Petr Hampl: Bitka o Európu vstupuje do ďalšej fázy

Stretnutie medzi európskou civilizáciou a islamom vstúpilo do ďalšieho štádia. Správy o vraždách v Európe už prichádzajú po hodinách. Za pár týždňov zrejme nastúpi cenzúra, ale zabíjať sa už neprestane. Nie je na tom nič divné. Všetci, ktorí sa namáhali zistiť si aspoň základné fakty, vedeli už niekoľko rokov, že akonáhle sa moslimovia presunú do Európy v dostatočnom počte, začnú konať presne takto.

Občan očakáva, že sa konečne začne niečo diať a že európske vlády podniknú aspoň niečo na zaistenie bezpečnosti. Alebo aspoň, že prestanú podnikať kroky, ktoré situáciu ďalej zhoršujú. Ale je to očakávanie naivné. Posledné dni jednoznačne ukázali, že vládnuce elity sú s vývojom v zásade spokojné a nemienia na svojom konaní nič meniť.

Vládu, ktorá ohrozuje samotné fyzické prežitie vlastného národa, by mal logicky zmiesť výbuch ľudového hnevu. Revolúcia, masové demonštrácie, generálny štrajk, Majdan … Ale nič sa nedeje. Ľudia nadávajú, boja sa, ale ďalej chodia do práce a dodržiavajú zákony.

Tak by občan očakával, že vládne strany aspoň drvivo prehrajú budúce voľby. Lenže výskumy preferencií nenaznačujú ani to. Áno, k nejakému poklesu dochádza. Ale snáď okrem Rakúska je to všade len taký pokles, že ho v rámci vopred dohodnutých strán dokážu nahradiť.

Občan zatína päste v bezmocnom hneve a kladie si dve zásadné otázky. Prečo sú ľudia neschopní odporu? Čo môžem urobiť ja?

Z najrôznejších výskumov vieme, že súčasnú imigračnú politiku podporuje menej ako desatina obyvateľov (štát od štátu sa to líši, ale v zásade môžeme hovoriť o takto nízkych číslach). Lenže nezabúdajme, že je to tá desatina, v ktorej sú koncentrovaní špecialisti na manipuláciu verejnou mienkou – sociológovia, psychológovia, reklamní experti, public relations špecialisti, novinári, vysokoškolskí učitelia a ďalší. Niet teda divu, že dokážu neustále vymýšľať také príbehy, ktoré podstatnú časť spoločnosti presvedčia, že problém ešte nie je urgentný.

Počas posledných mesiacov sa tak vystriedali rôzne verzie príbehu.

 • Islam je v zásade rovnaký ako kresťanstvo. Integrácia imigrantov bude hladká.
 • Problémy existujú, ale sú to fakticky sociálne problémy. Keď daňovníci vynaložia dosť peňazí, bude to možné vyriešiť.
 • Áno, je rad faktov svedčiacich o tom, že moslimovia sa snažia Európanov vyvraždiť alebo zotročiť. Ale všetky tieto fakty sú vymyslené (tzv. hoaxy).
 • Priznávame, že k vraždám a znásilňovaniu dochádza, ale dopúšťa sa toho len malá časť moslimov žijúcich v Európe. Je to otázky psychických porúch, nie stretnutia civilizácií.
 • Zvyknite si na to. Vzhľadom k celkovému počtu Európanov sú počty obetí štatisticky nevýznamné.

Vlastne najviac šokujúce je na tom rýchlosť, s akou sa verzia príbehu mení. Každých pár mesiacov či dokonca týždňov platí niečo iné. A rysuje sa už verzie budúca. Tá bude hovoriť, že hlavným vinníkom je obeť, ktorá svojím správaním moslimov vyprovokovala. Raz tým, že nosila príliš krátku sukňu. Druhýkrát tým, že venčila psa. Tretíkrát tým, že zdržiavala v mieste, kde sa podáva alkohol. Po štvrtýkrát tým, že navštívila kresťanský kostol. Piatykrát tým, že neplatila daň miestnej islamskej komunite. Moslimovia tak budú stupňovať požiadavky a bezpečnostné aparáty európskych krajín sa v rámci prevencie útokov zamerajú na presadzovanie islamských pravidiel. To je niečo, čo sa už začalo diať.

