Ochrankyňa ľudských práv Slovenskej Republiky ide proti ľudským právam občanov Slovenska!

Už som mnohokrát spomenul, že príliv imigrantov nemá nič spoločné so skutočnou núdzou v zmysle záchrany života. Rovnako som označil mimovládky za iniciátorov tohto pohybu na našej strane a to zo zištných dôvodov. Dnes sa k týmto „páchateľom dobra“ doslova škodiacim celej populácii pridala aj tzv. Ochrankyňa ľudských práv keď tvrdí „Prílev utečencov nám pomôže rozšíriť si obzory„.

Mimovládky vydali výzvu, v ktorej požadujú, aby Slovensko začalo prijímať imigrantov s odôvodnením, že predsa sa Slovensko môže pri každom uchádzačovi o azyl rozhodnúť, či azyl udelí. Iniciatívu podporila aj verejná ochrankyňa práv Jana Dubovcová, keďže podľa nej je veľmi významná a má silný hlas, ktorý môže zavážiť v rozhodovaní Slovenska o jeho postoji k utečencom. „Verím, že pozitívne,“ poznamenala. Tiež by však mohla pozitívne ovplyvniť diskusiu na túto tému, pretože tá je u nás jednostranná.

Ak je niečo jednostranné, tak je to odporná rétorika Jany Dubovcovej, ktorá úplne ignoruje realitu. Do Európy sa valia státisíce – ale nie utečencov, ako tvrdí Dubovcová, ale migrantov, čiže ľudí chcejúcich si zlepšiť vlastný život a život rodiny, ktorá príde za nimi. Nevidí to len ten, kto vidieť nechce. Riaditeľ Migračného úradu SR hovorí jednoznačne – tu ide prakticky len o migrantov a slovenská kapacita na riešenie žiadostí o azyl je dnes ohraničená číslom 400. Lenže Únia a Dubovcová vlastne taktiež, požaduje, aby Slovensko vybavilo na základe kvót minimálne 20 tisíc ročne. 6000 eur na jedného azylanta z Únie stačí na 4-6 mesiacov, každé predĺženie azylového procesu by už boli čisté náklady Slovenska. Nehovoriac o nekompatibilite, kriminalite, terorizme, chorobách, prudkom zvýšení nákladov sociálneho systému, poklesom osobných slobôd. Zhrnuté – slovenský občan a Slovensko ako také skolabujú a ľudské práva státisícov Slovákov budú ťažko poškodené.

Neostáva mi nič iné len sa spýtať: „Ochrankyňa ľudských práv Slovenskej Republiky platená z peňazí občanov tohto štátu, koho ľudské práva vlastne obhajujete?

Ak ste presvedčená o prospešnosti práv imigrantov, vzdajte sa funkcie. Inak ste obyčajná multikulťácka krysa nenávidiaca vlastnú krajinu a ľudí v nej.

[sociallocker][/sociallocker]

Zdroj:

http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/358600-mimovladne-organizacie-vyzyvaju-vladu-na-prijatie-migrantov/

19 komentárov

 • Ombudsman by sa mal voliť priamo ako prezident. Lebo vždy sa tam dostal po politickej línií nejaký véna…

 • Imigrantov na čele s mimo vládkami a podobnými inštitúciami treba poslať do ne navrátna,problémy neriešia,tak nech idú tam,kde im to bude vyhovovať a nebudú musieť nadávať!!? Čudujem sa kto tú verbež pustil do SR a povolil jej činnosť!

 • To co ???? Zosadit tu janu a hned ! Co tam obhajuje nas ci ich ???? Ved nech si ich da ku sebe domov a nech ich zivi ,penazi ma dost , z nasich penazi ani cent ,rozumies??!!!!

 • Môžeme požadovať jej odvolanie. nermá žiadne právomoci len je iniciatívny blbec.

 • Ja som pred dochodkom bez prace a bez peňazí a našu vládu to nezaujíma,Nech sa starajú o NÁS a nie o druhých ktorí tu prídu robiť len zle.nech si ostanú vo svojej zemi a tam nech im idú pomáhať keď tak veľmi chcú a bola by som zvedavá ako skoro by zmenili názor a ušli by domov!!!

