Pomôžte nájsť riešenie imigrácie – diskusia na Slobodnom vysielači

Vo štvrtok 28.5.2015 sa ocitnem v jame levovej, v štúdiu Slobodného vysielača, kde spolu s Norbertom Lichtnerom v rámci relácie Informačná vojna budeme rozoberať čo sa na nás dnes valí a mieni valiť z afrických a blízkovýchodných regiónov.

Téma IMIGRÁCIA je dnes tak často diskutovaná a hlavne kritizovaná, že sa to zdá len ako prihodenie zrnka na kopu piesku kritických názorov. Jedno by som však chcel pripomenúť – nie je to plán, ktorý by sa zrodil zo dňa na deň. V kuloároch Bruselu sa tieto veci plánujú už celé roky a dnes nie sme na začiatku procesu. To je veľký omyl.

Dnes sme prešli z plánovacej do realizačnej fázy. O všetkom je už rozhodnuté, všetko je naplánované. Médiá sú kúpené, presstitútski hajzli opisujú krásy imigrácie a to ako sa máme podeliť o európsky blahobyt. Vyzdvihuje sa islam a kritici sú opisovaní ako zradcovia demokracie a neľudské zvery, ktoré pomaly ani nemajú právo na existenciu. Ešte keď sa k tomu pridá aj obvinenie zo zapredania sa diabolskému Putlerovi, môžeme rovno kritikov zatvárať, alebo ako presadzujú „praví“ liberáli, nechať zvoliť si „dobrovoľnú“ eutanáziu.

Napíšte, čo si o tom myslíte, ako tomu zabrániť. Len pripomínam, že o všetkom je už dávno rozhodnuté a Fico bude prvý, kto za túto novú „pokrokovú“ legislatívu zahlasuje. Nakoniec z tých, ktorí dnes sedia za Slovensko v Europarlamente, hlasovali jednoznačne proti len Jana Žitňanská a Richard Sulík. Všetci ostatní minimálne schválili spustenie procesu, ktorý povedie k totalite a kontrole obyvateľstva, tak ako to bolo v bývalom Sovietskom zväze.

Napíšte, o čom by sme mali diskutovať. Ak máte nejaký nápad, ako by sa tento proces dal zastaviť, pošlite mi ho do správy cez FB https://www.facebook.com/juraj.polacek.39. Možno na niečo prídeme. Neviem.

 

Juraj Poláček

 

V každom prípade sa zmráka. Nad prosperitou, ďalším kusom slobody a dokonca dnes už aj nad prežitím celej našej niekoľkotisícročnej kultúry.

16 komentárov

 • Dobrý deň p. Poláček, poslal som Vám správu na FB. Skontrolujte si, prosím priečinok iné (nemám Vás v priateľoch).

 • (dokončenie)
  6. Aby sa upravil potratový zákon minimalisticky (ako je reálne u nás), najlepšie ak by nebolo potratov, ale , deti by sa adoptovali, a o tieto deti by sa mohli starať štátne inštitúcie. Tým by sme predsa len mali viac svojich detí, vyrastajúcich v našej kultúre ako cudzích, ktorí vyrástli v
  islame…
  Uvedomujem si, že EÚ to nastavila tak, že naši politici to sotva prijmú, väčšinou už rezignovali. Ale stálo by to za nejakú kampaň… Je predsa nezmyselné na jednej strane donekonečna rozmýšľať o tom, aby sa uľahčil potrat, a na druhej strane mať nekonečné problémy s imigrantami. Tie peniaze na podporu nezamestnaných imigrantov, ktorú nás budú využívať radšej investvoať do našich rodín, matiek atd.

 • musíme se sami chánit zavřít hranice.

 • ja to vidím inak. nejde o islam. islam je len na príťaž. ide o pracovné sily. západoeuropsky obyvatelia nechcú pracovať. potrebujú robotníkov. v tom vidím dôvod podporovania takéhoto záujmu. určite ste počuli o tom ako to navrhujú riešiť v anglicku. občianstvo dostane len ten, kto tam je štyri roky zamestnaný. teda pracuje. budú z nich novodobí otroci…

  • Drvivá väčšinou moslimského etnika sú nezamestnaní, nepracujúci, leniví, leniví sa naučiť jazyk. Nakoľko nepracujú, sú pre Európu neužitoční, neproduktívni, nie sú k ničomu dobrí. Ekonomicky sú parazitujúci a škodliví pre spoločnosť, pretože jediné čo v Európe robia, je to, že sú veľmi poctivými poberateľmi sociálnych dávok, sociálnej podpory.
   A navyše moslimské etnikum má veľa detí, takže dostanú veľa finančných sociálnych príspevkov aj na deti.
   Je tam mnoho spoločných čŕt aj s Rómskou problematikou

 • riesenie situacie utecencov je jedine spravne.

  oznacit USA ako priamo zodpovedne za vznik situacie. ktora vznikla uplne zamerne a s jasnym cielom a nechat na nich, nech riesia konecne problemi, ktore zamerne sposobili.

  a my sa musime tejto „pomoci“ otocit chrbtom, kedze sa nejedna o ziadnu pomoc utecencom, ale dobre premysleny plan, ktory za pomoci degenerovanej proamerickej mensiny v EU prebieha pod ruskou akejsi humanity.
  zasa len lzi !

  a tiez to znamena, ze nedam ani cent organizaciam, hanebne zobrajucim pomoc od obyvatelstva, ktore nie je zodpovedne za ciny inych.

  fok off unicef a dalsie….

