Peter Králik: Hajzli konšpirátorskí

Vraj 45% Slovákov verí konšpiračným teóriám, tvrdí Markíza

Otázka znie čo si autori prieskumu pod konšpiračnými teóriami predstavujú. V tejto súvislosti zaujímavejšie ako samotné dáta sú názory „odborníkov“, že najviac konšpirácii sa šíri na internete, nekontrolovateľne a individuálnou výmenou a zdieľaním. Vraj treba s tým niečo robiť.

Náš Kiskotroll išiel ešte ďalej a dnes vyzval na boj proti šíreniu „ruských dezinformácií“ a to na pôde NATO. Ja sa len logicky pýtam ako chcú „odborníci“ a Kiskotrollovia bojovať proti 45% populácii. Cenzúra? Trestný zákonník a politické procesy?

Svojou troškou prispela aj Markíza v spravodajstve. Ďalší blonďatý klon v pochôdzi manekýnky na móle nám vysvetľoval čo je to konšpirácia. Chudák, text sa musela učiť zrejme naspamäť. Pritom niet väčšej konšpirácie a eštebákovčiny ako spravodajstvo Markízy.

No a potom som si klikol na Washington Free Beacon, v článku ako zmenia budúci kandidáti na prezidenta USA politiku na Ukrajine. A zrazu čítate o záujmoch USA na Ukrajine, o neschopnej EÚ, ktorú treba viesť, o priamej účasti USA v konflikte ktorú schvaľuje 9 z 10 možných kandidátov. To však na Markíze nikdy počuť nebudete.

Washington Free Beacon, hajzli jedni americkí konšpirátorskí Rašlu,či Urválka na vás a zavrieť.
………………………..

Zdroj:
– Markíza
http://freebeacon.com/national-security/arming-ukraine-where-the-2016-hopefuls-stand/

2 komentáre

  • Pokusaju sa zamerne manipulovat obcanov. Ziadanym vysledkom je, aby sme nemali takmer na nic svoj vlastny nazor. Pre nich by bolo dostacujucim aj to, ak sa tento nazor budete bat vyjadrit.

  • Tak to dopadne, ak človek ovplyvňovaný/ovplyvnený menej intenzívnou alebo menej agresívnou propagandou počuje vyjadrenia (hoc z tábora ktorý mu túto propagandu podsúva) pre ľudí silne ovplyvnenými touto propagandou.
    Asi to už proste prekonali (v USA) cez brainwashing, pre nich je to normálne a teda vyjadrenia sú úplne v poriadku, ale u nás to našťastie až tak nieje.

Pridaj komentár