Piešťany – občania aktívne podpisujú petíciu na zabránenie príchodu imigrantov do Slovenskej republiky

V Piešťanoch sa v dňoch 6.6.2015 a 7.6.2015  v centre mesta konala podpisová akcia na podporu petície, ktorou občania žiadajú vládu Slovenskej republiky, aby vykonala všetky potrebné opatrenia na zabránenie príchodu imigrantov do Slovenskej republiky.  

Jedná sa o imigrantov, ktorých by mala Slovenská republika povinne prijať v zmysle rezolúcie Európskeho parlamentu č. RC-B8-0367/2015. Teda prijať bez toho, že by mala právo určiť si počty prijímaných.

Brusel taktiež odopiera slovenským úradom právo výberu – koho Brusel určí, to podľa Bruselu musí Slovensko akceptovať.

Petícia1

petícia

Samozrejme, je možné očakávať, že ak nebudú mať slovenské orgány právo vyjadriť sa k výberu, v tom výbere budú tí najneprispôsobivejší z tých, ktorí sa na mieste odsunu nachádzajú.

Petícia oslovila občanov, aktivisti za 2 dni zozbierali 933 podpisov, čo je na okresné mesto veľkosti Piešťan pomerne dosť.

Záštitu nad petíciou prevzala Ľudová strana Naše Slovensko.

 

[sociallocker][/sociallocker]

 

 

 

5 komentárov

 • stejne nikto nema odvahu ich odfotit?Zbohom Piešťany!
  Skusenost (asi 2 mesiace stara) – nasho chiranskeho konstruktera, ktory byva v Piestanoch:
  Arab so sutanou (burkou) sa prechadzal s manzelkou po Piestanoch – asi kupelny host. Ked prechadzal od centra smerom ku kolonadovemu mostu, pozastavil sa, prikrcil a – vypustil hovno. Nadvihol sutanu, obkrocil svoj vytvor a odkracal. Ten konstrukter, ktoreho ovial zavan jeho produktu a ktory hovori anglicky mu zacal dohovarat, co su to za sposoby. Arab len nechapajuc na neho pozeral asi v tom duchu – ze vsak u nich doma je to uplne normalne…

  • Cauko,
   to co tu pises je len slaby odvar toho, co sa tu robi. To, ze Piestany boli v lete, najma v auguste zamorené arabskou klientelou sme si po tie roky akosi uz zvykli. (Vacsinou chodili bohati Arabi – sejkovia s celou suitou, dnes len ten nevychovaný, primitívny plebs). Ale na jesen sa to vzdy vyprazdnilo. Neviem, ale tohoto roku je ich abnormalne vela aj v tomto obdobi. Vecer, ked ides do mesta, nevidis v Piestanov- miestnych, iba cierne matohy a tie hlucne, neposlusne detiska, ktore sa premavaju na pozicanych bicykloch zasadne po pesej zone a parkoch, kde je bicyklovanie pre miestnych zakazane. Ludia sa stazuju, takze mestska policia (alebo mesto) osadilo nove tabulky s napismi „zakaz bicyklovania“, ktore bohuzial platia len pre Piestancov, kedze arabi citat po slovensky nevedia. (Aj keby vedeli, oni zasadne nerespektuju ziadne pravidla). Najhorsie je i st vecer nakupovat do Tesca. Tam vidis za kazdym regalom len ciernu matohu. Ja tomu nerozumiem.
   Vzdy v lete tu boli, aj ked nie v takom pocte, ale tento rok este pribudli a vobec ani neodisli.
   Na nasej tichej ulici boli este 2 velke pozemky (asi tie najkrajsie a najdrahsie) este volne. Tohoto roku sa tam zacali premavat v autach cierne tvare a dopocula som sa (ved aj videla), ze tam stavaju domy Arabi. Dokonca ich stavaju pre nich Namestovci, podla znaciek na autach.
   Nech mi nik nehovori, ze tu na Slovensku nedostavaju azyl, nikdy za tie roky, co tu byvam, ich nebolo tolko. Vsade na kazdom kroku vidno iba cierne sutany a vrestiacich malych nevychovanych nespratnikov.

   Hroza! A ten bordel a spina, co po nich zostava….

   Veru zbohom tiche, krasne Piestany!
   Toto sme chceli ???????????????? –

 • Stal se malér; hromádku vepřových kostí někdo hodil před vstupní dveře brněnské mešity a jejich kliku pomazal následně sádlem a pověsil na ni i kus vepřového masa. Muslimové podali na neznámého pachatele trestní oznámení. Konzumaci vepřového masa islám přísně zakazuje; muslimové jej považují za nečisté. Proto prý byla v listopadu 2013 na Česko vyřčená fatva, která se nedá odvolat. Musí se údajně splnit do pěti let. Není otázka jestli, ale kdy to přijde a poteče krev a šedý mozek bude stékat po stěnách. Zprávu převzal a osobně prošetřoval ÚOOZ Praha. Dodnes však nebyla varována jediná státní instituce, jediné nádraží, nebo škola či nemocnice. Velký problém je, že mezi BIS a ÚOOZ se vede konkurenční boj. Prakticky tyto dvě instituce mezi sebou minimálně komunikují. Co se stalo ve Francii, to se může zítra klidně stát i u nás; a to nešířím poplašné zprávy…

 • List of Dagestan Mujahedeen in Czech Republic … V listopadu 2013 byla na Č.Republiku uvalena – Fatwa. Viz seznam dagestánských Mudžahedínů, vrátivších se ze Sýrie. Někteří prý pracují v České republice pro gruzínskou mafii. Nezbývá, než se modlit a doufat, že si naši obřezanci nevybrali již tento smolný rok k prvnímu Českému MEGA MASAKRU … http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/zpravodajstvi/seznam-dagestanskych-mudzahedinu.-nekteri-pry-pracuji-v-ceske-republice-pro-gruzinskou-mafii..html

Pridaj komentár