Nórsky politik cíti vinu a zodpovednosť – za Somálčana, ktorý ho znásilnil

Nórskeho politika Karsten Nordal Haukena v jeho vlastnom dome prepadol a znásilnil neznámy páchateľ. Tento bol neskôr chytený a zistilo sa, že išlo o žiadateľa o azyl pôvodom zo Somálska. Keď sa politik dozvedel, že po odpykaní trestu 4,5 roka vo väzení bude deportovaný naspäť do Somálska, vyjadril sa, že cíti vinu.

Nordal Hauken, ktorý sám seba opisuje ako „mladého člena socialistickej strany ľavice, feministu a antirasistu„, bol napadnutý a znásilnený vo svojom vlastnom dome. Politik v programe nórskej televízie odhalil, že sa snažil vyrovnať s tým, že sa stal ako heterosexuálny muž obeťou znásilnenia a následne sa pokúšal nájsť úľavu v alkohole a marihuane.

Som heterosexuálny muž, ktorého znásilnil somálsky žiadateľ o azyl,“ píše Nordal Hauken pre NRK. „Môj život je v troskách, ale teraz sa cítim previnilo pri vedomí, že bude deportovaný preč z krajiny.

Ďalej hovorí: „Ale tiež som mal silný pocit viny a zodpovednosti. Bol som dôvod, prečo by už nemal byť v Nórsku, ale namiesto toho bude poslaný do temnej neistej budúcnosti v Somálsku.“ A dodáva: „Vidím ho hlavne ako produkt nespravodlivého sveta, produkt výchovy poznačenej vojnou a zúfalstvom.

Komentár

Západná dekadencia a strata morálneho kompasu je hlavnou príčinou zániku západnej civilizácie. Toto „páchanie dobra“, hľadanie príčiny problémov vždy len v sebe je nielen iracionálne, ale v konečnom dôsledku aj antisociálne, nedemokratické a antihumánne.

Každá rozumná demokratická spoločnosť považuje rovnosť pred zákonom za základ spravodlivého usporiadania sveta. Akonáhle sa začne na ľubovoľné osoby, či skupiny osôb nazerať inak, demokracia končí a s ňou končí aj sociálny zmier.

To, čo dnes na západe sledujeme, je len začiatok chaosu. Ktorého príčinou sú nielen šialenci vo vládach, ako je napríklad Angela Merkel. Bez podpory ešte väčších šialencov typu Karsten Nordal Hauken, by však politici nemohli robiť to, čo robia. Budúcnosť Nórov s takýmto názorom je ešte temnejšia ako to, čo Nordal Hauken opisuje pri svojom strachu o osud Somálčana.

Ľudia, ktorí cítia vinu za to, že ich niekto znásilnil, si to znásilnenie evidentne prajú zopakovať ešte mnohokrát. Asi im to robí dobre. Len nie je jasné, prečo túto skúsenosť chcú nanútiť každému v Európe.

Vlastný zadok nepovažujem za vec verejnú, aj keď na to majú politici evidentne iný názor. To bude asi tá nová homosexuálna politika, alebo ako sa to dnes vznosne nazýva – európske hodnoty…

Zdroj:

19 komentárov

 • Toto len dokazuje, ze vacsina zapadoeuropskych politikov je zrela na uzavrete oddelenie psychiatrickej liecebne. Vieme kto to ma cez svoje mimovladky a rozne „nezavisle“ organizacie na svedomi. U nas zatial brainwashing nema az take uspechy, lebo mali menej casu. Ale teraz sa to evidentne snazia dobiehat horuckovitou az hysterickou aktivitou. Vacsina obyvatelstva si vsak zatial zachovala zdravy rozum a treba ju len podchytit.

  • Čo iné mohol povedať aby nepoprel svoje predošlé multi-kulti drístanie? Povedal presne to, čo povedať musel ak chce politicky prežiť medzi rovnako zdegenerovanými ako je on.

 • No proste má rád vtáka v zadku 😀

 • Jana Ludvigova

  Budem zvedavá, ako sa chlapík bude osprevedlñovat tomu násilnikovi, ak zistí, ze ho nakazil napríklad HIV. To uz len bude cernosko chudák na tretiu! Potom asi aj Kiska bude apelovat na jeho prepustenie a okamzitú rehabilitáciu a patricné liecenie, prípadné finacné odskodnenie a rovno by mu mohli dat aj nejakú Sacharovu cenu :o).

 • Tomuto príbehu neverím. Podľa mňa môže ísť o propagandu.

 • ….raz, stalo sa to na strednom Slovensku kdesi v horach sa tulal turista.

  dnes uz viem, ze to bol Nor.

  na toho Nora v hore narazil medved. ten nevahal a rozhodol sa uzit si s bezbrannim turistom.

  popadol ho a poriadne ho po*ebal.
  pravdepodobne si Medved uzival na turistovi z Norska pekne dlho.

  turistu z Norska, krvaveho a v bezvedomi, nasli nahodou dalsi turisti a vdaka rychlej pomoci ho v slovenskej nemocnici dali do kopy a pomali preberali z umeleho spanku.

  od toho momentu, ako otvoril Nor oci, plakal nonstop a trpel depkami.
  uz po tyzdni chcel spachat samovrazdu, no prisla za nim rodina a dalsi.

  rodina, priatelia ho utisovali a vysvetlovali mu, ze to, s tym medvedom, je fakt hroza a ze to chapu.