Ale na konci toho nie je bezpečie. Aj keby všetci Európania konvertovali na islam, nezískajú tým možnosť vychádzať na ulicu bez strachu. Stačí sa pozrieť, ako často dochádza k atentátom a vraždám v čisto islamských krajinách.

Bitka o záchranu európskej civilizácie vstupuje do ďalšej fázy. A výsledok závisí od toho, či sa nájde dosť odhodlaných obrancov. Nie je to bitka na námestí, ale o ľudskú myseľ. Ľahko si totiž všimneme, že spoločnosť je rozdelená v zásade do troch skupín.

 • Vítači. Tí sú v podstate zmierení s vyvraždením pôvodných obyvateľov Európy (to som vysvetlil tu). Nemá zmysel strácať čas diskusiami s nimi.
 • Ľudia, ktorí chápu situáciu. Pre nich je typické, že sa nespoliehajú na informácie z niekoľkých mainstreamových kanálov a z vládnych vyhlásení. Spravidla dostávajú aj nejaké správy cez facebook, čítajú malé nezávislé servery, hovoria so známymi atď.
 • Ľudia, ktorí sú znepokojení či vystrašení (to musí byť v tejto dobe každý), ale sú odkázaní na štátnu televíziu či mainstreamové médiá, takže sa zakaždým nechajú ukolísať, že situácia je vlastne pod kontrolou.

Ak sa podarí otvoriť oči aj tej tretej skupine, povedie to k vytvoreniu väčšiny natoľko masívnej, že žiadny vládny aparát nebude schopný zabrániť výmene vlády a nebude schopný zabrániť tomu, že sa Európania postavia na odpor. A nie je dôvod pochybovať o tom, že prípadné stretnutie by bolo veľmi rýchle. Išlo by totiž o zrážku dvoch populácií úplne rozdielnej kvality. Kolonisti by potom nakoniec mohli byť radi za kultivovaný odsun.

Bojovník tejto fázy vojny – to ale nie je niekto, kto prepadá ubytovne alebo sa dopúšťa iných násilností. Takí rýchlo skončia vo väzení a nič nevyriešia. Platným bojovníkom je ten, kto:

 • nazdieľa pravdivú informáciu na Facebooku, Twitteri, Internete
 • pošle ju e-mailom svojim priateľom,
 • nechá brožúrku s pravdivým popisom situácie v čakárni u lekára,
 • navštívi suseda alebo pozve kolegu na pivo a povie mu, ako sa veci majú.

To je to, čím je možné prelomiť monopol oficiálnej propagandy. Áno, je to nepríjemné, človek si môže pripadať ako Jehovista, vojna však nebýva príjemná. V stávke je ale príliš veľa.

Vojaci tejto fázy bitky budú tiež musieť na sebe pracovať. Ľudia v televízii počujú varovanie pred „extrémistami“ a „xenofóbmi„, takže to bude chcieť dobrú argumentáciu, vedomosti, odkazovanie na pramene atď.

Avšak ak túto fázu vojny prehráme, môže nás čakať zúfalý boj proti politickému islamu využívajúcemu celú silu európskych policajných aparátov a najmodernejších technológií. Ale aj to by bol lepší variant ako podrobenie sa.

Zdroj: http://www.petrhampl.com/bitva-o-evropu

7 komentárov

 • http://www.glob.sk/cas-blaznov-cas-umierania/

  Napríklad – po útokoch z Nice som čítal toľko nezmyslov, že ich autori by veselo a úspešne mohli kandidovať na tituly „Blbci milénia“. Najlepší z nich je: „Na podobné útoky, ako bol ten v Nice, si musíme zvyknúť.“(sic!) Tak to teda asi nie, to by nespracoval ani Quentin Tarantino. Ani vo filme. Musím si zvyknúť napríklad na to, čo je „vis maior“, ale nie na to, čo sa dá a musí(!) ovplyvniť! To po prvé.

