Poľovačka sa začala – kill’em all

Britské špeciálne jednotky začali akciu „kill’em all“. Koniec s pozastavovaním sa nad tým či pre eurodžihádistov – aký pekný pojem – pripravovať špeciálne väzenia  (ešte horšie) pokúšať sa ich integrovať do spoločnosti ponúkajúc im zadarmo byty a prácu. SAS ma v Iraku zoznam 200 britských moslimov, ktorí majú byť zlikvidovaní.

„Poľovačka sa začala“, hovorí vyšší dôstojník ozbrojených síl. Ľudia z tohto zoznamu majú byt zabití pred tým ako sa pokúsia vrátiť do Veľkej Británie. SAS môže na tento účel použiť akékoľvek prostriedky.

Ale ako napísal „Sunday Times“, na zozname nie sú len Briti a sú ich stovky, „je to medzinárodná operácia špeciálnych jednotiek“, „Toto je misa zabi alebo chyť“ a práve sa začala.

V Islamskom štáte sa nachádza približne 700 britských občanov a na zozname sa nachádza len 200 vyššie postavených teroristov ISIS, vrátane dvanástich ktorí študovali elektroniku na britských univerzitách a teraz sú špecialistami na konštruovanie bômb.

Tuto akciu už odsúdila Amnesty International, ktorá tvrdí, že Britská vláda vykonáva hromadné popravy zo vzduchu.

Možno len dúfať, že to nie je prvá takáto akcia a neskonči sa len niekoľkými stovkami moslimských teroristov. Že konečne v Európe začne vládnuť zdravý rozum a pud sebazáchovy kým nie je neskoro a nerozumné protesty organizácií typu Amnesty International, ich anachronické ponímanie ľudských práv nebude zohľadňované.

Mariusz Malinowski

Zdroj

https://euroislam.pl/brytyjscy-dzihadysci-zostana-wybici-w-iraku-sas-ma-liste/

http://www.independent.co.uk/news/world/middle-east/sas-special-forces-hit-list-iraq-syria-isis-terrorist-attacks-drones-a7400756.html

9 komentárov

 • No – je to potvrdené – Obama kvôli Trumpovi zametá tiež, a to sa ešte oserú z toho, keď Trump otvorí vraždu 3000 Američanov – Dvojičky 9/11
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9159-obama-likvidace-velitel-syrska-opozice
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9153-trump-vysetrovani-11zari

 • zaujimave, ze Britania, rovnako ako zainteresovany zapad, beha, ako bezhlava sliepka po dvore.

  podporovat USA v spinavostiach aj s celou degenerovanou EU v Syrii – ISIL, no problem.

  ako to tu uz niekto napisal, likvidacia nepohodlnych svedkov, kedze Britania, ako cely zapad, si nasra*a do vlastneho hniezda a teraz sa valaju vo vlastnych srack*ch.

  toz degenerovany zapad a cela EU.

 • Nejaký názor na to čo s prebytkom armády v USA? Živiť to už nebude chcieť asi nikto.

  • Mariusz Malinowski

   Mozna tak ako po korejskej ci vuietnamskej vojne zalozia nejaky motocykovy gang ?:-) Pojdu na ulice zobrat asi, z tym amerika nema problem poslat ludi na ulice aj veteranov…

 • Muslimských svedkov komplotu treba prirodzene – umlčať. Ešte raz a polopate – žiaden medzinárodný terorizmus neexituje. Ale existuje 6. priorita obecných prostriedkov riadenia – vojna alebo hrozba vojnou = tiež hrozba terorizmom. Toto je súčasťou Bush – Clintonovskej, a poťažmo Blairy – britskej agendy terorizmu, ktorá je používaná – ako nástroj na – riadenie procesov vo svete. Lenže – blíži sa prúser – Briti sa začínajú pripravovať na vzťahy s Trumpom – ich odhad situácie. A keď FBI zlomí väz Hilary Clintonovej – celá agenda sa prevalí, a čumáky si vymáchajú v tom aj kľúčoví Briti. Mne je to s tými ISIS u prdele – sú to bojoví psi, ktorých sa oni potrebujú zbaviť – a uľaví sa všetkým – takže s požehnaním. Odporúčam film Kódovanie vysielanie – o nelegálnej likvidácii – vraždách politických odporcov a tých už nepotrebných.

 • Prvýkrát s britskými degešmi súhlasím!

 • Z extremu do extremu… Z toho nikdy nevzislo nic dobre…

Pridaj komentár