Pani Petrík (a multikulturalisti s ňou) valcuje ďalej

Pani Petrík asi číta iné internety ako ja, pretože pani Petrík nadobudla dojem, že jej aktivity sú záslužné, ľudí to oslovilo; a preto pokračuje ďalej.

Narazila som totiž na iniciatívu „Vezmite svoje dieťa do práce“ 20.5., podporenú (či možno dokonca organizovanú) pani Petrík a podporenú aj Verejným ochrancom práv, pani Dubovcovou.

To sú organizátori tejto iniciatívy naozaj tak mimo? Kto si toto – priniesť si a pravidelne nosiť svoje dieťa na pracovisko, môže na Slovensku dovoliť? Takto provokovať? Ja vám poviem kto: naša elita odtrhnutá od reality. Veď tu, na Slovensku sa ľudia boja aj o tu najhoršiu a najslabšie platenú prácu!

Zas jedna aktivitka, do ktorej pôjdu len mimovládkarskí darmožráči a naša smotánka, rozumej svoloč, ktorá prinajlepšom „pracuje“ v súkromnom sektore „u kamoša“, kde sa na pol dňa 20.5. ukáže s deckom a ešte tri roky sa s tým bude predvádzať – ako oni pracovali a pracujú s deckom po boku.

Ideme teda robiť iba akési prázdne gestá – iniciatívy, kde budeme hlúpym Slovákom ukazovať, ako sa dá robiť všetko naraz? Na pol dňa si všetci do práce dovlečieme deti (kde nám to samozrejme na taký krátky čas odtolerujú), na to aby si pani Petrík a pani Nicholson mohli urobiť z parlamentu holubník na 4 roky?! NIE. Ja sa pod toto nepodpisujem.

Okrem toho ma zaujíma, kam sa mám ísť sťažovať, na akú organizáciu, či kontrolný orgán sa obrátiť, ak mi môj zamestnávateľ nevyjde s týmto nápadom v ústrety. Alebo mám predsa len pravdu a ide len o akési prázdne, jednodňové gesto?

Zaujímalo by ma, koho práva bráni Verejný ochranca práv, pani Dubovcová. Právo korporácií na zárobok? Ten kapitalizmus si zruinovať nedáte, čo? Tu sa bude robiť a tvoriť zisk korporácií, aj keby sekery padali, že? Kto vás za toto platí? Podporovať konkrétne tieto aktivity? Tieto aktivity namierené proti zdravému prostrediu v rodine, aktivity ktoré narúšajú život rodiny, ktoré narúšajú duševný vývoj dieťaťa, aktivity ktoré podporujú výchovu bezprizorných detí ktoré nevedia kým sú, ani kam patria? Čo tým sledujú tí, ktorí vás za túto propagandu platia?

Prečo sa Verený ochranca práv viac nevenuje napríklad agende neprávom odobraných slovenských detí v severských krajinách? Ja som ešte nevidela, že by sa pani Dubovcová zasadila za niečo Slovensku prospešné, za niečo, čo by pomohlo slovenskej rodine, slovenskému dieťaťu. Nemôžem si pomôcť, ale mám dojem, že pani Dubovcová robí presný opak.

V mojej obľúbenej knihe Starého zákona, Kazateľovi, je tento známy text (3. kapitola, 1-8):

„Všetko má svoj čas a svoju chvíľu každé úsilie pod nebom. Svoj čas má narodiť sa, svoj čas má zomrieť, svoj čas má vysádzať, svoj čas má sadenice vytrhať. Svoj čas má zabíjať, svoj čas má liečiť. Svoj čas má váľať, svoj čas má stavať. Svoj čas má plakať, svoj čas má smiať sa. Svoj čas má zarmucovať sa, svoj čas má tancovať. Svoj čas má rozhadzovať kamene, svoj čas má zbierať kamene. Svoj čas má objímať sa, svoj čas má zdržovať sa objatia. Svoj čas má hľadať (niečo), svoj čas má niečo stratiť. Svoj čas má (niečo) si uschovať, svoj čas má niečo odhodiť. Svoj čas má trhať, svoj čas má zašívať. Svoj čas má odmlčať sa, svoj čas má prehovoriť. Svoj čas má milovať, svoj čas má nenávidieť. Svoj čas má vojna, svoj čas má pokoj.“

A ja dopĺňam: svoj čas má rodiť a starať sa o deti a svoj čas má pracovať.

