Pentagon by mal začať plánovať útok na Turecko, Saudskú Arábiu, Katar a – USA

Svojho času sa americký prezident Obama vyjadril, že použitie chemických zbraní v Sýrii je „červenou čiarou“, ktorá bude mať za následok okamžitú intervenciu USA na pôvodcov chemického útoku.

Samozrejme, výrok bol myslený ako silácky rečnícky výkon veľmoci, ktorá bola doslova „nadržaná“, aby si mohla zabombardovať na hlavy predstaviteľov sýrskej vlády Bashar al-Assada. Spojené štáty podporovali (a doteraz podporujú) spolu s Tureckom, Katarom a Saudskou Arábiou teroristov, ktorým sa legitímnu vládu stále nedarilo „demokraticky“ a „humánne“ zvrhnúť. Zásluhou Ruska a jeho po zuby vyzbrojenej flotily pri brehoch Sýrie k americkému bombardovaniu nakoniec nedošlo.

Dnes agentúry priniesli správu, že teroristi prekročili Obamom nakreslenú „červenú čiaru“. Podľa overenej informácie Organizácie pre zákaz chemických zbraní (OPCW) Amerikou, Tureckom, Saudskou Arábiou a Katarom podporovaní teroristi v auguste zabíjali yperitom.

Ironicky povedané – keďže Amerika drží slovo, Pentagon nemá inú možnosť iba zlikvidovať každého, kto sa na tomto zločine proti ľudskosti podieľal. Takže v najbližších dňoch očakávame nálety na Ankaru, Rijád, Dauha a Washington…

Zdroj:

3 komentáre

  • Peter Mačaj

    no mne by stačilo keby sa ospravedlnili všetci tí anál-ytici, dulebovia, nadovia, šebejovia atd., ktorí budú donekonečna presviedčať že chemicke zbrane používa assad na chudákov prodemokratických islamistov (ich demokracia sa prejavuje v tom, že dávajú hlasovat či sa bude popravovat nožom alebo strelou do hlavu) a za 90% obetí vojny môže taktiež assad…inak ktovie čo je s tym leteckym utokom na trhovislo spred týždňa, vyšlo sa s tým v deň konferencie a hned sa to dostalo do stratena…taktiež by ma zaujimala situacia presidlencov v ramci syrii, kolko je proti assadovskych civilov na povstaleckych uzemiach a naopak, kolki civilisti uplne nezdielaju demokraticku formu vlády ponúkanú islamisti…

  • Knieza Myskin

    https://www.opcw.org/news/article/director-general-circulates-opcw-ffm-reports-to-states-parties/

    The OPCW FFM has also investigated an incident on 21 August in which a non-state actor had allegedly used a chemical weapon in the town of Marea, close to Allepo. The FFM collected samples and interviewed two individuals affected by exposure, and the treating physicians. In this case, the team was able to confirm with the utmost confidence that at least two people were exposed to sulfur mustard and were in the process of recovering from the exposure. It is additionally very likely that the effects of sulfur mustard resulted in the death of a baby.

  • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo Pentagon by mal začať plánovať útok na Turecko, Saudskú Arábiu, Katar a – USA

Pridaj komentár