Potomkovia fašistov v Nemecku sa prebúdzajú

Udalosti v Kolíne nad Rýnom by sme si zrejme mali dobre zapamätať. Nie je vylúčené, že sme práve svedkami zrodu novej kontinentálnej katastrofy ako boli dve svetové vojny a opäť pochádza z nemeckej pôdy.

Čo sa vlastne v Kolíne a ďalších nemeckých mestách stalo počas Silvestra? Najprv sa za pasívnej asistencie polície davy jednotiek „inžinierov“ doslova vrhli na nič netušiace domáce obyvateľky, ktoré dostali názornú ukážku, kto je tu vlastne pánom a kde je ich miesto. Nemecké médiá a oficiálne miesta túto zmenu voličov na pripravené obete chceli za každú cenu umlčať. Zvlášť , keď vyšlo najavo, že polícia vedela o riziku, ktoré koncentrovaná masa nadržaných imigrantov v uliciach miest znamená. Keď sa ututlanie nepodarilo a v Kolíne vyšli včera do ulíc protestujúci Nemci na demonštráciu zorganizovanú hnutím Pegida, ako šibnutím čarovného prútika sa dovtedy pasívna polícia bleskovo zjavila v plnej poľnej a brutálnym spôsobom za použitia vodných diel rozohnala protestujúcich.

Porovnajte ten nepomer. Nečinnosť polície keď ide o ohrozenie domáceho obyvateľstva privilegovanou kastou a naopak brutalita, keď si ľudia dovolia protestovať proti takéhoto druhu kultúrneho obohacovania.

Edit 10.1.2015 9:30

na internete sa objavil obrazový záznam Zdeňka Chytru z demonštrácie Pegida s prekladom.

Situácia je ďaleko horšia, ako je opisovaná v článku. Polícia doslova pripravila situáciu tak, aby ľudí mohla zničiť. Nahnali ich na námestie, uzavreli ho a potom cynicky vyzvali ľudí aby sa rozišli. Ľudia nemali kam ujsť, všetky východy boli políciou zablokované.

Keď demonštrujúci „neuposlúchli“ výzvu polície, tá začala s útokom na vlastných spoluobčanov.

Polícia sa postavila proti vlastnému národu, vláda, ktorá na svojich voličov poštvala ozbrojenú moc prestala plniť spoločenskú zmluvu, v ktorej sa píše, že výmenou za určité slobody, vláda zabezpečí bezpečnosť obyvateľstva. Zdanie demokracie skončilo, Nemci sa stali nepokryte stali rukojemníkni sociálnych inžinierov vo vláde a bezprávnymi otrokmi vládnej moci.

Hysterické reakcie predstaviteľov médií a vládnej moci po celej Európe nenechali na seba dlho čakať. Dozvedeli sme sa, že kolínske ženy sú si vlastne sami na vine, pretože nedodržali odstup od imigrantov „na dĺžku paže“, polícia oznámila, že situáciu už nezvláda (alebo nechce zvládať?), predstaviteľ polície vo Viedni upozorňuje ženy aby nechodili po nociach samé, v Belgicku sa pripravujú kurzy pre imigrantov, kde ich majú učiť, že žena nie je vec a lovná zver a ako úplná absurdita sa objavil komentár, ktorý tvrdí, že napadnuté ženy v Kolíne boli neonacistické aktivistky, ktoré vyprovokovali chudákov imigrantov, aby na nich hodili vinu. Podľa posledných informácií z nemeckých médií má polícia príkaz nezverejňovať akékoľvek trestné činy súvisiace s imigrantami

Viac-menej ide všade o rovnaký vzor – oddiely imigrantov sa stali novými jednotkami Sturmabteilung, údernými oddielmi novej moci, ktorá má potenciál postupne prebrať moc v Nemecku. Možno sa čaká už len na zhoršenie situácie, ktoré vynesie na svetlo sveta nového fuhrera, aby sa mohli dejiny opakovať. Lenže to už nebude príbeh o nadradenej rase. Frontová línia bude prechádzať medzi nadradenou ideológiou islamu a zvyškom sveta. Nakoniec Hitler by mal v tomto prípade dôstojného nástupcu. Jeho Mein Kampf je po Koráne druhou najpredávanejšou knihou v islamskom svete.

