Obama – veľký muž ruského národa je v ohrození života

Zdá sa vám, že je v názve článku chyba? Vôbec nie, ešte nikdy v povojnovej histórii sa nepodarilo žiadnemu vodcovi zjednotiť ruský národ tak, ako sa to svojou agresívnou politikou, útočiacou priamo na najhlbšie a najviac ohrozujúce záujmy Ruska, podarilo tomuto politikovi.

Napriek jeho nespochybniteľne úspešnej práci na ruskom zjednotení, je možné, že nedokončí svoje dielo a bude musieť predčasne odísť, ako špekuluje portál Mr Conservative

Obamovo zdravie, môže byť v ohrození – Dokončí svoje druhé funkčné obdobie?

Každý si mohol všimnúť, že Barack Obama výrazne zostarol od doby, kedy nastúpil pred šiestimi rokmi do úradu. Teraz však nové správy ukazujú, že prezident trpí celým radom zdravotných problémov a niektorí hovoria, že nemusí byť schopný dokončiť svoje druhé funkčné obdobie.

Obama_Mrconservative

V decembri bol Obama hospitalizovaný s bolesťami v krku. Lekári zistili, že prezident trpel nadmernou tvorbou žalúdočných štiav, čo je bolestivý stav často spôsobený stresom.

Vzhľadom k tomu, ako Obama zostarol a k jeho nedávnej hospitalizácii, je úplne jasné, že prezident stres spôsobuje vážne problémy, ktorý by mohli mať pravdepodobne vplyv na jeho srdce. Obamovo srdce je už oslabené z minulosti kokaínom, takže infarkt by pri prezidentovi nebol príliš veľkým prekvapením.

Lekári už celé roky až dodnes starostlivo sledujú stav Obamovho srdca, čo naznačuje, že sú možné obavy o vplyve stresu na srdce.

Obamova administratíva mlčí o zdravotných problémoch prezidenta, pretože nechcú aby jeho nepriatelia boli nadšení vyhliadkou na jeho odchod z úradu. Než však dostaneme záchvat radosti pri predstave Obamu opúšťajúceho prezidentský úrad, mali by sme si uvedomiť, že ak to urobí, ostaneme tu trčať s Joe Bidenom ako prezidentom.

Nie som si istý, či je to lepšie alebo horšie …

 

Zdroj: 

3 komentáre

 • ostaneme tu trčať s Joe Bidenom ako prezidentom.
  ————-
  to je ten co chcel tazit na Ukrajine bridlicovy plyn?

  • Preco ten minuly cas? Bidenov syn je v dozornej rade nejak ukrajinskej plynarenskej spolocnosti, ci kde…
   Co sa tyka medzicasu, tak ta poznamka s kokainom je dost trapna. To je tak na urovni bulvaru a nie media, ktre sa tvari byt „analyticke“. Ako, som si isty, ze fical a mozno doteraz fici na barzcom a prave preto spominat koks a nic ine, navyse vytrhnute z kontextu, je trapne.

   Biden vs Obama = ZLE vs ZLE = NO CHANGE

   Ten, kto si mysli, ze do Bieleho domu moze niekedy zasadnut CHANGE, je podla mojko skromneho nazoru totalne naivny. Svet je biznis a podla toho si aj elita do Bieleho domu vybera. NIKDY sa tam nedostane niekto, kto by nebol ich clovekom. NIKDY.

   • Prosim, smerujte svoje poznamky k redakcii Mr. Conservative. Je to americký pravicový konzervatívny bulvár. To že zverejňujú všetko možné so zámerom poškodiť americkýcgh demokratov, napĺňa definíciu propagandy. Zverejnil som to hlavne kvôli záveru (Biden/Obama) ale tiež aj kvôli myšlienke, ktorú som zachytil niekde na Internete o Obamovi ako zjednotiteľovi ruského národa a nechcel som aby zapadla prachom

Pridaj komentár