 • Prečítajte si prosím túto tlačovú správu z TASR:
  „V rámci celoeurópskeho programu by sa malo uskutočniť aj presídľovanie ľudí, teda poskytnutie útočiska tým osobám, ktorí majú nárok na medzinárodnú ochranu, ale ktorí sa zatiaľ nachádzajú mimo Európy. Celkovo by išlo o 20.000 takýchto ľudí“

  Zdroj: http://www.cas.sk/clanok/318071/eu-chce-rozmiestnit-40-000-migrantov-do-cr-by-ich-prislo-vyse-1000.html

  Z tejto správy jednoznačne vyplýva nasledovné:
  že Európska únia chce priamo zabezpečiť presídlenie najviac humanitárne postihnutým Afričanom. To znamená, že Európskej únii už nestačí len milordne prijímať utečencov, ktorí sa do Európy dopravia sami a prerozdelovať ich kvótami, ale EÚ chce sama priamo zabezpečiť prevoz cudzincov z Afriky do Európy!!! Tu sa už naozaj nejedná o srandy, keď EÚ chce aktívne a priamo presídlovať a prevážať Afričanov (prevažne Arabov-moslimov) do Európy!!!
  Toto presýdľovanie Afričanov do Európy ironicky nazývam, ako „deportácia“, pretože EÚ tu chce mať tých Afričanov naozaj za každú cenu v Európe v čo najväčšom počte.
  ***********
  Inak prečítajte si tento kratučký článok od Zakaria Botrosa. Botros tam na konci článku cituje nejakého známeho islamského autora, ktorý bez servítky na ústa priamo hovorí, ako sa z umiernených moslimov imigrovaných v západnom svete, stanú onedlho radikálni moslimovia, ktorí budú násilím nútiť ku konvertovaniu domácich nemoslimov http://www.fatherzakaria.net/books/islam/pdf/01.zip

 • Čo je to vlastne islam?
  Islam je viera v nenávidiaceho, zlostného, trestajúceho, zotročujúceho a prísneho Boha. To čo nazývajú moslimovia „Aláh“, by sa malo v skutočnosti nazývať ako Diabol, Démon, Satan, alebo Zlo.
  Kresťania, tí aspoň veria v milujúceho a odpúšťajúceho Boha. Moslimovia, tí veria v démonické monštrum.
  Comparison between God in Islam and Christianity, http://www.fatherzakaria.net/books/qaf/word/65-Episode.doc

  Islam je až tak prísny, že kto by sa nemodlil 5 krát do dňa, je považovaný za neveriaceho a zatrateného, pričom jedna modlitba trvá aj 20 minút.
  Moslimovia majú poriadne zlého Boha, keď má na nich takéto nároky, ktoré sa nedajú ani poriadne splniť.

  Islam je náboženstvo založené výlučne na STRACHU. Ak sa dieťa nechce modliť, tak ho rodič poriadne potresná, zbije palicou, a bude vyhrážať že ak ne nepomodlí tak bude trpieť v pekle vo večnom ohni.
  A božechráň, aby si veriaci moslim dovolil pochybovať nad islamom a dávať kritické otázky nad nezmyselnými islamskými dogmami nejakému islamskému duchovnému. Ten by sa začal veriacemu vyhrážať, ako si to dovolujete pochybovať nad ismamom a vyhrážal by sa mu peklom, alebo prípadne aj trestom smrti (nakoľko v moslimských krajinách existuje trest smrti za odpadnutie od islamu)
  Celé islamské náboženstvo nie je o ničom inom ako o STRACHU. Navyše mnohé islamské krajiny za niektoré hriechy dodnes oficiálne úradne umožňujú stredoveké tresty, ako ukameňovanie, či bičovanie.
  Verejné (teda nie uzavreté) popravy, sú tiež veľkou vyhrážkou strachu, aby sa naháňal strach verejnosti.

