

 • USA a EU odmítly přijmout od Ruska seznam 87 000 islámských teroristů . Absolutně šokující zpráva pro vnitřní potřeby Kremlu připravená ruskou SVR (Zahraniční výzvědná služba) a FBS (Federální bezpečnostní služba) praví, že americká CIA a Interpol dnes ráno odmítly převzít obrovský seznam islámských teroristů již přítomných či právě na cestě do USA a Evropy, sestavený ruskými výzvědnými službami, a prohlásily, že odmítají seznam proto, že „v současné atmosféře není politicky použitelný“.

  Podle této zprávy president Putin dnes na schůzce v rámci Organizace Smlouvy o kolektivní bezpečnosti (CSTO ) povolil vydání tohoto obrovského seznamu nejméně 87 000 „známých/podezřelých“ teroristů spjatých s terorem ISIS/ISIL dnes na schůzi s Radou šéfů státu v hlavním městě Tadžikistánu Dušanbe a varoval, že tento Islámský stát má plány pro svatá města Mecca, Medina a Jeruzalém, a ohrožuje Evropu a Rusko. http://www.ovkscmfm.estranky.cz/

 • Aj RKC ma svoje informacne zdroje
  arcibiskup Cyril Vasil oficialne potvrdil ze krestanov je medzi imigrantami velmi malo lebo usli skor do Libanonu, a ze rovnake informacie ma aj z Talianska
  ide teda naozaj o islamsku invaziu a informacia 90% imigrantov je moslimov rozhodne teda nie je prehnana
  ——————————————————–

  Treba povedať jeden zaujímavý fakt. Pokiaľ ide o Sýriu, tak kresťania síce z krajiny odchádzajú, ale len zriedka sú v nejakých utečeneckých táboroch. Dôvodom je aj to, že v prvej fáze občianskej vojny nechceli byť považovaní za politických utečencov, ktorí tak ako napríklad sunitskí moslimovia utekali pred tlakom Asadovho režimu a končili v utečeneckých táboroch v Turecku a Jordánsku. Kresťania sa nechceli identifikovať s touto skupinou a keď utekali, tak skôr do Libanonu a často nachádzali útočisko u príbuzných, známych a v kresťanských komunitách.

  Doteraz platí, že kresťanov je v libanonských utečeneckých táboroch málo. Hoci aj oni žijú ťažko, platia nehorázne nájmy za malé bytíky a nemajú žiadnu šancu zohnať si prácu. Pokiaľ ide o kresťanov v Iraku, tí sú síce v zberných táboroch, ale na území nateraz relatívne bezpečného Kurdistanu. A žijú tam v nádeji, že raz sa budú môcť vrátiť domov. Aj keď tá nádej klesá úmerne s časom, ktorý uplynul od chvíle, keď opustili svoje dediny a mestečká. A treba tiež povedať, že v týchto táboroch nevydržia donekonečna.

  Čiže v tých migračných vlnách do Európy sú kresťania zastúpení málo?

  Z toho, čo sa nám podarilo zistiť aj cez cirkevné štruktúry v Taliansku a Grécku, vyplýva, že kresťania takýmto spôsobom príliš neutekajú. Isteže, sú v týchto vlnách prítomní, ale nie sú ich výraznou zložkou. Aj keď dopátrať sa presných informácií je, samozrejme, problém.

  https://www.postoj.sk/5962/cyril-vasil-utecenci-su-pre-nas-misionarskou-vyzvou

 • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo Nemecký moslim vraví: Vašu Ústavu neuznávam.

Pridaj komentár