 • spanielsko ma z utecencami dlhodobe skusenosti.
  nevedia pracovat, no pozaduju vysoky standard a pre spolocnost su v 99% len zatazou.

  preto tam vyberaju smetne kose a hladaju v nich nieco, co sa da spenazit.
  to je ich europsky sen…

  za tento luxus cestuju do EU, u nich totiz take smetiaky neexistuju.

 • Keď si tak všímate našich politikov, tak sú ako odtrhnutí z reťaze – reality. Ťažia z toho, že ľudia sú roztrieštení a rozhádaní. Je najvyšší čas porozmýšľať, ako by bolo možné vytvoriť nejaké páky na ich návrat do reality. Volebný systém zatiaľ zostáva taký aký je, ale je dôležité, aby ľudia našli spôsob ako ich budeme môcť donútiť správať sa zodpovedne. Najjednoduchšie by bolo máličko pozmeniť spôsob voľby do NR SR – a to tak, že každý región si bude voliť svojho zástupcu a tým pádom by bol kontrolovaný presne podľa výsledkov ako presadzuje regiónálny rozvoj. Ešte som sa nestrela so serióznou alternatívou na náš momentálny volebný systém…. Politické strany je potrebné zahnať do kúta a presadzovať osobnú zodpovednosť za výsledky každého politika.

 • ale vsak vporiadku, treba zacat od seba, nech si vezme 3 k sebe domov…

 • Margita Jančeková

  Je mi z toho na gr……..nie!!!!

 • Margita Jančeková

  Hnusí sa mi!!!!!!

 • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo Ochrankyňa ľudských práv Slovenskej Republiky ide proti ľudským právam občanov Slovenska!

 • Mimoriadne výstižné! Najmä v pasáži o tom, prečo sa tak v celej záležitosti angažujú mimovládky.

 • prosím pošlete tu krávu za islámisti jen at si to užije

 • Mariusz Malinowski

  Petr Hampl: To je děsivá amorálnost, nemá obdoby. Čeští občané to zaplatí životy. Darmošlapové žijící z našich daní otevírají dveře drancujícím hordám, jež nás zotročí
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Petr-Hampl-To-je-desiva-amoralnost-nema-obdoby-Cesti-obcane-to-zaplati-zivoty-Darmoslapove-zijici-z-nasich-dani-oteviraji-dvere-drancujicim-hordam-jez-nas-zotroci-378166

 • Ja súhlasím s príjatím niekoľkých utečencov. Nech pani Dubvcová a jej podobní nahlásia počet imigrantov ktorých ubytujú u seba doma, spočítame to a nahlásime počty do Bruselu. … mimochodo … ja ani jedného!

 • Mariusz Malinowski

  Ja som zvedavy cim taky kaviarniany „elitar“ ako robotnik z detvy, Banovec ci Kosic zasluzil to aby na stare kolena nemal dochodok, kvoli tomu, ze nejake slepe crevo Slovenska – Bratislava, jemu a jeho detom a vnukom funduje ten HORROR…

 • Politici sa nám čím ďalej viac radikalizujú a ukazujú na koho strane vlastne sú! A to je dobre! Voľby sa blížia! Privítala by som ešte jasnejšie prejavovanie sa politikov (napr. sieť, oľano, lipšic,…) v týchto kritických situáciách!

  • Martanka Váš komentár je veľmi trefný. A teraz skutočne sa majú možnosť prejaviť všetci politici a nie len vykrikovať do éteru, ale aj niečo konečne spraviť. Skutočne to tak vyzerá, že to bude o schopnostiach našich politikov.

   • Len je škoda, že ja viem, kto za koho kope a pozitívne ma tu nikto neprekvapí. Tieto naše politické TV hviezdy – nemajú vlastní názor a nieto ešte schopnosti rozlišovať. Ale bude veľmi praktické pre slovenské masy, aby z nich vyšiel ich postoj – napr. k migrácii. a 1 plus 1 si hádam hocijaký Slovák dokáže spočítať!!
    Ale čo sa čudujem ľuďom koho volia:?! Voľby vyhrávajú predsa ľudia, o ktorých sa ľudia majú šancu dozvedieť! To zn. ľudia z TV.
    Mass-medium — prostriedok na ovplyvňovanie más ako kedysi kázali kňazi v kostoloch a manipulovali masami, dnes sú to masmédiá!!!

Pridaj komentár