Pedofília na Slovensku a vo „vyspelých“ štátoch.

V poslednom čase na Slovensku rezonuje kauza primára z detskej fakulty, obvineného z pedofilie. Pán primár mal v počítači fotky chlapcov vo veku 11 – 17 rokov. Aj keď to ešte nedokazuje, že ublížil nejakému dieťaťu, pretože väčšina pedofilov má deti tak rád, že im nedokáže ublížiť, pán primár už je spoločenský odpísaný.

26. septembra profesor Alexis Jay zverejnila správu o sexuálnom zneužívaní detí v anglickom Rotherham. Podľa správy bolo 1400 deti sexuálne zneužívaných v rokoch 1997-2003. Deti boli unášané, hromadne niekoľkonásobne znásilňované a bité, najmladšie malo 11 rokov.

„Obliali ju benzínom, a vyhrážali sa jej, že ju podpália“. „Mala 12 rokov, prinútili ju aby sa pozerala ako niekoľko mužov znásilňuje jej 14 ročnú sestru“

Zneužívanie detí v Anglicku ma aj svoj novy pojem „grooming„. Nebudem popisovať celý proces a peklo akým prechádzali 11 ? 14 ročné dievčatá.

V meste Rotherham, je 109 691 obyvateľov (v roku 2011) , v priebehu 17 rokov viac ako 1400 dievčat, bolo sexuálne zneužívaných, bitých, nútených k prostitúcii, znásilňovaných. V Rotherham bolo za tie trestne činy odsúdených 5 osôb.

V 2011 roku „The Times“ opísali tento nový jav a pridali tiež nasledujúce údaje: z 56 mužov odsúdených v rokoch 1997-2010 vo Británii za „grooming“, 51 boli moslimovia – ktorí sú len 5% menšinou ale zase tvoria 90% medzi odsúdenými.

A teraz porozmýšľajme. 8000 ľudí – toľko v súčasnosti ma moslimská spoločnosť  v Rothetham. Z toho mladých mužov je tam nie viac ako 1500. Deti sú zneužívané 17 rokov, viac ako 1400 dievčat, v danom okamihu tých dievčat musí byt 200 – 300. Páchateľov musí byt najmenej niekoľko desiatok, ak niekoľko stovák. Ich sexuálne služby využíva – znásilňuje – tých 200 – 300 dievčat, toľko isto mužov a za tie roky určite viac ako 1000. To napovedá, že obrovská časť moslimskej spoločnosti Rotherham sa nejakým spôsobom zúčastňovala tej sexuálnej kriminality. Vedieť o tom museli všetci. Nikto to nenahlásil polícii –  pretože určite  nepovažoval znásilňovanie  bielych nemoslimských detí za trestný čin.

Odsúdených bolo len päť páchateľov.

Imamovia o tom boli informovaní, v mešitách sa o tom živo diskutovalo, ale nikto nešiel na políciu.

Rotherham nie je jediným takým mestom, kde podľa odhadov moslimskí páchatelia ničia životy najmenej 1000 detí.

A teraz to najdôležitejšie, prečo sa  moslimským gangom tak „darí“?

Riaditeľka úradu sociálnej starostlivosti o deti v meste Rochdale povedala, že znásilnené dievčatá ?si zvolili taký spôsob života?. (Nepripomna vam to ospravedlnovanie znasilnení počas silvestrovskych oslav ?)

Sociálni pracovníci boli podporovaní v tom, aby v správach neuvádzali informácie o pôvode osôb podozrivých zo znásilnení, žiadna informácia o národnosti či etniku páchateľov.

Polícia bola čo najviac politicky korektná, nepodnikajúc nič. „V správe z roku 2006 bolo zistené, že mladí ľudia v Rotherham si myslia, že polícia nepodniká nič proti aziatom, aby nebola obvinená z rasizmu“. Preto sa nič nepublikovalo a skôr naopak –  informácie o rozsahu problému a jeho príčinách boli zamlčované. Príčina bola jednoznačná ? pakistanskí moslimovia.

Keď už sa aj informovalo, tak sa používal sa pojem ?aziati?, čo malo naznačiť etnický pôvod a nie náboženstvo páchateľov. Lenže to nie Hinduisti či Vietnamci boli páchateľmi, ale moslimovia z Pakistanu. Ako povedal pre BBC anonymný dôstojník polície z grófstva kde leží Rotherham: „Naplnili nás politickou korektnosťou. Boli sme na kurzoch, kde nám bolo vysvetľovane, že vo veciach sexizmu a rasizmu musíme byť bez akejkoľvek poškvrny“.

Ale čo to ma spoločné s primárom?

No to, že keby pán primár bol nebiely moslim, dnes bolo by mu ľahšie. Vo vyspelých krajinách západu by nikto ani o ňom nevedel. Na Slovensku Nadácia otvorenej spoločnosti, ktorá pred par dňami odovzdala moslimskej obci na Slovensku podpornú petíciu, bubnovala by za ochranu práv pána moslima primára a pán prezident by ho pozdravoval.

Mariusz Malinowski

 

3 komentáre

  • Západ platí za desaťročia svojej koloniálnej politiky. Prevezte sa v Londýne metrom a spočítajte si podiel „angloangličanov“ (to aby som použil politicky korektný výraz:). Vládnúce elity za každú cenu pretláčajú mýtus o funkčnosti multikulturality, v skutočnosti im však ide o deštrukciu pilierov západnej spoločnosti (kultúra, vlastenectvo, rodina).

  • V prvom rade si myslím, že bolo veľmi neetické a zákerné zo strany médii, že kauzu o primárovi vôbec zverejnili. Nemyslím si, že by bol ten primár tak „zlým“ človekom, že by si medializáciu takejto nešťastnej veci zaslúžil.
    Bulvárne média jasajú, že majú konečne o čom písať.
    Možno mal primár nejaký osobný konflikt s inými kolegami lekármi a tí sa mu zákerne pomstili a udali ho.
    Udavačstvo tiež nie je príliš etická vec.

  • Problémom je, že západné vlády nevymáhajú zákon od každého rovnako, ticho tolerujú asociálny životný štýl prisťahovalcov, nechávajú si rozvrátiť svoj právny poriadok. Je to ako u nás s cigánmi. Akonáhle je niekto cigáň, znamená to pre neho v mnohých prípadoch beztrestnosť.

Pridaj komentár