  Nad islamskými dogmami nesmie veriaci rozmýšľať. V islame je prísne ZAKÁZANÉ POUŽÍVAŤ ROZUM- to je predsa rúhanie proti Aláhovi. Je zakázané dávať kritické otázky na islam a o absurdnostiach islamu. Lebo každý kto rozmýšľa má aj kritické otázky. Ale v islame je pod hrozbou strachu zakázaná akákoľvek kritická diskusia. Otázky sú zakázané. Rozum je predsa od diabla

 • Tak to si veľmi cením, pán Poláček, že sa budete venovať tejto dôležitej téme, lebo tí náboženskí ľudia z Hlavných správ sa hrozne rozčuľujú nad problematikou „homosexuálnej lobby“ (samé články len o tom), ale skutočné reálne problémy o imigrácii ich netrápia a nič o tom nepíšu, skôr tam len dávajú články ako utečencov ľutujú.
  Nejaké návrhy na riešenie utečencov som napísal aj v komentároch pod týmto článkom http://medzicas.sk/islamska-imigracia-ako-priznak-totality-bruselu/
  ***********
  Ako riešenie na utečencov navrhujem aj referendum.
  Mimochodom kde sú teraz tí kresťanskí aktivisti? Proti nejakej nepodstatnej hlúposti „z homo lobby“ (z ktorej majú kresťania panický strach) na to kresťania vynaložia veľa námahy a úsilia aby pozberali podpisy.
  Ale kde sú teraz tí kresťanskí aktivisti? Prečo nezbierajú podpisy v kostoloch za zabránenie nie fiktívnemu ale reálnemu problému utečencov?
  ************
  Tiež ako riešenie problému utečencov je možné ponechať utečencov v Európe na dobu obmedzenú. EÚ by mala presadiť zákon, ktorí prísne vyhostí utečencov z Európy, ak sa humanitárna situácia v ich krajinách zlepší.
  Problém je v tom, že EÚ tu chce nechať utečencov v Európe natrvalo, pričom musíme počítať aj s tým, že sa budú veľmi prudko a rýchlo rozmnožovať.

  PS: Po zlepšení humanitárnej situácia by bolo správne, ak by cih zákon z EÚ vyhostil utečencov aj z ich potomkami z Európy von

 • myslim ze obycajny ludia s tym nic nespravia. nam ostava sa iba modlit aby sa EU neprezila nasledujuce obdobie bankrotu ukrajiny a grecka. ved uz sa hlasi pomaly o bankrot aj portugalsko a podemos v spanielsku tiez zasadi ranu eurosojuzu

  • Prave toho sa obavam. Ak vsak obycajni ludia nic nedokazu spravit, potom ostavaju uz len rady typu – zaobstarat si zbran, nespoliehat sa na stat a pokial byva clovek na vidieku, zacat organizovat domobranu a opevnit sidla

   • Myslím, že tento môj názor určite zdieľa mnoho mojich kolegov (duchovných), i kresťanov, ale žiaľ, v atmosfére spoločnosti, aká tu teraz panuje v tieni EÚ (LGBTI, gender, kultúra smrti – potraty a eutanázia ako ľudské práva a pod.) sa to mnohí neodvážia verejne ani povedať, lebo sotva kto by ich počúval (okrem úprimných veriacich v kostole). Štát by mal viesť takú rodinnú politiku,
    1. aby bolo pre ľudí nie nevýhodné, ale výhodné založiť si manželstvo a to registrované (pretože to má dôsledky aj pre spoločnosť). Pretože doteraz to funguje tak, že je lepšie žiť „na hromádke“ bez papiera, byť slobodnou matkou (ale tajne kohabitovať), pretože vtedy je väčšia podpora od štátu. Pre vývin dieťaťa je naozaj najlepšia úplná rodina. Isteže, ak sa niekto stane slobodnou matkou, treba jej pomôcť, ale prioritou by mala byť pomoc úplným rodinám, ktoré žijú usporiadane, o deti sa starajú, a to sa dá aj do určitej miery predsa skontrolovať (dochádzka, prospech, upravenosť, slušnosť a pod.)
    2. Aby rodiny, ktoré majú detí viac, boli zvýhodňované aj finančne, alebo iným spôsobom. Napríklad v Rusku Putin dáva na druhé dieťa okolo 400 tisíc rubľov, ale nie do ruky, ale na presne vymedzené potreby v súvislosti s dieťaťom (škola, úprava domu a pod.).
    3.Aby štát podporoval všetkých, ktorí podporujú rodinu a prispievajú nejakou mierou k jej blahu, teda napr. aj tretí sektor, príp, cirkevné aktivity, venujúce sa deťom, výchove, rodinám.
    4. Aby matka mohla ostať dlhšie doma, nie čím kratšie, a aby otec odstával tzv. rodinnú mzdu (to už je v starej encyklike Leva XIII. z 19 storočia a KC to má pekne prepracované, len ju nikto, žiaľ, nepočúva).
    (Pokračovanie)

    • 5. Aby sa aj starostlivosť o dieťa (ak spĺňa kritériá) započítavali do odpracovaných rokov. Je to predsa výhodnejšie, ako celý systém štátnych zariadení, ktoré suplujú matky, ale v skutočnosti deťom viac škodia, než ak by matka mohla byť dlhšie doma. To by prospelo k zdraviu, hlavne duševnému, detí (potom sa musí dávať viac peňazí doktorom a psychiatrom), 5.Aby sa zaviedla príprava do manželstva aj pre tých, čo sa sobášia mimo kostola (tam to robí Cirkev),a tiež aby sa zaviedla späť komisia pri rozvodoch, aby sa predsa aspoň niektoré manželstvá zachránili, a tým aj deti.
     (POkračovanie)

Pridaj komentár