„Normalizácia“ a cenzúra ako odpoveď európskych „elít“ na problematiku migrácie.

(úvodné foto: Wikipedia, Janne Karaste,  CC BY-SA 3.0)

Neschopné, zapredané, nesvojprávne, riadené tĺkmi, hlúpe…

Mannerheim

ktovie ako by túto situáciu komentoval Carl Gustaf Emil Mannerheim, ak by ešte žil. A či by vôbec taká situácia vo Fínsku vôbec mohla vzniknúť ak by žil… foto: Wikipedia

Taký je vo všeobecnosti názor európskeho „nácka a extrémistu“ na rôzne tie „eurohodnotovo intelektuálne elity“, teda „proeurópskych“ politikov, mimovládkarov, „osobnosti“…

A prichádza čas, že tí „náckovia a extrémisti“ tvoria podstatný podiel v zložení európskej spoločnosti ak nie aj väčšinu. Uvidíme napríklad zajtra vo voľbách v Poľsku.

Že migrácia prevádzaná takýmto spôsobom zákonite musí priniesť zvýšenie kriminality je každému jasné.

Dochádzalo k tomu aj na Slovensku počas vojny v Juhoslávii. Po otvorení pracovného trhu v  Británii a Írsku poniektorí naši spoluobčania tiež tam „vylepšili“ štatistiky.

Migrácia prináša celý rad problémov, ktorý však sa umocňuje na n-tú vďaka hlúpym postojom (že by tie často spomínané doláre od Saúdov ?) zapredaných  elít.

Niekedy to naozaj nadobúda „švejkovský stav“, hodný pera Jaroslava Haška.

Fínsky denník Iltalehti zverejnil informáciu, že fínske štátne policajné riaditeľstvo zakázalo jednotkám polície verejne identifikovať migrantov podozrivých z trestných činov.  Ide o to, že správy o trestnom čine nesmú obsahovať identifikační údaje, podľa ktorých by sa dalo zistiť, že tento spáchaný zločin spôsobil práve migrant.

„Nemáme v pláne (takýmito informáciami)  rozpútavať nepriaznivú situáciu a šíriť zlú náladu.“

súhlasí s opatrením šéfredaktorka Ina-Maria Reize-Wildemannová.

Takže nakoniec  zlú náladu nešíri páchateľ, ale ten, kto v záujme zabránenia ďalším trestným činom rozšíri info o páchateľovi.

Takže si predveďme modelový prípad.

Nejaký týpek, aký sa žiaľ nájde v každom národe, nazvime ho pracovne „Mustafa“, zatúži po ženskej kráse a keďže v jeho krajine to ani nie je jeho vina, ale vina tej vyzývavej dievčiny, tak znásilní miestnu devuchu. Akosi neznajúc miestnych pomerov vykoná toto rovno pod bezpečnostnou kamerou s rozlíšením ako u špičkového fotografa.

Záznam o „multikulturálnom obohatení“ sa dostane na políciu.

Polícia zistí, že „Mustafa“ vyzerá tak trošku ináč ako Fín, a tak spadá o nariadenie o zatĺkaní zločinov migrantov.

A tak polícia ak vôbec zverejní správu o znásilnení, tak bez požiadavky na ohlásenie pohybu podozrivej osoby. Ak volačo napísať predsa len musí , tak napíše, že slečnu xy znásilnil muž.  A zabaví samozrejme záznam, aby ho nik nezverejnil.

Každému bude hneď jasné, z akej komunity dotyčný bol, keďže policajné hlásenie bolo tak stručné.

Takže k zníženiu kritiky problémov okolo migrácie  nedôjde, k čomu však pravdepodobne dôjde, že „Mustafa“ skôr či neskôr sa opäť povenuje svojmu „koníčku“, keďže je akýmsi polovičným fantómom – duchom,  ktorého podoba je síce zachytiteľná ale nezverejniteľná, nereprodukovateľná.

Samotná migrácia je veľmi zložitý proces. Zdá sa, že väčším problémom v jednotlivých krajinách ako samotní migranti sú miestne „intelektuálne elity“. Tie svojou „jasánkovskou“ aktivitou znásobujú problém naozaj veľmi ďaleko za hranicu únosnosti.

„Intelektuálnosť je druh hlúposti“

Osho

 O podobných tajných nariadeniach pre políciu sa hovorí aj v Nemecku.