  Po druhé, takéto tvrdenie zaváňa fatalizmom, čo by nebolo to najhoršie. Najhoršie je, že nás nabáda „zvykať si“. Toto vyprodukuje iba chorý mozog.

  Ako ste si, milí Židia, zvykli na transporty a tábory smrti?
  Ako ste si, milí Arméni zvykli, že viac ako milión z vás vykynožili Turci?
  My si máme zvyknúť na to, že jedného pekného dňa si opäť nejaký vyšinutý moslim povie: „Idem si trochu povraždiť…“???

  Mainstream sa tvári, že ešte stále je dobre. Takisto veľa Židov v Nemecku kedysi verilo, že „ešte stále je dobre“. Nie. Nie je dobre. Účelom tohto textu je upozorniť, že stojíme pred možnou explóziou. Explóziou násilia a pogromov na moslimov. Skrátka, trpezlivosť prejde a ľudia zoberú „spravodlivosť“ do vlastných rúk. Vinný, nevinný, z kola von. (Mimochodom, ľudia väčšinou berú spravodlivosť do rúk, keď zlyháva štát.)

  Verte tomu, že ľudia si nezvyknú, že sem tam zahynú ich blízki, priatelia, že nevedia dňa ani hodiny, kedy to buchne vedľa nich. Že nepôjdu do nákupného centra, divadla a pod., lebo „čo keď tam niečo buchne“? Skrátka, na toto si ľudia nezvyknú,
  Viete čo sa stane? Budú pogromy.
  Lebo ľudia nie sú ovce. Je to presne to isté, ako keď v rámci „politickej korektnosti“ a „ľudských práv“ nejakí čudesní ľudskoprávni aktivisti z Bratislavy zistili, že v istej škole na východnom Slovensku sú údajne porušované práva rómskych detí, lebo tieto sú v samostatných triedach a biele deti tiež. Argumenty o zaostávaní, o potrebe špecifického prístupu k rómskym deťom, o tom, že rómske deti nestačia bielym, ktoré sú z iného kultúrneho prostredia, nezaberú. Aktivisti súdnou cestou dosiahnu, že triedy musia byť zmiešané. Čo sa stane? Ďalší rok v tejto škole neostane v tejto škole ani jeden biely žiak. A hotovo! Aktivisti a politická korektnosť dostali svoje. Čo na tom, že všetci ostatní z toho vyšli len a len zle!?

  A co nasa civilizacia?
  Nájdete tu aj poblúznencov, ktorí vám tvrdia, že muž a muž sú rodina, že kráľovič si zobral kráľoviča a šťastne žili až do smrti aj s kŕdľom adoptovaných tučniakov, že vybrať si pohlavie je niečo podobné, ako vybrať si farbu auta, uletených ľudomilov, ktorí kvôli vykonštruovanému právu menšiny neváhajú obmedzovať práva väčšiny, ktorí si myslia, že kultúra, ktorá im dala západnú civilizáciu a ktorá im dokonca umožnila, aby svoje uletené názory povyšovali na zákony, je netolerantná a treba ju vykynožiť.

  Ďalej tu nájdete tu bláznov, ktorí vás presviedčajú, že existuje perpetuum mobile, ktoré volajú napríklad – „trvalý rast HDP“ a podobné hlúposti. (Mimochodom – každý systém v prírode, ktorý neustále rastie v konečnom dôsledku zákonite skolabuje.) A robia všetko preto, aby sme skolabovali. A tak ďalej… To vyššie popísané, to je náš politický systém.

  Tragédiou je, že tento systém riadi naše životy.

  • Všechno, co potřebujete vědět o islámském terorismu… …a připadalo vám politicky nekorektní se zeptat

   Západní Evropa přešla do stádia, kdy zabíjení nemuslimů se stalo běžnou součástí každodenního života. Jaké jsou příčiny? Co všechno z toho vyplývá? Mediální prostor plní spousta názorů a komentářů, orientace je složitá. Pro ty, kdo nemohou dávat desítky hodin čtení a kdo se v situaci potřebují rychle zorientovat, jsem připravil shrnutí toho opravdu důležitého.

