Obrázky k Kodane, islamizácia prináša rôzne situácie

Žijeme vo zvláštnej dobe, akú si nik z nás, ani naši rodičia či starí rodičia nepamätajú. Iste diali sa aj v minulosti rôzne veci, odsun Karpatských Nemcov či výmena obyvateľstva s Maďarskom.

V súčasnosti má  byť do našej krajiny  presídlené zatiaľ nespresnené,

Protest isalmistov za uzákonenie práva Šaríja foto: youtube

Protest islamistov za uzákonenie práva Šaríja  v Kodani foto: YouTube

ale každopádne veľké množstvo ľudí, ktorí s najvyššou pravdepodobnosťou vyznávajú úplne iné životné a hlavne náboženské hodnoty.

Čo na tom, že tí ľudia sem vôbec nechcú ísť, čomu sa ani nik nediví, vzhľadom k „výške“ našich sociálok.

Migranti by teda byť  povinne „navagónovaní“ (nepripomína to niečo ?) a smer východ, Slovensko.

Aby to nebolo pre nich až také strašné, je na stole návrh kompenzácie, že ich sociálne zabezpečenie má byť pre nich na „nemeckej úrovni“ a občan Slovenska  ostane na tej svojej „tradičnej“. To zase ťažko „predýchajú“ domáci, ešte že tu systém má zákony proti „rasizmu“, „extrémizmu“ a „xenofóbii“.

Domáci obyvatelia sú z príchodu migrantov z viacerých dôvodov priam zdesení. Pravda okrem poniektorých „osvietených“ politikov, „osobností“, mimovládkarov či  novinárov, ktorí si ale za svoje „eurohodnotové“ postoje a pohľad káravý na nás občanov tejto krajiny, nechávajú rôznou formou viac než dobre zaplatiť. Vláda výnimočne tentokrát ťahá s občanmi za jeden povraz, ale to Brusel akceptovať nemieni.

Ak by mal ísť migrant mesto Slovenska na presídlenie do Dánska, iste by sa nesťažoval. A to ani po poslednom, podľa miestnych mimovládiek „rasistickom“, znížení podpôr. Tie podpory aj po znížení sú naozaj kdesi inde ako bežný slovenský plat.

Napriek tomu ani štedré Dánsko nie je dostatočne „multikulturálne“ hodnotové.

V piatok a v sobotu (24-25. 10. 2015) protestovali v Kodani členovia sunnitskej islamistickej organizácie Hizb ut-Tahrir. Protest sa niesol v duchu  „ľudskoprávnej“ požiadavky zavedenia legislatívy podľa šaríje v Európe a výzvy k džihádu na území Izraela. Zároveň demonštranti predviedli ako má ukážková šárijná spoločnosť vyzerať. Zahalené moslimské ženy s deťmi pochodovali v odstupe od zástupu mužov.

Muži  sa dostali do potýčiek s políciou, pričom na polícii je jasne badať strach rázne zasiahnuť.

Hizb ut-Tahrir nie sú vo svete islamizácie žiadni „greenhorni“, o vytvorenie celosvetového kalifátu sa usilujú už od r. 1953.

Teraz pre nich nastal čas v štýle  „teraz alebo nikdy“, pretože je zjavné, že významná časť EU „elít“ je arabskými šejkami proste uplatená.

Uplatená, aby spolupracovala na islamizácii kontinentu a hlavne aby negovala a kriminalizovala,teda silovými prostriedkami štátu potlačila  odpor domáceho obyvateľstva.

Nakoniec, minimálne jedno trestné stíhanie máme už aj na Slovensku a policajné obštrukcie voči Marianovi Kotlebovi (1.9. 2015 mu bolo políciou znemožnené prísť na míting proti povinným kvótam do Trnavy) rozhorčili nejedného občana Slovenska.

V sobotu nastúpili v Kodani na pochod islamisti z radov šítov a skončilo to streľbou, došlo tam k „tradičnému“ sporu medzi šítmi a sunnitmi.

 zdroj : Hlavné Správy

5 komentárov

Pridaj komentár