Pochod na Rakku – video z 10. júna

Kým miestni stúpenci islamizácie sveta sa vytešujú z pripravovanej stavby minaretu na „Pohode“, šíritelia „islamských hodnôt“ na Rassafah križovatke  zažívali 10. júna krušné chvíle.

Sýrske vojská v postupe zdržala viac piesočná búrka v predchádzajúcich dňoch, než odpor islamistov. Ten bol neočakávane slabý.

Sýrska armáda však v bojoch vyspela a jej dôstojníci sú pripravený na alternatívu, že ISIL ich chce vlákať do hĺbky svojho územia, kde by ráznym protiúderom spôsobil vládnym vojskám vážne straty. Konečne, naznačuje v závere videa Ivan Sidorenko.

 

One comment

  • http://www.hlavnespravy.sk/sprava-od-timura-vrah-isil-s-prezyvkou-buldozer-z-faludze-skoncil/789657

    V posledných hodinách sa objavilo aj video s uväzneným vysokým veliteľom ISIL s prezývkou Buldozér s Falúdže. (Buldozér je ten tlstý zamaskovaný a na arabské pomery nadpriemerne vysoký muž) Uvedené video už je s izraelským komentárom v pravom hornom rohu. Tento sadistický vrah, podobne ako “Džihádista John” týral a vraždil zajatcov. Bližšie informácie o Džihádistovi Johnovi a Buldozérovi z Falúdže” si môžete pozrieť TU.

    V zajatí sýrskych vládnych vojakov sa tento sadistický vrah zmenil naozaj na nepoznanie. Video so zajatým Buldozérom v starostlivosti sýrskych vládnych vojakov si môžete pozrieť TU.

Pridaj komentár