   Tuniský přistěhovalec do Francie Mohamed Lahouaiej Bouhlel byl ještě v březnu letošního roku podle všech měřítek typickým umírněným muslimem, který si užívá veškerých výhod západní civilizace. V dubnu začal pravidelně chodit do mešity a v červenci provedl útok, kterým zavraždil téměř 100 lidí. K cestě od umírněného muslima k nejhoršímu extrémistovi stačily tři měsíce.
   Francouzská policie je bezmocná. V zemi žije 6 milionů muslimů. Ti, kteří jsou připraveni zabíjet, představují jen malou část. Ale o všech platí, že během několika týdnů nebo měsíců se z nich mohou stát zabijáci. Není žádná šance je uhlídat. Není žádná šance zabránit dalším útokům.
   Pravděpodobný další vývoj je takový, že Francouzi pochopí, že je policie nedokáže ochránit a začnou se vyhýbat „rizikovému chování“. Začnou se oblékat podle islámských doporučení. Přestanou pít alkohol, nejprve na veřejnosti, později vůbec. Přizpůsobí jídelníček přání muslimů. Zastaví oslavy. Přestanou číst knihy, které muslimové nemají rádi (nebo je budou číst tajně). Samozřejmě se zdrží kritiky islámu. Odstraní ze svých domů všechny symboly a obrazy, které by mohly muslimy popudit. Začnou platit výpalné. Islámská komunita bude postupně stupňovat požadavky a během několika let bude Francie přeměněna na islámský stát. Tisíciletá historie země skončí.
   Existuje už pouze jediná možnost, jak tento vývoj zastavit. Vyhlášení stanného práva a dramatické omezování občanských práv všech muslimů – sledování, osobní a domovní prohlídky, preventivní zatýkání a zadržování na neomezenou dobu, masové deportace, zrušení práva na řádný soudní proces atd. To je budoucnost o něco lepší, ale pořád ještě hrůzná, protože fakticky znamená vznik totalitní diktatury.
   Pro Francii už žádná třetí cesta neexistuje. I kdyby se našli muslimové ochotní ke kompromisu, ostatní je rychle zabijí jako zrádce.
   V České republice máme pořád ještě šanci vyhnout se dramatickému omezování občanských svobod. Ale hrozí, že ji nevyužijeme a čas vyprší.
   V České republice se již zformovala a roste uzavřená islámská komunita. Vedou ji kazatelé školení v Saudské Arábii v té nejagresivnější formě islámu.
   Úniky informací a svědectví bývalých členů dávají ucelený obraz toho, že v českých mešitách se systematicky káže k nenávisti vůči nevěřícím, minimálně občas se vybízí k zabíjení Židů a často se vybízí k tomu, aby se muslimové izolovali od většinové společnosti a nerespektovali české zákony. V Praze již funguje první šaríja soud.
   Tajná služba hovoří o tom, že i v České republice se mladá generace muslimů radikalizuje a připouští, že nedokáže zabránit případným útokům.
   Ministerstvo spravedlnosti se situaci letos konečně začalo věnovat. Jenže tak, že ministr Pelikán (ANO) požaduje tvrdé postihy těch, kdo na problém upozorňují.
   Vláda navíc napomáhá radikalizaci mešit. Když se mezi muslimy objevila osobnost volající po toleranci a přizpůsobení hodnotám většinové společnosti, vládní odbor Hate Free se na něj pokusil poštvat radikály, ohrozil jeho život a přinutil jej ukončit veřejné působení. Radikálům je naopak umožněn přístup do státních sdělovacích prostředků a škol – někdy přímo prostřednictvím vládního odboru Hate Free, jindy prostřednictvím tzv. neziskovek.
   Odpovědná opozice (KSČM, ODS, TOP09, Zelení, Svobodní, Piráti atd.) se úzkostlivě vyhýbá tomu, aby v tom vládu v této věci jakkoliv kritizovala.