Orgány Európskej Únie dokonca pripravujú cenzúru internetu aby sa čo najviac sťažilo poskytovanie informácií o negatívnych následkoch migrácie aj medzi samotnými obyčajnými občanmi. Či chystajú aj opatrenia proti samotným negatívnym dôsledkom, nevedno…

Veľmi to pripomína obdobie tzv. „normalizácie“ v rokoch 1969 – 1970. Lenže „normalizácia“ v Československu bol proces, kde sa rýchlo obmedzovala sloboda slova ale pomaly sa dvíhala životná úroveň.

Dnes nám EU rýchlo obmedzuje slobodu slova a rýchlo znižuje životnú úroveň.

 zdroj: Česko Aktuálne

6 komentárov

 • http://www.ceska-justice.cz/2015/10/zpravodajske-sluzby-integrace-tolika-lidi-je-nemozna-nemecko-ceka-chaos/

  Z analýzy vyplývá, že je integrace přistěhovalců v současnosti nemožná. „Integrace stovek tisíc nelegálních přistěhovalců v Německu není možná vzhledem k jejich počtu a současným paralelním společnostem,“ stojí v údajném dokumentu, podle kterého se prý do Německa dovážejí islámský extremismus, arabský antisemitismus, národní a etnické konflikty jiných států a jiné chápání práva a společnosti.

  Dokument poznamenává, že bezpečnostní síly nebudou schopny za těchto okolností zajistit v Německu dostatečný pořádek, veřejnou bezpečnost a vymahatelnost práva. „Německé bezpečnostní orgány nejsou a nebudou schopny řešit tyto importované problémy včetně reakcí ze strany německého obyvatelstva,“ varuje prý analýza.

 • Použiť citát je vhodné vtedy ak chápeme jeho kontext.

  Takže ak cituješ Osha “Intelektuálnosť je druh hlúposti”, tak si nepochopil čo jeho vyjadrenie znamená.
  Skúsim vysvetliť a možno sa v tom nájdeš sám.

  Jediné čo existuje je „tu a teraz“, ak od prežívania prítomnosti utekáme ku konštrukciam mysle ( minulosť, budúcnosť, hodnotenia a posudzovanie atď ) tak nie sme inteligentní ale intelektuálni. Napríklad babka ktorá pleje v záhrade a je plne ponorená do tejto činnosti, nepremýšľa len vníma to čo práve robí, sa správa inteligentne. Ak ty sedíš a nevidíš a nevnímaš nič, len si ponorený vo vlastnej mysli tak si intelektuálny.

  V dobrom samozrejme.

 • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo “Normalizácia” a cenzúra ako odpoveď európskych “elít” na problematiku migrácie.

 • Knieza Myskin

  Čítame to všade – “utečencom musíme pomáhať”. Sémantika tejto vety by sa dala spochybniť, keďže všetci vieme, že musíme len platiť dane a zomrieť. Na druhej strane si uvedomujeme, že ľuďom v ohrození života treba pomôcť. Je to naozaj ľudské.

  Problém nastáva, keď si niekto pod pomocou predstavuje niečo iné ako nekontrolovanú ilegálnu imigráciu do najbohatších štátov EU. Ľudia, ktorí sami seba označujú za tolerantných a ľudských, akýkoľvek odlišný názor označia za rasistický a xenofóbny. Nie je to zaujímavý paradox?

  https://clovekmysliaci.wordpress.com/2015/09/09/o-totalitnej-tolerancii/

  Z územia, kde operuje Islamský štát, prichádzajú stovky tisíc ľudí, často bez dokladov. Viete, koľko teroristov prišlo spolu s utečencami? Je to ľahké – presne toľko, koľko chcelo. To je logický dôsledok nekontrolovanej imigrácie.

  Preto vyzývam presstitutov k ľudskosti. A viete, čo je typicky ľudské? Myslieť!

  • Turci napríklad, podľa európskej agentúry Frontex, používali svoje aerolinky a iné prostriedky na zvyšovanie migračného toku do Európy, de facto tým pomáhali organizovať migráciu. Okrem toho Turci pomáhali financovať ISIS a neproporčne tvrdo útočili na Kurdov, najbližších spojencov Západu v regióne. A najmä, Blízky východ nie je Švédsko, tu premiér a prezident neberie do úvahy názor miestneho liberálneho komentátora pri svojej politike. Tu fungujú iné zákony verejného života.

   https://www.postoj.sk/6500/merkelova-privolava-dalsi-problem

Pridaj komentár