Ja si totiž myslím, že dieťa má právo na svoju matku a dieťa má právo na pokojné detstvo, dieťa má právo na to aby si vytvorilo zdravé väzby v rodine a aby z neho vyrástol človek s vnútornou integritou.

Alebo sa mýlim? Nemá dieťa práva? Má práva iba žena, napríklad právo na Vuittonku, aj keď má doma malé dieťa (narážam na pažravosť matiek ktoré „musia“ pracovať aj s novorodencom, pretože sú pohltené konzumom), ale samozrejme to rady nazývajú eufemizmom „sebarealizácia“ … a má v prvom rade právo korporácia na svoju zamestnankyňu?

Táto spoločnosť vyzerá tak ako vyzerá pre to, že všetci „máme“ právo na všetko. Sme vedení a ohlupovaní k tomu, aby sme si hľadeli iba na svoje sebecké potreby. Máš právo na všetko, rob čokoľvek na čo máš práve chuť a vybav si to s každým, kto ťa skúsi zastaviť.

Začína to pri ženách ktoré chcú aj pracovať aj byť matkami novorodencov; a končí pri mužoch gayoch ktorí majú CHUŤ mať dieťa. Je to stále o tom istom – o sebectve, o nadraďovaní sebeckých chúťok a pohnútok nad zdravý rozum. Liberalizmus v nepravom slova zmysle. Ja niečo chcem a keď to chcem, mám právo to okamžite mať.

Pýtam sa opäť, kde sú potreby a najlepší záujem dieťaťa?

P.S. Čo hľadá na iniciatíve logo Americkej ambasády?

Vezmite svoje dieta do prace - US Embassy

24 komentárov

 • sice starsieho data ale stale aktualne
  Otvorený list učiteliek z východného Slovenska
  http://www.hlavnespravy.sk/bez-komentara-otvoreny-list-uciteliek-z-vychodneho-slovenska/7260

 • Nebude ona nejaký travesti? Veď má problém aj so svojím ženským rodom a nedokáže sa ani len volať po slovensky Petríková. Takýmto mužatkám by mali radšej odobrať dieťa a dať ho normálnej žene, čo si chce užiť materstvo na plný úväzok.

 • Dámy majú – bohužiaľ – funkčné reprodukčné orgány namiesto mozgu. O Dubovcovej nehovorím, tá má akékoľvek orgány nahradené drobným dolárovým príspevkom. Funkčná maternica a nefunkčný zbytok od krku hore je obraz modernej ženy, preferovanej US ambasádou. Na rozdiel od Kisku, ktorý nemá funkčnú ani tú maternicu….možno preto má vyšší US príplatok. Štát by mal týmto dojniciam zabezpečiť trvalý prísun každodenných starostí bežných matiek. Chudák deti – byť porodené iba preto, aby matka bola v médiách….

 • PETRIKOVÁ PATRI DO BLÁZNINCA NIE DO PARLAMENTU:

 • Americka ambasada podporuje kazdu mimovladku zameranu na rozklad tradicnej kultury…

 • Pani Petrik s Danou Kleinert a Veronika Pizaro,vsjo jasno zacem bukvy????

 • Čo keby sme si vybojovali právo v práci aj spávať? Títo fašisti čo tu pre nás dňom i nocou drú aby sme sa mali lepšie by boli určite radi.