   V České republice máme pořád ještě šanci vyhnout se dramatickému omezování občanských svobod. Ale hrozí, že ji nevyužijeme a čas vyprší.

   Shrnutí je tedy jednoznačné:

   Je jen otázkou času, kdy začnou být nemuslimové zabíjeni i v České republice.
   Vláda o tom ví, ale nedělá s tím nic – kromě nákupu obrněných vozů pro vládní činitele. Opozice jí v tom poskytuje podporu.
   Až se zabíjet začne, bude to začátek systematické aktivity směřující k převzetí moci, zavedení islámského práva a dost možná i „vyčištění“ České republiky od původních obyvatel.

   Tolik základní informace, kterou potřebujete k tomu, abyste se orientovali v dění. Rozhodnutí o dalším postupu je na každém z nás. Utéci ze země? Opevnit vlastní dům a čekat na konec? Přestoupit na islám? Začít trénovat s domobranou? Podporovat ty, kdo prosazují skutečnou změnu? Nebo si pustit Českou televizi a nechat se přesvědčit, že násilná islamizace evropských zemí je vlastně prospěšná a že se na ni máme těšit.

   http://www.petrhampl.com/islamsky-terorismus

  • Islám není žádné bratrské či přátelské náboženství a je do značné míry spjato s násilím. V úterním vysílání České televize to uvedl ředitel vnějších vztahů Arcibiskupství pražského Milan Badal. Zároveň upozornil, že islám a islamismus si mohou být podobnější než se zdá.

   Badal hned v úvodu svého komentáře upozornil na to, že útoky proti křesťanům jsou ve Francii běžné. „Jenom v roce 2014 ve Francii došlo k 467 útokům proti křesťanským kostelům bez obětí na životech a dneska (v úterý – pozn. red.) to byla vlastně první oběť na životech. Média i politici o tom z důvodu politické korektnosti mlčí a toto je podle mého výsledek právě toho mlčení a právě toho zastírání pravdy,“ uvedl.

   V tomto ohledu se pozastavil i nad rozlišováním „špatného islamismu a úžasného islámu“. „To přece tak není, nalijme si čistého vína, že je to naprosto jinak a toto jsou jenom řeči, které mají prostě dodat odvahu těm, kdo nás tady budou dál a dál terorizovat,“ uvedl s dovětkem, že podle kardinála Duky se nejednalo o poslední útok podobného typu, kterému budeme muset čelit. Samotný čin prý s ohledem na to, že k němu došlo na posvátné půdě vnímá jako svatokrádež.
   ‚V islámu převažují radikalizující se prvky‘

   Na dotaz moderátora ohledně mezináboženského dialogu mezi křesťanstvím a islámem, potom Badal odvětil: „Já si myslím, že ten dialog se vede neustále vede se tak, aby podporoval řekl bych tu slušnější stranu. Ale zdá se, že v islámu převládají spíše ty radikalizující se prvky, které znovu a znovu budou prostě útočit a rozšiřovat svůj životní prostor, protože oni to takhle chápou – my jsme ti nevěřící psi a když nevěřícího psa zabijete, tak přijdete do ráje.“

   Při jednání s muslimy je podle něj potřeba si uvědomit, že islám „není žádné bratrské. přátelské náboženství“. „To si musíme takhle říct, dialog vedeme s každým, byť je na jiné straně barikády, protože se potřebujeme domluvit na nějaké koexistenci, ale nemá smysl si zastírat, že prostě ten dialog bude velmi těžký a bude čím dál těžší, vzhledem k tomu, co se v Evropě děje a dít zřejmě i bude,“ uvedl v závěru svého komentáře pro ČT.

   http://echo24.cz/a/wuLzP/mezi-islamem-a-islamismem-neni-rozdil-vzkazuje-prazske-arcibiskupstvi

 • Este je tu možnost konvertovat na judaismus, ako židia budeme mať právo sa fyzicky bránit a to beztrestně

 • Na začiatok by som okopíroval Izraelský zákon ohľadom držby a nosenia zbraní do Slovenského zákonodarstva.

Pridaj komentár