Peter Králik: Neomarxistickí brigádnici takmer na plný úväzok…

Keď som dnes čítal Šimečku, ktorý všetkých hodil do Putinovho vreca, teda tých čo idú na referendum, nezdržal som sa smiechu.

1. „Conchita Wurts konsenzus“ víťazí.
………………………
Tento termín použil Miguel Nunes Silva v eseji s rovnakým názvom pre The American Conservative Magazín. Posolstvo eseje je vtipné a vystihuje skutočnú a jedinú podstatu EÚ. Silva parafrázuje staré heslo RVHP „My sa tvárime, že pracujeme a vy sa tvárite, že nás platíte“ na nové v EÚ „My sa tvárime, že vás podporujeme a zdieľame vaše hodnoty a vy nás platíte, chránite a pomáhate nám“.

2. Referendum 7.2. 2015 je primárne o slobode prejavu!
………………………
Preto sa ho zúčastním a budem hlasovať 3x ÁNO. Urobím tak na podporu slobody prejavu, podporím tak slobody rodičov a z protestu proti systému.

Systému, kde sa bezprecedentnou korupciou nadpolitických neomarxistickych inštitúcií EÚ dostávajú k moci ľudia bez akéhokoľvek priameho mandátu od voličov a dovoľujú si salámovou metódou zakrývajúc sa „ľudskými právami“, „vedeckosťou genderideológie“ realizovať svoje privátne ideologické mocenské schémy.

3. Dnes sú neomarxisti a neokonzervatívci v jednej koalícii „Conchita Wurst konsenzu“.
………………………
Pre obe skupiny je to výhodný barter. Tí prví, môžu realizovať svoju politickú mocenskú stratégiu dovnútra spoločnosti a tí druhí zas svoju geopolitickú stratégiu. Conchitu Wurst aj Johna McCaina spája v prvom rade nenávisť k Rusku a k Putinovi. Preto tá pokrytecká obojstranne výhodná pseudojednota .

Čo ma však fascinuje najviac je, že často počúvam koľko nás bude stáť referendum a o vyhodených peniazoch. To, že si tu roky financujeme z daní občanov parazitov genderideológie cez dotácie mimovládkam, či priamo Inštitútu rodovej rovnosti a že tá suma dávno presiahla náklady na referendum, našich súdruhov „liberálov“ vôbec netrápi.

Dnes som čítal ako na univerzite v USA zakázali kultovnú hru Vagína Monológy, podotýkam femenistickú, z dôvodu, že je transfobická…
Áno tam to povedie pokiaľ sa táto rakovina neomarxismu nezarazí…

Ako gej sa referendom necítim nijako ohrozený, ohrozený som chronickými klamármi z LGBTI organizácií, lebo nejednajú na rovinu s celou spoločnosťou…

Referendum 7.2. 2015 je o proteste a slobode.

Ak sa na to pozriete takto, tak možno je to posledný pokus ako zastaviť plíživú totalitu „Conchita Wurst konsenzu“

4.Manželstvo nie je ľudské právo.
………………………
Právo menovať okruh osôb, ktoré môžu nahliadať do zdravotnej dokumentácie je o právach poistenca a nemá so sexuálnou orientáciou nič spoločné.

Možnosť uzatvárať majetkoprávne zmluvy o zdieľaní spoločnej domácnosti je o rešpektovaní súkromného práva a súkromného vlastníctva a nemá nič spoločné so sexuálnou orientáciou. Ich ochrana sa dá zabezpečiť registrovaním na matrike či správnom oddelení obecného alebo mestského úradu alebo priamo v Občianskom zákonníku!

Právo ustanoviť v Závete poručníka svojich detí je o rešpektovaní vôli mŕtveho rodiča a ochrane tohoto práva, taktiež nemá so sexuálnou orientáciou nič spoločné.

Upraviť zákonom dedenie, aby práva nezaopatrených detí a ďalších dedičov boli v rovnováhe a rešpektovala sa pritom vôľa toho kto Závet stanovuje, je o dobrej vôli a dialógu nájsť túto rovnováhu v Občianskom zákonníku.

5. Ľudská sexualita nie je čiernobiela.
……………………..
Sme komplikované ľudské bytosti, meníme sa v čase a aj naša sexualita sa vyvíja. Naše individuálne privátne stratégie pri hľadaní osobného šťastia, počas nášho života by mali byť v rovnováhe s niečím, čo nás presahuje.

Manželstvo je takouto presahujúcou inštitúciou a príde mi absurdné, aby pre zlyhanie a frustráciu z vlastnej neúspešnej privátnej životnej schémy sa šlo rovno siahať na jeden z pilierov našej civilizácie.

Alebo možno naopak! Rozumiem tomu až príliš dobe a preto gender ideológom, LGBTI ideológom a súhrne neomarxistom odkazujem:

Inštitút manželstva nemôže za vaše posrané životy!

……………………..
Zdroj:
http://www.theamericanconservative.com/articles/europes-conchita-wurst-consensus/

15 komentárov

Pridaj komentár