Nominácia Donalda Trumpa je stále istejšia.

Washington Post uviedol, že neúspešný kandidát na prezidenta Marco Rubio vyjadril svoju ochotu podporiť Donalda Trumpa, ak bude víťazom primáriek.

V kampani sa floridský senátor proti Trumpovi ostro vyhradil a odmietal ho akceptovať ako možného kandidáta republikánov, ale akceptuje pravidlá nominačného súboja. To podľa neho platí zvlášť vtedy, ak si predstaví, že kandidátom demokratov by sa stala Hillary Clinton.

Doslova povedal:  „Hillary Clinton by bola pre Ameriku katastrofou.

Zdroj:

6 komentárov

 • Knieza Myskin

  tak toto je naozaj sila

  http://www.globalresearch.ca/counter-propaganda-as-an-instrument-of-peace-fidel-castro-and-the-battle-of-ideas-the-dangers-of-nuclear-war/5529824
  Michel Chossudovsky, Global Research, 13.6.2016 Nebezpečí třetí světové války je nepřehlédnutelné. Jaderná válka je stále „na stole“. Presidentská kandidátka Hillary Clintonová prohlásila: „Chci, aby Iránci věděli, že pokud se stanu presidentkou, napadneme Irán… prostě je vymažeme.“

 • Ja viem, že je to úplne mimo, ale už som dlho na Medzičase nevidel trolí komentár. Čo sa s nimi stalo? Kedysi boli hojní. Prestali ich platiť alebo dokonca dostali rozkaz ignorovať takéto stránky, alebo ich filtrujete? Myslím, že v každej populácii sa nájde zopár zakomplexovaných handicapovaných ľudí čo ostatným závidia (nesúdim ich), ktorých by mali tajné služby a agenti podchytiť a využívať na takýto druh propagandy. Alebo je len ticho pred búrkou?

 • No som veľmi zvedavý ako toto celé dopadne…

 • Tak uz aj „Little Marco“ uznal kto je alfa samec.. Stalo ho to sice niekolko 100 milionov dolarov a poskodenu reputaciu, nakoniec to vsak pochopil.
  Ako v prirode – silnejsi samec bere vsetko – slabsi ide z cesty a v krikoch si lize rany.

  V suboji Trump-Clinton nemam najmensich pochyb o Trumpovej dominancii.

 • Ona nieje katastrofou len pre USA, ona je katastrofou aj pre europu, blizky vychod a dalsie casti sveta…

 • Hillary vždy bola, je aj bude pre americkú politiku katastrofou…

Pridaj komentár