Aká je však úloha Bruselu? Ak aj priamo neorganizuje exodus nových islamských prišelcov, rozhodne robí všetko pre to, aby zmaril akékoľvek racionálne riešenie. Predseda Európskeho parlamentu Schulz s penou na ústach odkazuje každému, kto si dovolí odmietať migrantov, že patrí medzi zradcov tzv. európskych hodnôt. Keď si Poliaci zvolili také zastúpenie, ktoré oponuje Európskej Únii, Martin Schulz hovorí o štátnom prevrate v Poľsku, začal sa vyhrážať sankciami a prirovnával poľskú vládu k režimu V. Putina. Na to zareagoval na sociálnej sieti poľský líder parlamentného hnutia Kukiz’15 Pawel Kukiz: „Môjho starého otca zabili nacisti v Osvienčime a preto nechcem, aby ma ich vnuci učil demokracii.

Pawel Kukiz však okrem ostrého osobného výroku varuje pred potenciálnym nástupom novej totality a odkazuje Schulzovi aby sa viac venoval demokracii vo svojej krajine. Pretože ak sa medzi miliónmi plánovaných imigrantov nájde nový Hitler, potom budú Nemci spomínať na jednotky SS ako na Armádu spásy

Zdroj:

17 komentárov

 • Pingback: МИГРАНТСКА КРИЗА: ИСТИНА, МИТ ИЛИ ЗАВЕРА? (2) – Novi Standard

 • Pingback: Immigrant Crisis: Facts, Myth or Plot? - by Solajic Slobodan - GPOLIT

 • Pingback: Crise dos imigrantes: Factos, mito ou conspiração? - Patria Latina

 • Pingback: Crise dos imigrantes: Fatos, mito ou conspiração? | NavalBrasil.com

 • Pingback: Immigrant Crisis: Facts, Myth or Plot? | The Vineyard of the Saker

 • Knieza Myskin

  https://www.postoj.sk/9784/amok-predsedu-schulza

  Predseda Európskeho parlamentu Martin Schulz to v posledných dňoch s kritikou Poľska už naozaj preháňa. A používa dvojitý meter.

  V súvislosti so snahou vládnucej strany Právo a spravodlivosť (PiS) ovládnuť pozície v poľských verejnoprávnych médiách sa Martin Schulz nechal počuť, že nová poľská vláda zavádza „nebezpečnú putinizáciu európskej politiky“ a v Poľsku dochádza k „atentátu na demokratický štát“.

  Schulzova agresívna rétorika pritom vyrušuje nielen Poliakov, ale aj viacerých nemeckých politikov. Dokonca aj liberálnych. Europoslanec za Stranu slobodných demokratov (FDP) Alexander Lambsdorff označil Schulzove komentáre poľskej politiky za „verbálny amok“.

  • Knieza Myskin

   https://echo24.cz/a/wMjUs/biskup-vraci-uder-resite-splachovani-polsku-nerozumite

   Polský biskup Wiesław Mering v otevřeném dopise zareagoval na prohlášení předsedy Evropského parlamentu Martina Schulze na současnou situaci v Polsku. Ta podle něj není dokladem absence demokracie, ale pouze volby ukázaly, že obyvatelé Polska touží po změně. „Ti, kteří dosud vládli, názorem obyvatel vládu tratí; a proto se odmítají podřídit výsledkům voleb a k uskutečnění svých zájmů zneužívají rovněž Evropský parlament,“ píše polský biskup. A zároveň si rýpl, že EP je „přetížen řešením velmi důležitých otázek, jako například délkou plamene svíčky či povoleným množstvím vody ve splachovací nádrži“.

