Nie je hriech byť gay, ale nútiť okolie sa tak správať a dokonca za peniaze.

V Moskve prebehol pokus o vyvolanie Gay-pride pochodu. Organizátori nezískali povolenie, napriek tomu už niekoľko dní avizovali pochod. Zároveň s nimi sa aktivizovali pravoslávni aktivisti. Média celého sveta sa búria.

Akcia prebehla veľmi sofistikovaným spôsobom. Na ulici, na vopred avizovanom mieste, zastala štvorkolka, z nej vystúpili LGBT aktivisti a začali prevolávať heslá na podporu hnutia. Okamžite sa proti nim vyrojili pravoslávni aktisti a začala potýčka.

Zatknutie počas "gay pride" v Moskve

Zatknutie počas „gay pride“ v Moskve

Líder LGBT hnutia Nikolaj Alexejev sa pokúsil ujsť, ale pravoslávni aktivisti ho zadržali do príchodu polície. Tá zatkla nielen Alexejeva, ale aj lídra hnutia Božia vôľa Dmitrija Enteo. Obom stranám zabránila v ďalšom pochode

Portál „Mir 24“ zrátal účastníkov tejto heroickej bitky

 • Akciu pokrylo 30 novinárov
  Zúčastnilo sa jej
 • 10 pravoslávnych aktivistov
 • 4 priaznivci LGBT hnutia

Bývalý hovorca hnutia Inakosť Peter Králik sa vyjadril, že sexualita nepatrí na ulicu, že je to súkromná vec každého človeka. Profesionálni homosexuáli však práve z politizácie sexuality žijú. Ich lobby presadzuje relativizáciu morálky spoločnosti ako nástroj na deštrukciu koreňov spoločnosti. Spoločnosť bez základov sa stáva ľahkou korisťou pre tvorcov rôznych -izmov, je to beztvárna masa, ktorá je poddajná, neschopná odporu a ktorú je možné formovať ľubovoľným spôsobom.

V Rusku si uvedomili, že LGBT je len predĺženou rukou západnej propagandy a tak zakázali prezentáciu prejavov homosexualizmu všade tam, kde by došlo k ovplyvneniu mládeže. Tento zákon sa stal cieľom kritiky USA. Nakoniec je známe, že predstavitelia ambasád USA sa musia povinne zúčastňovať LGBT aktivít po celom svete. Paradoxom je, že Američanom absolútne nevadí trest smrti za homosexuálny styk v islamskom svete.

Aj akcia v Moskve nemá nič spoločné s právami homosexuálov, ale je to dopredu zorganizovaná, zaplatená a samozrejme podporená Západom a západnými médiami. Uvedomte si, že hovoríme o 20 miliónovej Moskve, kde je podľa mňa okolo milióna ľudí s homosexuálnymi sklonmi. Títo štyria aktivisti nemajú proste právo hovoriť za nich a ani médiá by to tak nemali prezentovať.

Poznám mnoho homosexuálnych párov. Nepotrebujú do celého sveta vykrikovať čo sú zač, hoci sa tým ani netaja. Nakoniec, ako si nevyberáte pohlavie a rasu, rodíme sa aj so sexuálnymi preferenciami. Nikoho to nepohoršuje, každý si žije svoj súkromný život ako sa mu páči. Avšak iné by bolo, keby jedni či druhí sa snažili nanútiť svoj pohľad a spôsob života druhej. A práve tieto násilné preferencie menšín su baranidlom na to, ako zastrašiť väčšinovú spoločnosť.

Dá sa povedať, že v takto nastavenej spoločnosti ani pochody nie sú oslavou rozmanitosti, ako by mali byť, ale skôr kultúrnou obdobou nacistických fakľových sprievodov, kde agresívna menšina dokazuje svoju moc.