 • napada mi ze Kotleba asi vedel preco rype do pani Petrik-ovej hned od sameho zaciatku

 • mne sa tam tiež páči tá Embassy of USA, v štátoch som pracoval dokopy asi dva roky a človeka tam vyhodia na hodinu za oveľa väčšie p… ako nosenie dieťaťa do práce…to si môže dovoliť tak holywoodska herečka alebo prominentná lesbička…na druhej strane proti detskému kútiku v parlamente v prípade že si budú platiť personál nemám nič, práve naopak (pri menej platených funkciách vo verejnej správe by som dokonca podporil príspevok 🙂

 • je to smutné, kam sme to s touto emancipáciou dopracovali. slušné ženy doplácajú na takého tupé chudery

 • Pani Petrík by sa mala radšej miesto realizovania kontraproduktívnych idiotských nápadov, radšej sústrediť na zlepšenie vlastnej dochádzky do práce a na hlasovania, pretože to je to, za čo ju ako daňový poplatník platím. No podľa stránky NR SR ich zatiaľ minimálne polovicu vynechala: https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=schodze%2fhlasovanie%2fposlanci_vysledok&CisObdobia=7&PoslanecMasterID=962
  Mať zamestnanca s pracovnom morálkou pani Petrík, tak má okamžitú výpoveď.

 • Moja sloboda končí tam kde začíná sloboda druhého. A to třeba respektovat aj v případě pracující matky.
  Matka má mat právo nosit svoje dieta vsade kde neobtazuje svoje okolí dětskými prejavmi. Samotný pohlad hoc aj na dojciacu matku nepokládal za obtěžování, a zároveň matka nemá právo požadovat od zaměstnavatele iny přístup alebo bonusy ako ostatní ženy na pracovišti.
  Pokial matka nieje schopna odviest rovnake množství práce ako před mateřstvím, má mat zaměstnavatel právo propustit matku na nutenu mateřskou a nahradit jej miesto inym pracovníkem.

  • to kde dieta neobtazuje okolie detskymi prejavmi? to akoze má nemé dieta na vozíku, aleby máte na mysli dieta starsie ako 18 rokov? alebo bábätká ked práve spia? ja mám doma dve deti, ale nezrobim pri nich ani prd…ale vlastne jedno povolanie ma napadlo, poštárka, tá môže dieta prevláčať v kočíku a nechávať ho pred vchodom…

   • nie neme, Prave ide o to ze deti sa nehodia vsade, a na niektore pracoviska deti nepatria, ale zaroven, nebudem hadzat vsetky pracoviska do jedneho vreca. Ako si spravne poznamenal, praca postarky umoznuje nosit dieta vsatke vsade zo sebou, a urcite sa najde viac takych zamestnani.

  • …matka sa ma hlavne svojmu dietatu venovat a starat sa on… Teraz si predstavme, ze blazniva Petrik by bola vojnovym korespondentom… To by si nosila dieta so sebou do prace aj do vojnovej zony ? Alebo by mohla byt profi vojackou… Take dieta v iducom tanku … to by bolo tiez akoze ok ? No a k tej americkej ambasade… tak to sa pridali ti pravi… Krajina, kde prakticky neexistuju nejake socialno-pracovne standardy ani na pribliznej urovni ako u nas a kde pojem platena dovolenka je nieco velmi zriedkave … ide spoluorganizovat u nas nejake pripecene „protesty“… Neviem, ci este niekto pochybuje o hlavnych ulohach US Ambassy v krajinach EU a vlastne po celom svete… Uz mi to pripada ako agentura organizujuca po celom svete duhove, oranzove, ci ine revolucie a skratka akykolvek rozvrat, lebo cim horsie inde tym lepsie pre USA… Blba karma a nechcem vidiet ako raz na to doplatia…:)

 • ved nech sa fotia, aspon uvidime…
  nech si aj sutaz spravia:
  – ktora donesie mesacne dietatko do prace – mesacne predplatne dennika N
  – ktora donesie tyzdenne babatko – rocne predplatne dennika N
  – ktora donesie nie viac ako 1 den stare – kava s prezidentom Kiskom v bratislavskej hipster kaviarni, dozivotne predplatne a titul „matka roka“

 • Geniálné!!!

Pridaj komentár