  Norsky turista v tedy povedal prve slova, cez slzy a plac a po operacii zadku aj ust –
  ten medved ani nezavola a ani nenapiseeeee

  ————————–

  Norsko je ukazkova degene krajina,

 • Nechápem ako sa dospelý chlap môže nechať ,,znásilniť“ negrom. Mal to byť negrov posledný hrdinský čin a potom už iba funus!

 • Pingback: Sluníčkář-posel z temnoty | cozivotdal

 • Západné „hodnoty“ alebo akým spôsobom sa musí zdeformovať osobnosť človeka, aby sa z neho stal sebadeštrukčny neomarxistický produkt bez vlastného, zdravého uvedomenia si Ja Som?

 • Mam pocit ze pan Mlady Soc. Laviciar sa chce prizivit na nestasti, tak ako to robi spusta verejnych osob. Bohuzial pre neho, ucinkujucim je v tomto pripade jeho ctena rit. A o to vierohodnejsie ma vyzniet jeho „VlezDoPrdele“ starsim soc. laviciarom a cielenej verejnosti. Komantar to pekne zhrnul a rucicka moralneho kompasu Europy je uz tiez nasmerovana.

 • Juraj máš prawdu. Je z toho na zwracanie. Súhlasím s Rusmi, ktorí sa smejú z tejto zženštilosti Európanov, odmietajú tú istú cestu powoľovania rôznym úchylom aby určovali čo je „normálne“ a čo nie. Výsledok je zjavný – viď tohto zdrogovaného socialistu. Proti porušovateľom hocakých zákonov, či už svetských, alebo tích Božích musí prísť prísny trest.. Ak nie – príde trest zhora. Je toho celá Biblia. A to čo sa deje teraz v EU – už sa dialo toľko krát… odporúčam čítať Bibliu.

 • Ako veriaci kresťan som mal spočiatku problém ako sa postawiť k utečencom. Mal som kamaráta ktorý sa pokúšal dostať svojich rodičov z bombardovaného Sarajeva, stretal som utečencov z Abcházska a počul ich príbehy ako utekali noci len na ľahko pred bombardovaním…moja ex mala na starosti utečencov z DOmbasu a otriasol ma príbeh ženy, ktorej bomba wlastnej armády odtrhol sánku a Rusi jej robili novú…
  Ale potom som si predsa len otvoril Bibliu ktorá je plná utečenow. Čo sa očakáwa od utečencov, som uvidel na príklade Židov deportovaných do Babylónu. Boli w cudzej krajine, s cudzím náboženstvom, pod cudzou vládou. Cez proroka Jeremiáša však od Hospodina dostali príkaz: Jer. 29,7 Toto hovorí Hospodin zástupov, Boh Izraela, všetkým odvlečeným, ktorých som poslal do zajatia z Jeruzalema do Babylonu: 5 Stavajte domy a bývajte v nich, vysádzajte záhrady a jedzte ich plody. 6 Berte si ženy a ploďte synov a dcéry, žeňte svojich synov a vydávajte svoje dcéry, aby plodili synov a dcéry, aby sa tam rozmnožili a neumenšovali sa. 7 Usilujte sa o blaho mesta, kam som vás poslal do zajatia, modlite sa zaň k Hospodinovi, pretože od jeho blaha závisí aj vaše blaho. No a takýchto miest som našiel hodne. Je jasné, do Európy sa newalia Židia alebo Kresťania (je ich zlomok). Ich wiera im káže niečo úplne iné, ich prorok od začiatku šíri wieru mečom…tak nie je dôvod plakať nad ich deportácijou,…

  • Ked ludia z Ukrajiny utiekli do EU, lebo si potrebovali zachranit hole zivoty, tak ich vratili napr. aj z Nemecka naspat, ze tam vojnovy stav nie je. Cize oni ZAMERNE Slovanov-prisposobivych, pracovitych vracaju naspat-s vedomim, ze po navrate na Ukrajinu skutocne im a ich detom hrozi smrt (utoky na Donbas – ostrelovanie civilistov a budov, domovov..mucenie odporcov pucistickej vlady, unosy, vrazdy…a zaroven odvody 18.r.synov na front s vedomim matiek, ze sa jej synovia mozu vratit v rakve, uz boli pripady, ze odvedencov zastrelili velitelia, ked odmietali strielat na svojich spoluobcanov…a matkam povedali, ze spachali samovrazdu a pod.). Cize som za pomoc takymto obetiam , nie ich vyhostenie a miesto nich EU protezuje ludi z inej kultury, ineho nabozenstva, a z krajin, kde ani nie je vojna !!! To je ten dvojity meter. Zamerne nam chcu do EU prijat agresivnych mladych muzov, ktorinami pohrdaju, aby proti nam bojovali. Preto Ukrajincov vratili-ti by proti nam predsa nebojovali..

  • MiroMoskowski: ty si kresťan? Tak potom ti odporúčam, aby sa sa prebudil a k tomu ti pomôže tento článok
   http://krestanstvo.czweb.org/clanky/biblicke-zazraky-su-ufo-podvod-mame-na-to-jasne-dokazy

 • Možno mu len došlo, že nieje až taký heterosexuálny muž a jeho „smutná“ skúsenosť ho poslala na tú správnu koľaj.

 • nejde o stockholmsky syndrom ?, mne to pripada ako pravdepodobnejsie vysvetlenie
  uz Bill Waren napisal ze Europa mu pripada ako tyrana a zneuzivana zena – tak sa totiz chova voci islamu

Pridaj komentár