   Schulz označil počínání polské strany Právo a spravedlnost (PiS) za obdobu státního převratu a za svá kritická slova se odmítl omluvit poté, co jej k tomu vyzvala polská premiérka Beata Szydlová, která jednobarevnou vládu vede.

   —-
   Celé prohlášení biskupa Wiesława Meringa

   „S velkým údivem a rozhořčením jsem si přečetl Váš názor o údajném převratu v Polsku. Skutečně znám svou zemi lépe než Vy; žiji zde už sedmdesát let a ujišťuji Vás, že prezidentské a parlamentní volby nejsou dokladem absence demokracie. Volby pouze ukázaly, že většina běžných obyvatel mé země touží po změnách.

   Problém tkví v tom, že ti, kteří dosud vládli, názorem obyvatel vládu tratí; a proto se odmítají podřídit výsledkům voleb a k uskutečnění svých zájmů zneužívají rovněž Evropský parlament. Váš parlament je jistě přetížen řešením velmi důležitých otázek, jako například délkou plamene svíčky či povoleným množstvím vody ve splachovací nádrži.

   Dnes již v Bruselu nevidím politiky s vysokou úrovní, lidi prahnoucí po společném dobru států tvořících Unii. Politická korektnost ruku v ruce s řešením malicherností nepřispívá k moudrosti. Je škoda, že jste – jak řekl jednou prezident Chirac – „přišel o příležitost mlčet“.
   Vím, že nezměníte své stanovisko a Polákům se neomluvíte. K tomu, aby jste uznal svou chybu, potřebujete přece většinu. A proto v době „svátků zimy“ (jak nazýváte svátky Božího narození) Vám přeji rozvahu, moudrost a větší fantazii. Wiesław Mering, Biskup Włocławský.“ (Do češtiny přeložila Lucie Sulovská.)

   PiS během prvních týdnů po říjnovém volebním triumfu naráz vyměnila skupinu šéfů tajných služeb a dalších bezpečnostních orgánů, dosadila do vedení státu několik lidí s údajně problematickou minulostí a provedla zmíněné změny na ústavním soudu. Tento krok označuje opozice i právní experti za neústavní a kritika se ozývá i od vlivných zahraničních médií. PiS tvrdí, že žádná pravidla neporušuje.

   Polský prezident Andrzej Duda ve čtvrtek podepsal spornou novelu zákona o veřejnoprávních médiích, kterou kritizovala opozice a znepokojení nad ní vyjádřila i Evropská komise. Změny umožní nové vládě dosazovat do vedení veřejnoprávní televize a rozhlasu své lidi.

   ==========================

   https://echo24.cz/a/wJjTN/kdyz-nevis-jak-dal-vypeskuj-polaka

   Taky jste si mysleli, že Evropská unie má při pohledu na končící rok největší starosti s migrační krizí, s neexistující vnější hranicí Schengenu, s tikající bombou islamistického terorismu, s pokračující krizí eurozóny, vzestupem krajní levice na jihu Evropy a populistické pravice od Španělska na sever? Nikoliv, aspoň podle používaného slovníku soudě je v této chvíli nejtíživější starostí vývoj ve středovýchodní Evropě.

   Aktuálně jde o Polsko, kde letos koncem října konzervativně-národovecká pravice, strana PiS (Právo a spravedlnost), získala absolutní většinu v parlamentu a k prezidentskému paláci tak mohla přidat i vládu. Vzápětí PiS provedl čistky ve vedení tajných služeb a přitáhl šrouby Ústavnímu soudu. Taky vláda dala z veřejných budov odstranit vlajky EU, vlají tam už jen polské. V západní Evropě respektive v částech politického a mediálního establishmentu zavládly obavy. Předseda Evropského parlamentu Martin Schulz řekl, že přebírání moci ve Varšavě nese rysy puče, Jean Asselborn, ministr zahraničí Lucemburska, které předsedá EU, pronesl, že pokud vláda PiS „chce získat kontrolu nad justicí a omezit svobodu médií, je to zlé a EU má nejen právo, ale povinnost zasáhnout.“

   Německá vláda, která si v tzv. staré Evropě na Polsko dělá neoficiální monopol ať už jako jeho přednostní partner nebo podle potřeby mentor, je podle listu Frankfurter Allegemeine Zeitung znepokojena a dělá si „velké starosti.“ Zahraniční výbor Bundestagu už o povolebním Polsku rokoval. Jaké byly důvody pro tak velké starosti?

