Poliaci sa integrujú, moslimovia naopak.

Thilo Sarrazin, autor známej knihy „Deutschland schafft sich ab“  Nemecko pácha samovraždu, zopakoval svoje tvrdenie spred 6 rokov, o neschopnosti moslimov integrovať sa do západnej spoločnosti.

Podľa jeho názoru sú príkladom vydarenej integrácie… Poliaci a Ázijčania. V populárnej talkshow televízie RTL „Horúca stolička“ na dôkaz svojho tvrdenia Sarrazin uviedol príklad Berlína. „V Berlíne podľa oficiálnych odhadov žije v súčasnosti 300 000 moslimov a taký istý počet Poliakov. Počul niekto z vás o nejakých zvláštnych problémoch s Poliakmi?“ – opýtal sa divákov.

„Bohužiaľ pokiaľ sú nejaké problémy, tak sú s hlavne moslimami“ – povedal Sarrazin a dodal: „Nie sú problémy s Vietnamcami, nie sú väčšie problémy s Rusmi, Poliaci nerobia žiadne problémy. Len Turci a Arabi. A keď už sme pri tom ? už ste niekedy počuli aby vzhľadom na Poliakov niekto hovoril o nutnosti špeciálnej imigračnej politiky? Alebo o hromadnom jave násilia voči ženám? To sú otázky čisto moslimské a vznikajúce hlavne v tomto prostredí“.

Thilo Sarrazin bol prvým nemeckým vyšším politikom, ktorý mal odvahu verejne zareagovať na problémy s integráciou migrantov z islamských štátov. Jeho kniha, ktorá vyšla v roku 2010, sa predala v náklade vyše dvoch miliónov kusov. Jeho názory ho ale stáli stoličku v predstavenstve Bundesbank.

V tomto roku vychádza jeho ďalšia kniha „Wunschdenken“ (zhruba ?Myslenie želaní?) v ktorej Sarrazin predpovedá obrovské problémy zapríčinené nekontrolovaným prílivom imigrantov. „Pamätajme, že momentálne tvoria 30 percent našej spoločnosti ľudia vo veku nad 60 rokov a táto skupina sa bude sústavne zmenšovať. Na druhej strane sú skupinky mladších ľudí, medzi 20 a 30 rokmi. Tam je už viditeľná prevaha moslimov v pomere k rodeným Nemcom. To znamená, že za 10-15 rokov budú obrovské spoločenské problémy“. Podotýkam, že tí moslimovia sú veľmi slabo vzdelaní a veľmi nároční s minimálnou snahou o integráciu. „To môže byť pre Nemecko oneskorená bomba a generátor konfliktov nepredstaviteľných rozmerov“.

Mariusz Malinowski

Zdroj: https://euroislam.pl/niemcy-polacy-sie-integruja-muzulmanie-przeciwnie/ ,RTL, FB

6 komentárov

 • Tichá islamizace Evropy
  1. 01. 2017 18:03:00

  Můj překlad původního textu Giulia Meottiho „Islam’s „Quiet Conquest“ of Europe“ pro českou verzi webu Gatestone Institute.

  „Islám je francouzské náboženství a Francouzština je jazykem islámu.“ – Tariq Ramadan.
  V roce 1989 ospravedlňoval Dalil Boubakeur, rektor Velké mešity v Paříži, pronásledování Salmana Rushdieho ajatolláhem Chomejním. V loňském roce Boubakeur vyzval k přeměně kostelů na mešity.
  V Británii vykonávají hlavní muslimské organizace „islámskou spravedlnost“ prostřednictvím více než 85 soudů šaría působících u mešit.
  Občanská válka ve Francii je to, co si Islámský stát přeje: rozpoutání takové slepé represe, že muslimská populace ukáže svou solidaritu s odbojnou menšinou. Přesto existuje ještě horší možný výsledek: že se nic nestane a budeme pokračovat tak, jako nyní.
  Skuteční „umírnění muslimové“ jsou umlčeni nebo zavražděni.

  Minulý měsíc zveřejnil Wall Street Journal rozhovor s ředitelem francouzské vnitrostátní rozvědky Patrickem Calvarem. „Konfrontace je nevyhnutelná“, řekl pan Calvar. Odhaduje se, že mezi francouzskými sedmi milióny muslimy je 15 000 saláfistů, „jejichž radikálně-fundamentalistické vyznání víry dominuje v mnoha převážně muslimských čtvrtích na okrajích měst jako je Paříž, Nice nebo Lyon. Jejich kazatelé volají po občanské válce všech muslimů s cílem vyhladit zlosyny na ulici.“

  Tito saláfisté otevřeně zpochybňují francouzský způsob života a netají se svou ochotou svrhnout stávající řád v Evropě pomocí teroristických útoků a fyzického zastrašování. Pokud by islamistické hrozby byly omezeny jen na saláfisty, tak by bylo paradoxně snazší je porazit.

  Je zde ve skutečnosti ještě další hrozba, ještě nebezpečnější, protože je obtížnější ji dešifrovat. Před nedávnem byla časopisem Valeurs Actuelles nazvána „tiché dobývání“. Je to probíhající projekt „umírněného islámu“ přinášející podrobení. „Jeho cíl je jasný: změnit francouzskou společnost. Pomalu, ale jistě.“

  Zdroj: http://popovsky.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=577666

 • Európu čaká to čo je v Usa už 100rokov-tj.Čínske štvrte,Islámske štvrte,Černošské štvrte,Mexické štvrte a v Nemecku Turecké štvrte-žiadna integrácia sa nekoná-integruje sa len cca 15% cudzojazyčných migrantov!

 • HOVNO! – aj moslimovia sa integrujú – budúcou premiérkou Rumunska sa má stáť echt moslimka! Viď farby na vlajke Rumunska, ktoré sú v kolmej – aktívnej polohe!
  http://www.teraz.sk/zahranicie/rumunsko-premierka-kandidatka-moslimka/234754-clanok.html

  • Keďže Transylvánia je hradom sama o sebe a hrady sa dobíjajú hlavne zradou, zradený Vlad Drákula sa onedlho v hrobe vztýči tiež – egregor goralského ducha vesmírnej kultúry Rumunska
   je s Turkom nezmieriteľný. Začne to tam a nie v Nemecku?

   • Pokus o inštaláciu muslimky do čela rumunskej vlády zatiaľ neprešiel. V Nemecku sa množia tzv. moslimskí konvertisti na kresťanstvo, avšak – aj toto je súčasťou programovej infiltračnej lsti. Výroba chaosu pokračuje.

Pridaj komentár