[sociallocker][/sociallocker]

Zdroj:

http://kommersant.ru/doc/2738590

 

 

 

8 komentárov

 • Martin Zizko

  Čo sa týka LGBT organizácii: osobne nie že by som nevidel žiadne chyby na LGBT organizáciach, ale prevažne ich vnímam ako pozitívne. Netreba mať primitívne čiernobiele myslenie a povedať, že 100% všetko čo patrí do tretieho sektoru je zlo. Homofóbia je reálny fakt a sme na tom ďaleko horšie ako západné štáty.Spájať tieto organizácie s NWO prislúcha len čiernobielym fanatikom, ktorí sú prehnane posadnutí konšpiračnými teóriami.
  A nemám nič proti Dúhovým pochodom (okrem nejakých vzácnych exhibicionistických extrémov). Doteraz náboženstvo tieto témy tabuizovalo a je čas diskutovať o tom aj nahlas a verejne.

  Exhibicionizmus je na LGBT pochodoch veľmi vzácny a ak sa už teda konečne vyskytne, tak podľa mňa len výlučne v USA, čo je sama o sebe šialená krajina. Netreba sa dať nachytať stránkami náboženskych fanatikov, ktorí radi zverejňujú rôzne hnusné fotky na LGBT pochodoch. A tiež sa netreba dať nachytať ani manipulatívnym Ruským filmom Sodoma, kde sa autor filmu snaží vystrihnúť 1% iba výlučne tých hnusných exhibicionistických predvádzaní, hoci 99% ľudí na pochode sa správajú slušne normálne a nerobia žiadne výstrednosti

 • Juraj aj ked vo vela veciach mate pravdu, tu sa mylite. Nie, homosexuallita nieje v ziadnom pripade vrodena, jedna sa o psychosexualnu deviaciu ktora sa ziskava v priebehu zivota. je to rovnake ochorenie ako pedofilia ci zoofilia.

  Zmena sexuality je zalozena na neuroplasticite mozgu ktory sa prisposobuje danym situaciam akym je vystaveny. Casto su to ludia so zlymi zazitkami v detstve, chyba im skutocny muzsky vzor(za skutocny muzsky vzor sa nepovazuje „nice guy“) a pod.

  tak isto vezni ked idu do basy tak docasne a niektory trvale zmenia orientaciu na homosexualnu, aj ked predtym boli heterosexualny

  • Minimalne je vrodena predispozicia,
   V sucasnosti sa o tom stale vedu diskusie medzi odbornikmi ci je pricina geneticka alebo skor ziskana behom vnutromaternicoveho vyvoja ci este neskorsie
   Stretol som sa aj s tym ze niekto to ma od detstva a niekto bol normalne heterosexualny a zrazu sa zmenil (vysvetlenie zatial pre to nemam)

   vzdy vsak zalezi na cloveku ako sa s tym vyrovna ci to bude chapat ako svoju sukromnu vec, alebo ako nieco co treba neustale verejne pertraktovat. Podotykam ze ani heterosexuali nerobia pochody typu „som hrdy na svoje sexualne organy“

   v kazdom pripade som proti tomu aby mi niekto vnucoval svoju sexualnu orientaciu pod zamienkou udajnych prav

  • Lubomír Bouše

   To by znamenalo převrat v lékařské vědě a zcela změnilo náhled na tuto nemoc. Já má také pochybnosti, že se jedná o ryze vrozenou chorobu, ale nemám o tom důkazy. Nemáte nějaké podklady ?

   • no nie presne o homosexualite, ale o neuroplasticite mozgu a o tom ako meni sexualne preferencie si mozete precitat na yourbrainonporn.com pisu tam ked si postupne rozklikate vsetky clanky aj o tom ako eskalacia vzrusenia moze viest k docasnej homosexalite

  • Martin Zizko

   Na tonmto odkaze máte o buzerantoch všetko vysvetlené na odbornej úrovni. Veľmi odporúčam si to prečítať
   http://homosexualita.host.sk/

 • rad citam medzicas.
  v mnoho pripadoch mi bere „slova z ust“.

  neit co dodat, len dalsi suhlas.

Pridaj komentár