   Svoboda slova: Pokud není ohrožením svobody slova fakt, že státní firmy už nebudou smět inzerovat v médiích, což ekonomicky drželo nad vodou formálně nevládní list Gazeta Wyborcza (hlavní kritik PiSu), je tu případ jedné novinářky ve veřejnoprávní televizi. Vicepremiér nové vlády v konfrontačním rozhovoru který s ním novinářka vedla, neurčitě pohrozil zavedením nových pořádků. To se bohužel dá očekávat. V Polsku má termín „veřejnoprávní“ ještě menší opodstatnění než jinde, mělo by se psát vládní televize, vládní rozhlas. PiS má v tomto ohledu na co navazovat. Jen posledně, když státní televizi ovládla tzv. proevropská, liberální Občanská platforma, nikdo v Evropském parlamentu ani v německém Bundestagu o svobodě médií v Polsku nerokoval.

   Totéž s justicí: Ústavní soud má rozhodovat už jen jako celek a velkou většinou, nikoliv v menších skupinách soudců jako doposud, čímž by vláda skutečně mohla ÚS znehybnit a teoreticky vyřadit ze hry. Stejně nezvyklé je, když nový parlament obratem zvolí pět nových soudců (z patnácti), přičemž pět zvolených ještě předchozím parlamentem prezident Andrzej Duda neobvykle a možná protiprávně odmítl jmenovat. Ale: ten předchozí parlament měl jmenovat z pěti nových soudců jen tři, kterým končil mandát ještě před volbami, a dosti agresivně jmenoval navíc dva další, na místa, jejich dosavadním držitelům končil mandát až po volbách. A to samozřejmě ve chvíli, kdy liberálové věděli, že prohrají. Na hrubý pytel tedy nasadil PiS hrubou záplatu. Představa, že polský Ústavní soud byla doposud nestrannost sama, asi nebude tak nosná, pokud připomeneme, že šéf současného ÚS před několika lety kandidoval do Sejmu za Občanskou platformu, která jej pak taky jmenovala k soudu.

   Tajné služby: Skutečně působí divně, minimálně v očích partnerských tajných služeb, když nová vláda obmění v řádu týdnů šéfy tří ze čtyř agentur. Ale i proevropský liberál Donald Tusk, toho času prezident Evropské rady, vyměnil po svém vítězství ve volbách šéfa kontrarozvědky v řádu hodin. A tak bychom mohli pokračovat.

   V Polsku předávání moci už od 90. let tradičně probíhá jako výsadek do nepřátelského prostoru. Totéž se děje i v Maďarsku, a pokud si Západoevropané neomalenosti nových vládců všímají a považují ji za jakési středovýchodoevropské specifikum, mají třeba pravdu. Hloupé je, že spoušť, kterou v těchto zemích kolem sebe politické kyvadlo šíří, stojí za pohoršení vždycky jen tehdy, když se kyvadlo zhoupne zleva doprava.

   Je to zřetelně nespravedlivé. Například i Poláci, kteří by PiS nikdy nevolili, budou asi většinou znát elementární fakta, která do zpravodajství, řekněme německé televize, nepronikla. Asi i jim bude potom vadit, že tu z nich zase někdo dělá Evropany druhé jakosti. A je to prvoplánově ideologické. Náš Babiš, který svým průnikem ekonomického impéria do médií a přímo do vlády reprezentuje mnohem větší ohrožení demokratického systému než cokoliv, co se děje v Polsku, si to ošetřil jednoduše. Svoje poslance v Evropském parlamentu dal do pokrokové a „proevropské“ frakce evropských liberálů. Jeho komisařka Jorouvá prosazuje celoevropské ženské kvóty. V Bundestagu o nás nikdo nerokuje.

   • Knieza Myskin

    http://lucieamaliesulovska.blog.idnes.cz/c/490004/je-v-polsku-ohrozena-demokracie.html

    Válka, v níž vítězí znechucení

    Tato skutečnost se promítá i do vývoje volebních preferencí, který reflektuje postoje Poláků znechucených letitým bojem dvou stran i jeho vyvrcholením v podobě vlády té či oné strany, která si je ovšem ve svých rysech vždy nápadně podobná s předešlou. Diametrálně odlišné vnímání vlády Platformy a Práva a spravedlnosti je vlastní zejména lidem majícím konkrétní sympatii s idejemi té či oné strany a pak západním médiím a politikům, kterým je logicky bližší košile než kabát a tedy vize „moderního, proevropského Polska“ spíše než vize „tradičního, národně-katolického Polska“.

 • Urobte si poriadok v dátumoch. Nejako vám to nesedí.

 • jokokojokovic

  Bože až teraz som pochopil prečo prosťáčkom bude patriť Tvoje kráľovstvo, lebo oni nevedia čo činia, hovoria ani píšu a tak sú bez viny, len my ostatní si musíme dávať veľký pozor, aby sme sa neocitli blízko nich …

 • Zásah polície proti demonštrantom možno právom prirovnať k Hitlerovskej noci dlhých nožov.

 • Knieza Myskin

  velmi dolezity clanok k tejto teme
  http://echo24.cz/a/iYD58/dvoji-metr-obhajcu-svobody-slova
  sory omylom som ho dal inde aj s komentarom

 • Pingback: Nedá sa vylúčiť, že vlna násilia na Silvestra bola plánovaná ako test pred niečim oveľa väčším. – MEDZIČAS

 • Bohuzial, historia sa znova opakuje a nebude dlho trvat, kedy sa Nemci ocitnu na krizovatke, kde si kazdy z nich bude musiet vybrat stranu. Od toho bodu nebude mozna cesta spat…

  PS. Isaac Newton pred 350 rokmi zadefinoval zakon akcie-reakcie, ktory znel – Kazda akcia vyvolava reakciu rovnakej velkosti, no opacneho smeru. Vyssie popisane udalosti bez reakcie neostanu dlho – a cim bola tato akcia silnejsia, o to silnejsia ( a radikalnejsia ) bude reakcia… 🙁

 • Hitler vybudoval najsilnejšiu armádu v dovtedajšej histórii, aby zabezpečil Nemcom nový životný priestor. Možno si spomínate, že pred niekoľkými týždňami sa slovenskí pseudohumanisti prezentovali výrokmi ako „Bojíte sa vlastnej slabosti!“ na adresu normálne uvažujúcich Slovákov (v otázke ilegálnych migrantov). Potom načo Hitler budoval takú armádu? Mal poslať nemeckých migrantov nelegálne cez hranice a keby sa Poliaci proti tomu ozvali, mal na nich vykrikovať: „Bojíte sa vlastnej slabosti!“

  • Ale,ale, pozrime sa takze uz je aj rezim proti ludskosti odrazu dobry? Ja sa len velmi bavim ako sa pokrytecka Slovac neustale pohorsuje nad radikalnymi moslimami a pritom sama podporuje podobnych grazlov. V podstate ste rovnaki ako oni len zatial co jedna skupina sa odvolava na Allahovi a druha na akusi obranu svojho (hoci v reale nikdy nic branit nevedela akurat sa prizerat na to ako sa postupne vsetko rozkradlo). Ti moslimova sa sem ozaj hodia. Bude zaujimave vidiet tzv negative selection v praxi. Velmi ruzovo to prr Slovakov nevidim, ale co uz na kazdeho raz pride.

Pridaj komentár